PDA

Zobacz pełną wersję : redakcjo



blondynka_ze_wsi
03-04-2002, 14:49
Pragnę spytac dlaczego zostala zlikwidowana moja wypowiedz w Przedstaw się.Czy była obraźliwa?Czy zawierala wyrazy niecenzuralne? Czy godziła w czyjes imię?
Chcialabym tez wiedziec dlaczego wypowiedz a1 w Uwagi o Forum Muratora w wątku Prośba do wszystkich forumistow, w ktorej to zwraca sie on do uczestnika forum o ps. opal per blondynko ze wsi, dalej pisze o burakach w glowie pozostal.
Czy mogę wiedzieć jakimi kryteriami kieruje sie moderator tego forum przy likwidowaniu wątków i wypowiedzi?
Pozostaję z szcunkiem
b z w

Redakcja
04-04-2002, 12:38
Staramy się utrzymać tematyczność działów i porządek - to jedyny powód. A generalnie: o usuwaniu wątków ze strony redakcji nie ma i nie może być mowy. Moderator nie sprawuje tu władzy, ale dba.
Pozdrawiamy
Redakcja

blondynka_ze_wsi
04-04-2002, 12:52
On 2002-04-04 12:38, redakcja wrote:
Staramy się utrzymać tematyczność działów i porządek - to jedyny powód. A generalnie: o usuwaniu wątków ze strony redakcji nie ma i nie może być mowy. Moderator nie sprawuje tu władzy, ale dba.
Pozdrawiamy
Redakcja

Skoro powodem , jak piszą Państwo jedynym, jest utrzymanie tematyczności działów i porządek, dlaczego został usunięty mój wątek .Pragnę przypomnieć, iż
1.zachował zasadę tematycznosci-był w odpowiednim dziale
2. nie naruszał porządku

Rozumiem, ze redakcja odcina się od usuwania wątków przez nią samą. OK. W takim razie zwracam sie do osoby, ktora to czyni, z prośbą o odpowiedź na moje pytanie.I przepraszam jeśli redakcja poczuła się urażona, że ją o to pytam. Jak mniemam moderator nie jest pracownikiem redakcji, a jego związek z redakcją jest zupełnie przypadkowy.

Przepraszam, o co dba moderator??

W dalszym ciągu uważam sprawę za otwartą, gdyż nie udzielili mi Państwo odpowiedzi na pytanie. A powyższą uważam za wymijającą i przyznam niezrozumiałą.
Wciąż jeszcze pozostaję z szacunkiem
blondynka ze wsi

Redakcja
04-04-2002, 13:19
Do Blondynki_ze_wsi
Wysłałem na priva wiadomość, ale wróciła z adnotacją, że adresat nie jest znany. Umieszczam więc ją tutaj:
Usunąłem ten wątek jako żartobliwy w bardzo poważnym dziale autoprezentacji. Unikam takich ingerencji - ale czasem wydają mi się nieuniknione. Jeśli Pani nie zgadza się z takim stanowiskiem, proszę jeszcze raz zamieścić podobną wiadomość na Forum. Nie będzie usunięta.
Pozdrawiam
ATP/redakcja

04-04-2002, 14:37
Dziękuję za odpowiedź.Nie widzę potrzeby zamieszczania mojej wypowiedzi jesczcze raz. Istotnie miała ona charakter żartobliwy,gdyż tylko taka reakcja moze wchodzić w grę , gdy mam do czynienia z osobą pokroju anonima.
Satysfakcjonuje mnie odpowiedź w kwestii przyczyn usunięcia wątku i do sprawy powracać nie będę.
W dalszym ciągu czuję jednak niedosyt spowodowany brakiem reakcji szanownego ciała moderującego na przejawy grubiaństwa pewnej osoby. Mówiąc wprost, uważam, że reakcje moderatora wydają mi się niekonsekwentne i sprzeczne z podstawowym poczuciem sprawiedliwości. Ponieważ nie czuję, aby ta kwestia uległa poprawie w ostatnim czasie (wątki o wydźwięku obraźliwym istnieją, choć istotnie działania anonima z gorzowa osłabły na sile -możemy się jedynie domyślać , co jest tego przyczyną), pozwolę sobie pozostać czujną w tej sprawie, tak jak nakazuje mi wewnętrzne poczucie sprawiedliwości.Cieszę się jednocześnie, że na forum zapanował spokój. Pragnęłabym tylko jeszcze, aby wróciła dawna, serdeczna atmosfera wolna od wszelkich lęków i poczucia zastraszenia wśród wyjątkowych forumowiczów muratora.
Pozdrawiam wiosennie i ze szczerym uśmiechem dla moderatora prosząc jednocześnie o pozdrowienie redakcji, gdyby przypadkiem spotkali sie Państwo. :smile:

yemiołka
04-04-2002, 19:38
jeszcze ja jak zwykle muszę wtrącić swoje trzy grosze :smile:


On 2002-04-04 13:19, redakcja wrote:
Usunąłem ten wątek jako żartobliwy w bardzo poważnym dziale autoprezentacji.

a czemuż ten dział jest taki BARDZO POWAŻNY???
zawsze mi się wydawało, że aby przeżyć na tym światku trzeba mieć duże poczucie humoru, a także dystans - również do siebie.
cóż, może się mylę.

a jednak wątek Blondynki mnie rozbawił i naprawdę nie widziałam w nim nic zdrożnego...
oprócz poczucia humoru właśnie, ale ono chyba nie jest ustawowo zakazane?

04-04-2002, 20:48
On 2002-04-04 12:38, redakcja wrote:
Staramy się utrzymać tematyczność działów i porządek - to jedyny powód. A generalnie: o usuwaniu wątków ze strony redakcji nie ma i nie może być mowy. Moderator nie sprawuje tu władzy, ale dba.
Pozdrawiamy
Redakcja

A mnie się wydaje, że ktoś był u spowiedzi ale uważa ,że rozgrzeszenie ma prawo sobie sam udzielić !!!!
P.s.
W związku z moją nieodpowiedzialną wypowiedzią proszę o umieszczenie mnie na czarnej liście i solidne napiętnowanie -
proponuję pręgież w mojej miejscowości - i powieszenie w pozycji horyzontalnej - (już parę razy mi to robili, ale wydaje mi się ,że nic na tym nie tracę...)
P.s.
...szkołę specjalną ukończyłam z wyróżnieniem !!!

Mery64
04-04-2002, 20:54
wypowiedz wyżej moja

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Mery64 dnia 2003-03-28 07:07 ]</font>

Alanta
05-04-2002, 09:26
Nie widzę związku miedzy tym, że ktoś ma kłopoty z techniką a tym, że jest ze WSI...:eek:

05-04-2002, 10:13
oooo, to koleżanka wypadła z rytmu i nie zna toku rozumowania pewnej osoby, ktora udowadniala wielokrotnie,ze ma to istotny związek biorąc tez pod uwage płec oczywiscie i kolor włosow.
odsyłamy niesubordynowaną koleżankę do przestudiowania archiwum
:wink: