PDA

Zobacz pełną wersję : Quality Trnowskie Góry - ktoś zna ?



malka
11-10-2008, 21:23
Czy Ktos z szanownych forumowiczów zlecał tej firmie jakieś prace ?

Mam od nich całkiem przyzwoitą ofertę - nie wiem czy nie "zbyt przyzwoitą" - dlatego pytam o ewentualne doświadczenia.

Pozdrawiam

panda
12-10-2008, 04:38
Tak z ciekawości, będziesz się konsultingować czy wdrażać ISO na swojej budowie? :D
Na ich stronie http://isoquality.com.pl/index.html o budowlance praktycznie nic nie ma, żadnych realizacji, nie chcą się pochwalić? Nawet referencje dotyczą tylko nadzoru i audytu.
Uruchom Google, Twoja ekipa dopiero się zatrudnia :)

Tomek_J
12-10-2008, 06:02
Uruchom Google, Twoja ekipa dopiero się zatrudnia :)

A zanim się zdecydujesz - spróbuj się dowiedzieć, czy nie zatrudnił się tam ktoś z dawnej "Firmy Remontowo-Budowlanej GROM-MAR Marek Gromada" z Piekar Śląskich. Jeśli tak - uciekaj jak najdalej :)

malka
12-10-2008, 19:26
Tak z ciekawości, będziesz się konsultingować czy wdrażać ISO na swojej budowie? :D
Na ich stronie http://isoquality.com.pl/index.html o budowlance praktycznie nic nie ma, żadnych realizacji, nie chcą się pochwalić? Nawet referencje dotyczą tylko nadzoru i audytu.
Uruchom Google, Twoja ekipa dopiero się zatrudnia :)
Sprawdziłam ich w Googl -ach i nie znalazłam info którego szukałam - dlatego zwrócilam się do Was.
ISO mi nie potrzebne - bardziej PnB :D



A zanim się zdecydujesz - spróbuj się dowiedzieć, czy nie zatrudnił się tam ktoś z dawnej "Firmy Remontowo-Budowlanej GROM-MAR Marek Gromada" z Piekar Śląskich. Jeśli tak - uciekaj jak najdalej :)

Dzięki za ostrzezenie - czytalam wątek o GROM-MAR-ze :evil: , Ale jak to sprawdzić - przecież nikt sie nie przyzna.

panda
12-10-2008, 21:53
Sprawdziłam ich w Googl -ach i nie znalazłam info którego szukałam - dlatego zwrócilam się do Was.
Firmy nie znam, niestety. Mimo że nie każda firma ma stronę (co jednak jest już wyjątkiem) to jeśli już ma to się chwali swoim dorobkiem. Ta Twoja jest bardzo skromna :) Najprościej zapytaj o budowy z ubiegłego/tego roku.
IMHO dla mnie świeży wykonawca - lipiec-sierpień nabór pracowników wszelkich specjalności budowlanych (murarze, glazurnicy, g-k). Czyżby dopiero zaczynali i byłabyś pierwszym klientem?

malka
13-10-2008, 12:29
Sprawdziłam ich w Googl -ach i nie znalazłam info którego szukałam - dlatego zwrócilam się do Was.
Firmy nie znam, niestety. Mimo że nie każda firma ma stronę (co jednak jest już wyjątkiem) to jeśli już ma to się chwali swoim dorobkiem. Ta Twoja jest bardzo skromna :) Najprościej zapytaj o budowy z ubiegłego/tego roku.
IMHO dla mnie świeży wykonawca - lipiec-sierpień nabór pracowników wszelkich specjalności budowlanych (murarze, glazurnicy, g-k). Czyżby dopiero zaczynali i byłabyś pierwszym klientem?

Na kastingu wypadli całkiem rozsądnie, co nie zmienia faktu, ze roboty jeszcze nie dostali :D Szukam dalej.
Wczoraj (firma z Bielska) też konkretnie się wypowiedziała, podoba mi sie rzeczowość.
A czy bycie pierwszym klientem to taki koszmar ? - owszem niewiadoma - ale może na początku będą się chcieli wytkazać? (czyżby naiwne życzenia :wink: )