PDA

Zobacz pełną wersję : odmowa odrolnienia - gdzie się odwołac



zielony_listek
02-10-2008, 10:49
Z góry przepraszam za nieprecyzyjnośc pytań, znajoma prosiła o znalezienie informacji w inetencie, gdzie mozna sie odwołac, jeśli gmina nie zgadza sie na odrolnienie działki (chyba chodzi o zmiane na działke budowlaną) . Naokoło jej działki są same działki budowlane. Nie wiem jak tam jest z planem zagospodarowania przestrzennego, być może że nie ma.
Przepraszam za pokrętnośc pytania, ale nie znam na razie szczegółów, chodzi mi o to czy od decyzji gminy mozna się gdzies odwołać?

mikolayi
02-10-2008, 14:36
sokro odmówili to podali zapewne powód. Jak go podasz, to łątwiej będzie szukać przyczyn. Skoro naokoło są same działki budowlane to moze ta osoba ma pecha i ziemię I klasy u siebie ?

oskar0259
02-10-2008, 21:35
Jeśli "to" co dostała znajoma jest decyzją lub postanowieniem to może się odwołać lub zażalić - w terminie i do organu wskazanego w końcowej części tego aktu.
Jeśli dostała pismo - potrzebne są jakieś szczególy.

zielony_listek
03-10-2008, 08:36
Jeśli dostała pismo - potrzebne są jakieś szczególy.


sokro odmówili to podali zapewne powód. Jak go podasz, to łątwiej będzie szukać przyczyn.


Dzieki.
Po prostu myslałam, że generalnie w sprawach tego typu jest jakis organ, do ktorego mozna się odwoływac od decyzji gminy.
Wypytam o szczegóły. Ziemia tam kiepska, więc nie to. Raczej cos z tym planem zagospodarowania.