PDA

Zobacz pełną wersję : projekt ZZ1 pracownia PROJEKT (dawniej Katalog Dom Dostępny)



marcin72
15-10-2003, 20:24
Witam.
Czy ktoś zna projekt, a może już buduje dom wg projektów ZZ1 i ZZ3?
Prosiłbym o parę uwag i nie ukrywam, że interesuje mnie bardziej ZZ3. Jednak podobieństwo projektów nie dyskwalifikuje ZZ1... :D

Pozdrawiam
Marcin

maag
15-10-2003, 22:22
zanim cokolwiek napiszesz na forum poczytaj proszę:

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=12123

marcin72
16-10-2003, 06:50
Witam o tak pięknym poranku, przynajmniej u mnie.

Co do Twojego liknu, to bardzo dziękuję, jednakowoż mi chodzi o kogoś, kto WYBUDOWAŁ dom wg takich projektów, a nie o ocenę tego, co znajduje się na stronie biura projektów.

Pozdrawiam
Marcin

basia b.
05-01-2004, 15:48
Witam
mam ogromną prośbę o informacje i uwagi odnośnie projektu domku ZZ1 (obojetnie który wariant). czy ktoś z Państwa budował wg tego projektu i ma do niego jakieś zastrzeżenia?
to będzie nasz pierwszy wymarzony domek i bardzo chcielibyśmy żeby ktoś nam podpowiedział, bo nasza wiedza jest znikoma.
z góry dziękuję
basia

Andrzej T.
30-03-2004, 19:04
Witam
mam ogromną prośbę o informacje i uwagi odnośnie projektu domku ZZ1 (obojetnie który wariant). czy ktoś z Państwa budował wg tego projektu i ma do niego jakieś zastrzeżenia?
to będzie nasz pierwszy wymarzony domek i bardzo chcielibyśmy żeby ktoś nam podpowiedział, bo nasza wiedza jest znikoma.
z góry dziękuję
basia


Witaj Basiu !
Tak sie składa, że za kilka dni rozpocznę budowę domu oznaczonego symbolem ZZ-1F. W skrócie: zmieniłem układ łazienka, kuchnia, spiżarka /rezygnując z tej ostatniej- w fazie adaptacji projektu/ oraz powiększyłem jedno z okien kuchni; ściany w systemie ytonga /tylko teraz mam dylemat jakiego rodzaju wybrać bloczki - odmiany 350 czy 400/. Tylko tyle nielicząc kominka przy schodach. Projekt jest naprawdę sympatyczny i po rozmowach z fachowcami, odnoszę wrażenie, że nie będzie drogi w wykonaniu.
To Na tą chwilę tyle. Dysponuję rysunkiem aranżacji dużego pokoju - widok od strony tarasu w kierunku schodów /bajka !/.
Pozdrawiam Cię
Nie trać zapału i wiary !
Andrzej T.
PS
Mój e-mail: [email protected] Pytaj odpowiem.

Andrzej T.
30-03-2004, 19:18
Witam.
Czy ktoś zna projekt, a może już buduje dom wg projektów ZZ1 i ZZ3?
Prosiłbym o parę uwag i nie ukrywam, że interesuje mnie bardziej ZZ3. Jednak podobieństwo projektów nie dyskwalifikuje ZZ1... :D

Pozdrawiam
Marcin


Witaj !
Tak się składa, że "na dniach" rozpoczynam budowę domu ZZ-1F - powiększona wersja podstawowego ale bez garażu. Zmieniłem także materiał z którego wykonane będą ściany (z pustaków trocinowobetonowych na bloczki GB ytonga).
Chałupka jest całkiem całkiem. Prosta w wykonaniu i chyba dość tania.
I.. przede wszystkim, sprawia miłe wrażenie !
Gdybyś potrzebował adresu biura czy ogólnych planów - służę zasobami.
Pozdrawiam Andrzej T.

marcin72
15-09-2004, 13:55
Bardzo serdecznie witam.

Trochę to trwało, ale kupiłem projekt ZZ-3, otoczyłem się "Muratorami" i czytam i patrzę, czytam i patrzę i znowu czytam i patrzę.

Na razie znalazło się parę pytań bez odpowiedzi. Ale pana Zbyszyńskiego chyba nimi nie będę męczył. Niech no tylko znajdę jakiegoś dobrego architekta. Będzie miał mnie chyba dość.

Bardzo dziękuję za posta oraz za gotowość pomocy. Bardzo dziękuję.

Natomiast mając już dokumentacje (niemalże pod poduszką) byłbym zobowiązany za refleksje dot. budowy domu. Poczynając od podstaw. Np. jak dużo zmian zostało wprowadzonych, czy były istotne i w związku z tym potrzebna była zgoda autora? Co można zrobić samemu w czasie realizacji tego projektu? A już na pewno jestem zainteresowany na odpowiedzi na pytania, które mi jeszcze nawet do głowy nie przyszły...
Jeżeli nie sprawiłoby Ci to kłopotu i nie szkoda byłoby Ci czasu, OBIECUJĘ, na wszytkie posty odpowiem!!!

Pozdrawiam
Marcin

wojtek1967
05-08-2005, 18:22
Co sądzicie o projekcie ZZ1 autorstwa Zbigniewa Zbyszyńskiego? Moze ktoś ten dom buduje lub juz zbudowal i mieszka? Czekam na opinie i rady?

wojtek1967
06-08-2005, 09:41
Co sądzicie o projekcie ZZ1 autorstwa Zbigniewa Zbyszyńskiego? Moze ktoś ten dom buduje lub juz zbudowal i mieszka? Ja wlasnie rozpoczynam budowe. Czekam na opinie i porady?

acca5
06-08-2005, 19:10
Prosze o link do projektu

wojtek1967
06-08-2005, 21:13
Prosze o link do projektu
www.projekt.pl

Żelka
16-08-2005, 09:48
A gdzie mozna ten projekt zobaczyc? Podaj jakis adres.

wojtek1967
16-08-2005, 20:44
A gdzie mozna ten projekt zobaczyc? Podaj jakis adres.
www.projekt.pl

Żelka
17-08-2005, 12:58
Na wygląd fajny domek, ale ja nie mam przekonania co do tego drewnianego stropu. Drewno wcale nie jest takie tanie. Porównaj sobie koszty z stropem takiej wielkości ale w innej technologii, nie wiem jak to wychodzi. Nie wiem też, czy nie za mały ten przedsionek. Gdzie tam buty zostawić i płaszcz i parasol? No i kominka mi brakuje też. A reszta jest ok.

manykes
15-09-2005, 07:24
całkiem zgrabny,ale nie dla mnie...