PDA

Zobacz pełną wersję : Mirzaw



mirzaw
02-04-2002, 17:47
Nazywam się Mir... Zaw..... trochę poufności nie zaszkodzi.
MIeszkam w Tarnowskich Górach. Buduję od roku 2001. Jestem w stanie surowym pół zamkniętym..(!)
Pracuję w banku, mam Córkę Wiktorię (3) i Syna Krzysia (6)
no i oczywiście Boż... (drugą połowę). Mam też - tzn. ona ma psa Yorka ale jak już zbuduję to ja sobie kupię Doga Niemieckiego.
Jestem wysokim, zbudowanym z kości, mięsa i trochu tłuszczu mężczyzną o wciąż 2-dniowym zaroście. Moje ubranie robocze to garnitur więc chętnie wskakuje na codzień w coś lużnego. Można powiedzieć że systematycznie biegam (można powiedzieć...)
Mirzaw

Rafter
03-04-2002, 09:24
Dla ostrożności tekst powinien wyglądać tak:

Nazywam się M..... Z....... trochę poufności nie zaszkodzi.
Mieszkam w T..... G..... Buduję od roku .... Jestem w stanie surowym pół zamkniętym..(!)
Pracuję w banku, mam Córkę W..... (x) i Syna K..... (x)
no i oczywiście B..... (drugą poł...).
Mam też - tzn. ona ma psa ...., ale jak już zbuduję to ja sobie kupię D... N..........
Jestem ......, zbudowanym z ....., mięsa i trochu ....... mężczyzną o wciąż x-dniowym zaroście. Moje ubranie robocze to ...... więc chętnie wskakuje na codzień w ........ Można powiedzieć że systematycznie .... (można powiedzieć...)
Mirzaw

Rena
04-04-2002, 08:43
MirZaw, z Tarnowskich Gór do Częstochowy gdzie ja ciągle mam zamiar budować blisko. Więc mam nadzieję, że będziesz mi służył radą i pomocą.Gdybyś chciał wiedzieć coś więcej o mnie to zajrzyj do mojego "życiorysu" i do dziennika budowy wymarzonego domu.
Pozdrowienia.

Jola_
05-04-2002, 20:51
Renatko, obawiam się, że mogą to być zbyt powściągliwe rady.

Bardzo podoba mi się propozycja ostrożnego tekstu Raftera.