PDA

Zobacz pełną wersję : POMOCY!!!!



margo64
18-10-2008, 12:45
Witam, wiem że pierwszy post może mylić ale defakto jestem stałym bywalcem strony Muratora i aktywnym forumowiczem, niestety trochę strach mnie ogarnął wiec nie piszę pod swoim nic-iem:

Proszę o pomoc
Sprawa ma się następująco:

buduje dom moja ekipa ma poślizg 5 miesięcy i właściwie więcej ich nie ma jak są na budowie, mam z nimi umowę, oni muszą skończyć dach, ale go nie kończą, nie dość że go nie kończą to mają sporo rzeczy do poprawki, w obecnej sytuacji wykańczam dom wchodzą kolejne ekipy z którymi nie mam problemów, a dach i kominy dalej stoją:(

nie pomagają normalne rozmowy z właścicielem, mimo że odsetki lecą nic z tym nie robią, na dobrą sprawę wszystko można by było zakończyć w trzy dni:(

Co mam robić??

Proszę o rady

Pozdrawiam

BOHO
18-10-2008, 20:53
a jak z kasą?
oni są do przodu, czy Ty ?

margo64
18-10-2008, 21:49
generalnie zapłaciłem im prawie wszystko, mój błąd:(

Pozdrawiam

Nefer
18-10-2008, 21:53
generalnie zapłaciłem im prawie wszystko, mój błąd:(

Pozdrawiam
Nooooooooo to po temacie..

BOHO
18-10-2008, 22:31
generalnie zapłaciłem im prawie wszystko, mój błąd:(

Pozdrawiam
Nooooooooo to po temacie..

zgadza się......

jedyne, co możesz moim zdaniem zrobić, to poczekać spokojnie aż wszystko zrobią i potem zażądać odsetek...... pewnie skończy się w sądzie......

czegoś tu nie rozumiem...... piszesz "jestem stałym bywalcem strony Muratora i aktywnym forumowiczem...."
i pytanie: co na forum pisze się od wieków o dawaniu zaliczek, itp, itd ? ? ?

margo64
19-10-2008, 20:13
wiem, że nie daje sie zaliczek i przeczytałem nie jeden post na ten temat, ale..... ekipa z polecenia, właściciel znany mojej osobie wiec myślłem że nic podobnego się nie stanie.

mój błąd, a za błędy trzeba płacić jutro idę do prawnika :(

Zobaczymy


Pozdrawiam

heroczki
22-10-2008, 07:12
rozumiem, co to bezsilność.
Też czytałam forum, a daliśmy nabić się jak zwykli frajerzy, firma sprawdzona, znajomi, umowa, kasa szybciej bo rozumiecie mamy trochę problemów, a potem gorzej i gorzej.
Obecnie chyba zostaje nam sąd, bo instalacja wykonana nie nadaje się do odbioru ...
Pozostałe firmy, umowa, kasa za wykonane etapy prac i miło wspominamy, że mieliśmy dużo szczęścia... ale do czasu

http://forum.muratordom.pl/kumag-z-angielskiej-wroclaw,t139802.htm

margo64
22-10-2008, 11:06
Tomek_J Twoją sprawę obserwuję od samego początku i właściwie jestem przekonany że Sąd sąsem, a sprawiedliwość po naszej stronie:)

Ekipa jak na razie robi - pewnie nie dostali jeszcze pisma o natychmiastowe zakończenie robót:)

zobaczymy dalej mam nadzieję na pozytywne zakończenie sporu:(

Pozdrawiam

Smolski
13-11-2008, 22:05
Możecie rzucić nazwą firmy?
Pozdrawiam
Marek

wingerman
13-11-2008, 22:14
Ludzie uzupelniajcie w swoich profilach miejscowosc, wiadomo odrazu czy jest mowa o dobrej/zlej firmie, budowie, materialach, pogodzie i kto wie czym jeszcze.