PDA

Zobacz pełną wersję : Dobry termometr z kilkoma czujnikami poszukiwany



wbrat
08-10-2008, 07:09
Jak w temacie - chciałem kupić sobie termometr elektr. z możliwością podłączenia kilku czujników. Nawet znalazłem coś w sieci, ale o ile samą centralkę z jednym czujnikiem w zestawie można jeszcze dostać, to dodatkowych czujników już nie bardzo.

Może ma ktoś jakiś sprawdzony model, który dobrze działa, jest łatwo dostępny (centralka + czujniki) i pozwala na podłączenie co najmniej 3 czujników zewnętrznych (najlepiej bezprzewodowo)?

ps. pisząc "dobrze działa" chodzi mi o to, żeby nie mierzył temperatury jak jeden z którym miałem do czynienia (chińszczyzna) - miał dwa czujniki - jeden wbudowany w centralkę, drugi na kablu do umieszczenia na zewnątrz budynku. Problem był tylko taki, że nawet jak te dwa czujniki były obok siebie, to różnica w temp. jaką pokazywał sięgała 2`C. I co gorsze różnica ta zmieniała się w zależności od temperatury - np. na zewnątrz (zimą) była ona nieco mniejsza.

ps2. no i jeszcze fajne jakby był w miarę ładny ;)

Lookita
08-10-2008, 07:27
Dzieki zanjomemu z forum,uzyskalem info,na temat takiego sprzeciku: http://www.kollron.pl/szczegoly.php?pid=45&page=4
Ja mam polski wyrob,opticon,czy jakos tak,kabelek i wew. czujnik,kupilismy 3 w sumie i wszystkie dzialaja ladnie,polskie tez dobre...a grosze kosztuja,w realu kupowalem....miesiac temu...