PDA

Zobacz pełną wersję : Kominek z płaszczem wodnym i narożną (boczną) szybą?-pomocy!



zdzichu124
20-10-2008, 20:12
Witam,
potrzebuję kupić kominek z płaszczem wodnym z narożną szybką. Bardzo ciężko było mi cokolwiek znaleźć- znalazłem TYLKO 1 taki
http://www.allegro.pl/item456733865_kominek_z_plaszczem_wodnym_edilkamin _29_dx_sx.html
co o nim myślicie? może znacie jakieś z większą szybką? (właściwie z tą drugą częścią szybki, która w tym modelu ma tylko 23cm)

Płaszcz wodny konieczny (co sprawia największy problem :P bez płaszcza jest dużo takich)

Proszę pomóżcie :*

grave
20-10-2008, 21:08
poszukaj w ofercie polskiego ARYSTO... mają fajne boczne i pod płaszcz też...

zdzichu124
21-10-2008, 07:44
dziekuje za odpowiedz, ale z tego co przejrzalem wlasnie cala oferte arysto, to musze powiedziec ze maja idelalne dla mnie kominki, tylko ze niestety vez płaszcza wodnego :( te kominki bez niego są super, takiego chciałbym mieć, ale właśnie z płaszczem.


i pod płaszcz też...
znaczy, że można wstawić płaszcz ?

EDIT:
wysłałem maila do ARYSTO i już mi odpowiedzieli :D można dorobić płaszcz! ale super :D
dziękuję bardzo za wskazanie tej firmy ! :*
pozdrawiam

zdzichu124
21-10-2008, 19:05
a jeszcze odświeżę temat.

co soądzicie o tym poprzednim kotle (link do allegro jest w moim pierwszym poście)? jak firma się sprawuje itp. proszę o odpowiedź. dodatkowo może coś o tej firmie Arysto, awaryjność itp ;) bo jak już kupować, to dobrze :)

dzięki