PDA

Zobacz pełną wersję : jak będzie z tą zimą :-) dylemat?? przerwa czy robić dalej..



raydenstream
08-10-2008, 19:08
Witam

Jak tam tegoroczne przwidywania 8)

Mam dylemat bo teraz zalewają mi strop nad piwnicą i niewiem czy zaczynac pozniej murować ściany parteru dalej, bo niewiem czy nie zaskoczyc mnie pogoda i czy zdarza mi zrobić strop, zeby chociaz zakonczyc na stropie i przeczekac do wiosny.

A moze kolejny rok bedzie sprzyjał i da sie jeszcze spokojnie budynek zadaszyć.
ale kto to wie.

Jak myslicie czy warto jeszcze sie podrywac i stawiac sciany i liczyc ze pogoda bedzie, czy jednak lepiej spasowac i poczekac do wiosny?? :-?

Barbossa
08-10-2008, 19:30
dwie zimy "przeżyłeś" na forum, jeżeli do tej pory masz z tym problem, to z nim pozostaniesz

dziubek25077
08-10-2008, 19:42
JA w przysłum tygodniu zalewam strop nad piwnicą i n tym poprzestaje.
Zaczynam odwiosny.
Pozdro !!!

I.W.
08-10-2008, 19:50
Pewnie jak na złość będzie ostra bo węgla nie kupiłem. A tak na serio to tylko wróżka pomoże bo prognozy z tak duzym wyprzedzeniem są gg. warte

panda
08-10-2008, 19:58
Witam

Jak tam tegoroczne przwidywania 8)
Będzie sroga, bardzo sroga. A dlatego że.....
Indianie zapytali szamana, jaka będzie w tym roku zima. Szaman wykonał odpowiednie obrzędy i wyszło mu, że będzie mróz. Indianie nazbierali więc chrustu, ale zima była wyjątkowo lekka. Gdy w następnym roku szamana zapytano jaka będzie zima, poszedł do najbliższej stacji meteorologicznej. Tam powiedziano mu, że będzie sroga i długa. Kazał więc zdobyć jeszcze więcej chrustu, ale zima znowu była łagodna. Szaman zupełnie realnie stanął przed utratą autorytetu w plemieniu, więc w następnym roku znowu poszedł do stacji meteo, ale gdy ponownie powiedziano mu, że zima będzie ostra, zapytał meteorologów, skąd mają tę informację. Odpowiedzieli: "To pewne, Indianie już trzeci rok z rzędu zbierają chrust".