PDA

Zobacz pełną wersję : Strefy/głebokości przemarzania- poszukuję mapy i informacji.



Croolick
06-10-2008, 20:20
Jak w temacie. Szukam rozkładu stref przemarzania w poszeczególnych rejonach Polski.
Prosiłbym o uzupełnienie jak spoistość gruntu (piach-glina) wpływa na głębokośc przemarzania.
Mam dość stękania, dywagacji i zgadywania. cyt " Tak ze 120 wystarczy".
I najważniejsze- czym grozi niezachowanie wystarczającej głebokości posadowienia? Wysadzeniem budynku?
W googlach nic na razie nie trafiłem.
Dziekuję i pozdrawiam.
:wink:

Barbossa
06-10-2008, 20:33
Wyniki 1 - 10 spośród około 7,130 dla zapytania strefy przemarzania. (Znaleziono w 0.35 sek.) (http://www.muratordom.pl/budowa-i-remont/fundamenty/glebokosc-przemarzania,7195_4987.htm)

Geno
06-10-2008, 20:43
Może ma pirackiego googla i wynajduje tylko strony o karmieniu piersią?

Croolick
06-10-2008, 20:44
Wyniki 1 - 10 spośród około 7,130 dla zapytania strefy przemarzania. (Znaleziono w 0.35 sek.) (http://www.muratordom.pl/budowa-i-remont/fundamenty/glebokosc-przemarzania,7195_4987.htm)


Pieknie dziękuję. Szukajcie a znajdziecie. Proście a będzie Wam dane.
P.S. Nie ma potrzeby szczypać czasami szukania.

Teraz pozostaje mi tylko dowiedzieć sie co mam na działce. (rodzaj gruntu.)

Croolick
06-10-2008, 20:53
Może ma pirackiego googla i wynajduje tylko strony o karmieniu piersią?

Czasami lepiej milczeć i sprawiać wrazenie idioty niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Barbossa
06-10-2008, 21:10
Jak w temacie. Szukam rozkładu stref przemarzania w poszeczególnych rejonach Polski.
Prosiłbym o uzupełnienie jak spoistość gruntu (piach-glina) wpływa na głębokośc przemarzania.
Mam dość stękania, dywagacji i zgadywania. cyt " Tak ze 120 wystarczy".
I najważniejsze- czym grozi niezachowanie wystarczającej głebokości posadowienia? Wysadzeniem budynku?
W googlach nic na razie nie trafiłem.
Dziekuję i pozdrawiam.
:wink:


Czasami lepiej milczeć i sprawiać wrazenie idioty niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Croolick
06-10-2008, 22:00
Jak w temacie. Szukam rozkładu stref przemarzania w poszeczególnych rejonach Polski.
Prosiłbym o uzupełnienie jak spoistość gruntu (piach-glina) wpływa na głębokośc przemarzania.
Mam dość stękania, dywagacji i zgadywania. cyt " Tak ze 120 wystarczy".
I najważniejsze- czym grozi niezachowanie wystarczającej głebokości posadowienia? Wysadzeniem budynku?
W googlach nic na razie nie trafiłem.
Dziekuję i pozdrawiam.
:wink:


Czasami lepiej milczeć i sprawiać wrazenie idioty niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Nie ma głupich pytań - są tylko głupie odpowiedzi

Zdrzazją się za to pomyłki, pośpiech i przemęczenie. Nie próbuj udowadniać, że wpisując poprawnie i trafnie hasło jestes mądrzejszy. Nawet gdyby tak było robisz to w mało elegancki sposób. Nie widzę też potrzeby wspierania spamującego kolegi. Poradzi sobie sam. :D

Barbossa
06-10-2008, 22:05
nie wspieram, udowadniam, że jesteś Kotłem

Croolick
06-10-2008, 22:16
Marnujesz czas.
Smutne to, że twoja odpowiedź (jakkolwiek pomocna) na mój post nie wynikła z chęci pomocy lecz udowodnienia.
Życzę więcej uśmiechu i życzliwości na codzień.

Barbossa
06-10-2008, 22:33
jak to marnuję czas :o
jestem jak misjonarz nawracający, takie jak Ty, zbłąkane owieczki (a raczej kotły) z ciemnej, na pełną światła ścieżkę jedynej prawdziwej wiedzy budowlanej

Croolick
06-10-2008, 22:45
Kładź się spać misjonarzu bo jutro sam bedziesz zbłąkany. Wiem coś o tym,. EOT

Geno
07-10-2008, 07:14
Może ma pirackiego googla i wynajduje tylko strony o karmieniu piersią?

Czasami lepiej milczeć i sprawiać wrazenie idioty niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

O!

Bardzo dobrze koelga okreslił siebie. Ja lepiej bym tego nie ujął!