PDA

Zobacz pełną wersję : Co wrzucacie do POŚ ?



p
15-10-2008, 13:54
Witajcie,

jakiś czas temu wybudowano nam POŚ (gminna dotacja z EU). Dostaliśmy tez jakiś środek do wrzucania do POŚ. Nazywa się trigger. Skończył się i zamierzam własnie kupić nowy ale zastanawiam się czy jest on dobry. Czy Waszym zdaniem jest coś lepszego (i tańszego oczywiście :-)) ? Jest jakiś "ranking" takich środków ?

Pozdrawiam

artureski
15-10-2008, 19:11
Te środki nazywane są różnie: bakterie, aktywatory, biopreparaty itp. Cała gama w różnej cenie :-) biolatrin , microbec, septonic i kilka innych. Rankingu ww środków nie znalazłem :)

xxjas
15-10-2008, 22:52
polecam Bio7, Enzybac i Trigger

nie kupuj tanich badziewi bo bedziesz częściej wywoził osad

pozdr

Andriu
16-10-2008, 09:09
A gdzie kupujecie wymienione przez was środki, macie jakieś specjalistyczne sklepy? ja u siebie w okolicy szukałem lecz nie znalazłem, widziałem takie na allegro ale jakoś nie mam zaufania do takiego kupowania

SławekD
16-10-2008, 09:29
Ja od około dwóch lat używam bio7 trochę moich problemów opisałem w TYM (http://forum.muratordom.pl/pos-bezdrenazowe,t46396-120.htm) poście. Byłbym niesprawiedliwy gdybym zrzucił wszystko na bio7, wnioskuję że dawkowanie nie w każdym przypadku powinno być takie jak podaje producent. Obecnie skłaniam się d zmiany Preparatu.
A preparat na pewno jest dobry i skuteczny bo mam wuja który ok ponad 10 lat użytkuje POŚ drenażowe, używa bio7 i jest nawet więcej niż zadowolony :wink:
Bardzo dużo więc zależy od indywidualnego użytkowania.

andrzej70
14-10-2011, 12:44
Polecam biopreparat BIO9, który stosuję u siebie. W moim przypadku radykalnie zmniejszył nieprzyjemne zapachy (niemal nic nie czuć po otwarciu klapy osadnika) oraz poprawił konsystencję kożucha zwiększając jego uwodnienie. Wywózki nie robiłem od około dwóch lat, a układ działa bez zarzutu.