PDA

Zobacz pełną wersję : projekt Z CHARAKTEREM 2 pracownia DOMY Z WIZJĄ



goszia
12-10-2008, 09:23
Jestem zainteresowana domem z charakterem 2 (z pracowni domy z wizją)jestem zakochana w tym projekcie :lol: ale nie wiem na jaki przyblizony koszt budowy mogę się nastawić. Czy ktoś może mi podać kosztorys budowy tego slicznego domku, a może jakieś fotki ... Proszę

ZO2
15-10-2008, 14:06
Kosztorys był kiedyś podany przy pierwszej wersji (może jeszcze jest -sprawdź) i to było "pod klucz" 575 tys. zl.
Gdybyś znalazła coś konkretnego np. na temat jego budowy (może jest gdzieś też do obejrzenia) to prosiłbym o cynk.

Pozdrawiam
Włodek

goszia
15-10-2008, 20:27
Architekci z biura projektowego oceniają ze dom z charakterem 2 powinien być tanszy w budowie o około 15% a kosztorys dostępny bedzie do końca października

goszia
18-10-2008, 08:44
My zdecydowaliśmy się z męzem na z charakterem 2, zaczniemy na wiosne bo jeszcze musimy przebrnąc przez papiery, oczywiście zrobimy małe zmiany bo zrezygnujemy z garażu i podpiwnicznymy go w części (ale nie bedziemy naruszać konstrukcji, ani nie będziemy przesuwać żadnych filarów, architekt nasz, który widział projekt powiedział że to nie są wielkie zmiany. Taki domek buduje "Komen" widziałam fotki i utwierdziłam się że jednak ten domek,, poszukaj go na forum "Doskonały i z charakterem z pracowni".