PDA

Zobacz pełną wersję : parapety wewn. konglomerat >3m



civic9
08-10-2008, 22:54
hej,

czy robią gdzieś parapety wewn. z konglomeratu o długości więcej niż 3m? potrzebuję ok 3.3m, a wszędzie mi mówią, że max 3m robią.

najlepiej w okolicy śląska/GOP.

bladyy78
09-10-2008, 11:35
Kolego może Ci coś doradzę zajedź do kamieniarza takiego co robi nagrobki i tam wybierz sobie parapet marmurowy, zapłacisz mniej niż taki sam w konglomeratu kupiony w sklepie, możesz również sobie u niego zamówić taki parapet jak chcesz z konglomeratu. Ja wymieniam u siebie właśnie parapety z konglomeratu na marmurowe. Koszt parapetu marmurowego to 600zł za m2.

civic9
09-10-2008, 11:41
no to jednak za 2 razy drożej. rozważę, ale powiedz jeszcze czemu wymieniasz.

dzięki.

no i mimo wszystko jakby ktoś miał jednak namiar na konglomerat > 3.3m to nadal poproszę.

bladyy78
09-10-2008, 18:43
Kupiłem parapety z konglomeratu o nazwie BOTTICINO na szczęście tylko 2 i w porównaniu z parapetami które założył sobie mój znajomy wyglądają marnie po 2 latach od założenia pomimo ze ich nie użytkuje bo nie mieszkam jeszcze w domu widzę że pojawiają się na nim jakieś mikro rysy (pęknięcia). Parapety które mam maja 2cm grubości i kosztowały praktycznie tyle co z grubszego marmuru u kamieniarza. Podejrzewam że nie robią ich na taką długość ponad 3m właśnie z tego powodu ze pękają. Znajomy również wymieniał parapety konglomeratowe na marmurowe. Moim zdaniem warto nawet troszkę dołożyć i kupić parapety marmurowe bo to wydatek na całe życie.