PDA

Zobacz pełną wersję : Drzwi wejściowe - te z allegro - tandeta czy nie????



gwiazdor71
10-10-2008, 19:45
Witam,mam dwa pytanka dotyczące drzwi zewnętrznych,wejściowych.

1.jak powinny się otwierać,do wewnątrz czy na zewnątrz ??

2.czy warte kupna są drzwi zewnetrzne proponowane na allegro,w cenie juz od 550 zl. wykończone blachą wytłaczaną,anty włamaniowe,kratownica w srodku,ocieplone welną,16 rygli i tp,podobne wykonczone okleiną drewno podobną w castoramie w cenie 1700 zł.

3.dlaczego są drzwi zewnętrzne które można montowac tylko tak żeby otwierały sie do środka,a na zewnątrz producent podaje że nie można,chodzi o próg??

dzięki!!

tom.f
10-10-2008, 21:11
2.czy warte kupna są drzwi zewnetrzne proponowane na allegro,w cenie juz od 550 zl. wykończone blachą wytłaczaną,anty włamaniowe,kratownica w srodku,ocieplone welną,16 rygli i tp,podobne wykonczone okleiną drewno podobną w castoramie w cenie 1700 zł.


Czy warte

http://englishrussia.com/images/steel_doors/3.jpg

http://englishrussia.com/?p=1943#more-1943

warte?

edde
10-10-2008, 21:20
sugerujesz że te tzrykrotnie droższe z castoramy oprą się otwieraczowi ?? :D

alpejczyk
10-10-2008, 22:34
Na złodzieja to rady nie ma.Przez gazobeton to sobie wchodza za pomoca piły. :lol:

glenn
11-10-2008, 06:54
Bylo juz o tym
te za 550 sa z tzw czarnej blachy, nieocynkowanej, montowane na zewnatrz rdzewieją, dodatkowo w srodku masz plastek miodu. Interesujace sa tez rygle. To co widac grube i mocne, natomiast element "sterujacy ryglem" jest grubosci szpilki.Zacieraja sie tez mechanizmy sterujace ryglami. O braku jakiejkolwiek izolacyjnosci cieplnej czy akustycznej mozna zapomniec a o kwestiach estetycznych, jak piekne fale przechadzace przez drzwi nie warto wspominac.
Pozatym, kazdy polski producent, majacy certyfikaty na kazdy skladnik produkcji, ma w swojej ofercie drzwi za rozsadna cenę. Jakosc nieporownywalna.

malgosia0023
11-10-2008, 07:26
jak dla mnie to cena 550 zł. za drzwi antywłamaniowe to stanowczo za mało. My też rozważaliśmy takie drzwi,ale ostatecznie zdecydowaliśmy sie na Gerdę-do domu i garazu(nie połaczony przejsciem do domu).
Decyzja należy do Ciebie :wink:

ja14
11-10-2008, 08:00
jak dla mnie to cena 550 zł. za drzwi antywłamaniowe to stanowczo za mało.....
A gdyby te same drzwi kosztowałyby 1000 zł? :wink:

daggulka
11-10-2008, 08:37
Kupiłam drzwi na allegro z witrażem, zapłaciłam wtedy bodajże 850 zł (teraz sa takie po 1100) , zamontowane są od roku, nic nie rdzewieje (przeżyły wszystkie 4 pory roku :wink: )
dla pedantów nie polecam :lol: - było kilka małych niedoróbek typu odklejona uszczelka, witraż na pewno nie jest antywłamaniowy , kilka drobnych rysek , "obrobienie" witraża wykonane conajmniej niewłaściwie .... i takie tam :wink: ....ktoś kto nie wie pewnie nie zwróci uwagi.... mnie osobiście nie przeszkadza , natomiast osoba która przywiązuje duża wagę do szczegółów byłaby niezadowolona :roll:

Rysio_z_Klanu
11-10-2008, 10:09
jak dla mnie to cena 550 zł. za drzwi antywłamaniowe to stanowczo za mało.....
A gdyby te same drzwi kosztowałyby 1000 zł? :wink:


Gdyby te drzwi kosztowały 550 zł. to nawet bym na nie nie spojrzał.
Gdyby te same drzwi kosztowały 1000 zł. to bym je wnikliwie obejrzał i ich nie kupił.

Producent wyznaczając tak niską cene znakomicie zdaje sobie sprawę z funkcjonalności i jakości swojego towaru. Niską ceną rekompensuje ewentualnym nabywcom ich kiepską jakość.

KvM
11-10-2008, 10:56
Ale co ma allegro do tego tematu? Na prawdę nie rozumiem. Drzwi wykonała jakaś konkretna firma. Jakaś konkretna firma je sprzedaje. Allegro jest tylko portalem gdzie te firmy pokazują/wystawiają swój produkt. Jakby w muratorze była reklama tych drzwi to też byście pisali że drzwi z muratora?

malgosia0023
11-10-2008, 11:04
Ale co ma allegro do tego tematu? Na prawdę nie rozumiem. Drzwi wykonała jakaś konkretna firma. Jakaś konkretna firma je sprzedaje. Allegro jest tylko portalem gdzie te firmy pokazują/wystawiają swój produkt. Jakby w muratorze była reklama tych drzwi to też byście pisali że drzwi z muratora?
Oczywiście że nie me znaczenia czy to allegro czy "Janek z Wrocławia"-za produkt odpowiada producent.

KvM
11-10-2008, 11:44
No właśnie, a o producencie tu ani słowa, a na allegro można znaleźć drzwi zatrzęsienie.

glenn
11-10-2008, 14:17
Kupiłam drzwi na allegro z witrażem, zapłaciłam wtedy bodajże 850 zł (teraz sa takie po 1100) , zamontowane są od roku, nic nie rdzewieje (przeżyły wszystkie 4 pory roku :wink: )
dla pedantów nie polecam :lol: - było kilka małych niedoróbek typu odklejona uszczelka, witraż na pewno nie jest antywłamaniowy , kilka drobnych rysek , "obrobienie" witraża wykonane conajmniej niewłaściwie .... i takie tam :wink: ....ktoś kto nie wie pewnie nie zwróci uwagi.... mnie osobiście nie przeszkadza , natomiast osoba która przywiązuje duża wagę do szczegółów byłaby niezadowolona :roll:
Za 850 czy 1100 mozna juz kupic normalne polskie drzwi z witrazem. I takie zapewne kupilas.
Pzdr