PDA

Zobacz pełną wersję : Najbliższe wyprzedaże w MediaMarkt, Saturn itp... kiedy ?



grave
06-10-2008, 15:48
Czy nie orientujecie się kied teraz mogą być jakieś wyprzedaże czy akcje bez VAT w MediaMarktach, Saturnach itp.?

Barbossa
06-10-2008, 15:53
jutro

grave
06-10-2008, 16:03
jutro

poważnie pytałem, bo akurat jestem na etapie kupna agd...

Barbossa
06-10-2008, 16:08
no to pojutrze

pablitoo
06-10-2008, 16:13
Barbossa -> nieprawda - za trzy dni ...
- mimo tego ja bym nie kupował AGD w markietach - przecież nie od dziś wiadomo że tam sprzedają sprzęta gorszej jakości ...

I.W.
06-10-2008, 16:34
Nie wiem czy gorszej jakości ale na pewno drożej niż w necie. Jakbym miał kupowac to prędzej uderzyłbym do jakiegoś niewielkiego sieciowego który ma "właściciela w realnej osobie" z którym cene można ponegocjować. Szczególnie w przypadku większych zakupów. Albo allegro bo to też normalne sklepy są

piterazim
06-10-2008, 19:54
uuuuuuuu wyprzedaże są super

Za pól ceny można kupić rzeczy, których za darmo by się nie wzięło :lol:


a ceneo nie działa?

Tedii
06-10-2008, 20:01
Kolejny nawiedzony co wierzy w towar "bez VATu".
Kolego, więcej zapłacisz "bez VATu" niż BYLE gdzie z VATem.
Dziś byłem w sklepie dla kretynów (bo dla idiotów to on nie jest) i sprawdzałem ceny cyfrówek (robimy ściepe i szukamy na prezent dla kumpla).Średnio ceny wyższe o 5-15 % niż w necie albo w małych sklepach.
Reklama robi ludziom sieczkę z mózgu niestety. :wink:

rybkin
06-10-2008, 22:46
Jak juz beda robic zniszki,to chyba po Swietach....A tak,wirtualny sklepik na Allegro.

grave
06-10-2008, 23:03
do tej pory uważałem, że to ściema, ale kupiłem lodówkę w Saturnie taniej niż na necie, więc czasami jednak mozna coś trafić...
Trochę zdziwiony jestem Waszymi złośliwymi uwagami... :-?

pablitoo
07-10-2008, 06:25
Nie dziw się - zapodałeś śliski temat to się chłopaki rzucili coby poużywać trochę ...

:lol:

ashca
07-10-2008, 06:56
do tej pory uważałem, że to ściema, ale kupiłem lodówkę w Saturnie taniej niż na necie, więc czasami jednak mozna coś trafić...
Trochę zdziwiony jestem Waszymi złośliwymi uwagami...

Bo to jest towarzystwo, które nie rusza się z przed komputera i z tego powodu te kąśliwe uwagi

Ja też w ofercie kupiłam ostatnio zmywarkę, taniej niż w sklepach internetowych, także czasami warto podnieść tyłek

Szymon_J
07-10-2008, 07:14
Ja nie kupilem piekarnika w saturnie bo chcialem sprawdzic czy w sieci bedzie taniej... nie bylo.
Ale jak wrocilem to po piekarniku nawet slad nie zostal.

Generalnie - jak jest promocja to jest szansa kupic cos taniej niz w sieci.
Jak nie ma promocji - nawet nie ma po co patrzec na metke z cena.

mario1976
07-10-2008, 08:53
Czy nie orientujecie się kied teraz mogą być jakieś wyprzedaże czy akcje bez VAT w MediaMarktach, Saturnach itp.?

Te ich wyprzedaże można sobie w gacie wsadzić. Ja zawsze idę do Saturna lub Media męcze sprzedawce, macam sprzet, spisuje model i wracam do domu. Ostatnio na ich super mega wyprzedazy bez vat itp. była zmywarka za 2500 przeceniona na 2000. Identyczną w kilkunastu sklepach internetowych bez łaski i walki przy kasie i z VATem :wink: znaleźliśmy w cenach 1900-2200. Z innymi sprzetętami to samo.

pierwek
07-10-2008, 12:28
kolega chciał kiedyś kupić płytę indukcyjną - wybrał sobie model i przejechał się po sklepach (w tym MM i saturn) - ale dowiedział się, że ma być jakaś promocja w MM więc się wstrzymał z zakupem i pojechał do MM w dzień promocji.

Płyta którą sobie wybrał była przeceniona w promocji w taki sposób że cena wyjściowa była sporo wyższa niż parę dni wcześniej a po przecenie nadal kosztowała ca 50zł więcej niż wcześniej. To była taka promocja nie dla idiotów ale dla kretynów. No cycki opadają...

piterazim
07-10-2008, 13:09
typowy chłyt małketigowy

grave
07-10-2008, 13:22
No fakt z tym tez sie spotkałem...
Nie mniej jednak można trafić czasem coś taniej tak na podsumowanie...

piterazim
07-10-2008, 13:24
No fakt z tym tez sie spotkałem...
Nie mniej jednak można trafić czasem coś taniej tak na podsumowanie...

bardzo rzadko czasem :D

bubanet
07-10-2008, 13:28
kupowałem sobie cyfrówke w poznaniu
w MM model który mnie interesował był za 749 (promocja, na srodku sklepu na palecie stało kilkadziesiąt sztuk)
w tym samym centrum handlowym w małym sklepiku FOTOJOKER byl moj aparacik bez promocji za 650...

nie mowie ze nie idzie tam kupic taniej ale trzeba uwazac i znac ceny

Coobah
09-10-2008, 04:47
ja w niedziele zamówiłem ze sklepu netowego pralke, lodówkę i mikrofalówkę..
w porównaniu z Saturnem to jestem do przodu: na pralce 300pln, na lodówce, 600pln, mikrofala 80pln...

A sprzęty raczej z niższej półki cenowej...
Te wielkie molochy to nadają się tylko do "pomacania" towaru przed zakupem w necie :)

Wosto
09-10-2008, 05:01
Te wielkie molochy to nadają się tylko do "pomacania" towaru przed zakupem w necie :)
I tu trafiłeś w 10-kę :D - też tak robię ... choć moim zdaniem

można trafić czasem coś taniej tak na podsumowanie...
Pozdrawiam.

Coobah
09-10-2008, 05:56
Te wielkie molochy to nadają się tylko do "pomacania" towaru przed zakupem w necie :)
I tu trafiłeś w 10-kę :D - też tak robię ... choć moim zdaniem

można trafić czasem coś taniej tak na podsumowanie...
Pozdrawiam.

a no moze i coś sie trafia :D
wiem, że jakbym miał czekać tylko na promocje z prawdziwego zdarzenia to bym chyba osiwiał :)

daggulka
09-10-2008, 15:52
ja też najpierw "upatrzam" sobie w sklepach netowych, spisuję ceny , potem idę pomacać do sklepu (sprzęt agd/rtv oczywiście :lol: ) - nigdy nie zdarzyło mi się, żeby w sklepie było taniej...może mam pecha :roll:
natomiast zdarzyło mi się wielokrotnie , że sprzedawca w sklepie tak to ujmę "miejscowym" wciskał mi ciemnotę i podawał błędne informacje ...przeważnie chodziło o klasę energetyczną ....na szczęście zawsze chodzę obryta jeśli już sobie jakiś model upatrzę to na niczym mnie nie zagnie gamoń jeden z drugim :wink: :lol:
raz ewidentnie mnie wkur ...w sklepie Okey kiedy to w gazetce był pokazany piekarnik Indesit z napisem jak byk "klasa energetyczna A" ...patrzę w necie na opisówkę modelu , a tam stoi "klasa energetyczna B" ...więc dzwonię do nich a oni nadal się upierają , że to A ...więc se druknęłam ze strony producenta opisówkę , poszłam i jak im to pokazałam to stwierdzili, że mieli w gazetce błąd druku :evil:
dlatego uważać na opisy danych modelu ...nie wierzyć sprzedawcom "na słowo" :wink:

piterazim
10-10-2008, 06:50
w saturnie jest akcja bez VATu

Lodówka SAMSUNG RL34SCPS
saturn 1474,59zł
internet 1316zł (bez przesyłki)

zmywarka Siemens SE 64M364EU
saturn 1556,56zł
internet 1491zł (bez przesyłki)

akcja trwa od dzisiaj do poniedziałku