PDA

Zobacz pełną wersję : Isomax



Arabella
12-10-2008, 12:42
Witam, własnie przeczytałam interesujące artykuły o technologii ISOMAX - czy ktoś widział, mieszka może w Sulejówku i widział przychodnie w tej technologii budowaną (czy zostala zbudowana?!), ma więcej wieści dobrych lub mniej dobrych na temat tej nowości? - będę wdzięczna za uwagi gdyż nadal zastanawiam sie nad technologia i ekonomią planowanego domu. pozdrawiam :-)

Nefer
12-10-2008, 12:51
Wyszukiwarka Ci pomoże.

HenoK
14-10-2008, 07:15
Witam, własnie przeczytałam interesujące artykuły o technologii ISOMAX - czy ktoś widział, mieszka może w Sulejówku i widział przychodnie w tej technologii budowaną (czy zostala zbudowana?!), ma więcej wieści dobrych lub mniej dobrych na temat tej nowości? - będę wdzięczna za uwagi gdyż nadal zastanawiam sie nad technologia i ekonomią planowanego domu. pozdrawiam :-)
Tyle znalazłem w internecie :

- Gwałtowny wzrost cen materiałów budowlanych sprawił, że szacunkowy koszt budowy przychodni w energooszczędnym systemie Isomax wzrósł z 4,5 do prawie 9,7 mln zł - tłumaczył Chachulski. Przy okazji pochwalił radę miasta, której szybkie decyzje umożliwiły ogłoszenie przetargu na budowę lecznicy w systemie tradycyjnym.
Ogłoszenie o przetargu : http://bip.sulejowek.pl/index.php?id=23&a=58&n_id=3804
Wszystko to nie przeszkadza firmie Isomax chwalić się tą inwestycją :
http://www.isomax.com.pl/index.php?id=44 :lol: .

Arabella
14-10-2008, 12:54
Dzięki HenoK :D , za info. Odnoszę wrażenie ze wszyscy którzy wypowiadają się "za" mają w tym biznes. Ciekawiło mnie jak to funkcjonuje w rzeczywistym a nie wirtualnym świecie obietnic :roll: .
pozdrawiam

Arabella
14-10-2008, 13:00
Dzięki HenoK :D , za info. Odnoszę wrażenie ze wszyscy którzy wypowiadają się "za" mają w tym biznes. Ciekawiło mnie jak to funkcjonuje w rzeczywistym a nie wirtualnym świecie obietnic :roll: .
pozdrawiam

Nefer
14-10-2008, 15:54
Nie chciałam Cię zniechęcać. Przymierzałam się i zrezygnowałam. Ale na forum zalogowany jest ph Isomaxa...

j-j
15-10-2008, 22:02
Nom drogie to ustrojstwo ... a szkoda