PDA

Zobacz pełną wersję : Jan Dyga Usługi Remontowo-BARDZO NIEUCZCIWY WYKONAWCA!!!!!



sowkaASC
16-10-2008, 10:42
Ostrzegam wszystkich!!!! przed firmą: Jana Dygi Usługi Remontowo- Budowlane z Warszawy!!!Jak najdalej od tego wykonawcy.
Firma na wskroś nieuczciwa.!!!!! Prowadzenie interesu polega na wyłudzaniu zaliczek od inwestorów i znikaniu przy próbie uczciwego rozliczenia. Panowie nie wywiązali się z ustalonych prac, zostawili mnie w rozgrzebanym i zniszczonym przez nich domu. Kompleksowość usług polega głównie na wyłudzaniu pieniędzy na różne cele... i nie realizowaniu ich.
Mam nauczke , która mnie naprawdę drogo kosztowała, ze zaufałam tej firmie, ale chcę ostrzec wszystkich.
Problem polega na tym , ze nie ma możliwości skutecznego zwalczania takich wybryków, aby założyć sprawę w sądzie musiałabym wstrzymać wszystkie prace aż do wyceny biegłego wyznaczonego przez Sąd... a naprawdę mieszka sie trudno na kupie gruzu..

Jan Dyga
09-11-2008, 20:12
Szanowny Użytkowniku konta SOWKA! Tak się składa, że też nazywam się Jan Dyga i prowadzę firmę budowlano - remontową w Warszawie. Pełna nazwa firmy to Pracownia Projektowo Wykonawcza NAD. Czy mogę prosić o umieszczenie sprostowanie na forum. Mam wielkie obawy, że nie jeden z potencjalnych klientów, którzy nie są z polecenia mogą reagować na moje imię i nazwisko z rezerwą. Co za tym idzie, mogę stracić przez to potencjalnego klienta.
Będę wdzięczny za sprostowanie.

sowkaASC
12-11-2008, 14:59
Witam,
nie wszystcy są nieuczciwi, więc nalezy sie sprostowanie.
Firma , którą opisałam to firma Jana Dygi z siedzibą przy ul. Grójeckiej 119/19, 02-120 Warszawa, NIP: 5261140866, tel. 22/ 824 02 55, kom.: 0513 130 389.

Jan Dyga
24-11-2008, 18:54
Bardzo dziękuję za sprostowanie.

loara3
01-11-2010, 11:32
Dobrze mieć przy sobie na budowie Dziennik Inwestora czyli zbiór dokumentów które w takiej sytuacji pomogą dochodzić swoich praw w sądzie. Wystarczy na allegro wpisać "Dziennik Inwestora"