PDA

Zobacz pełną wersję : Polecam



Radek H.
27-10-2008, 17:19
Witam wszystkich forumowiczów Muratora. Sam korzystam z cennych uwag tej strony, więc pozwolę sobie przekazać własne spostrzeżenia. Zakończyłem stan surowy zamknięty plus instalacja alarmowa, elektryczna i częściowa hydraulika. I tak: całość prac od wykopu po konstrukcję dachową wykonała firma TOMEX tel. 608479021. Ekipa sprawna, zdyscyplinowana i myśląca, żadnych problemów - polecam. Ale od początku "wykop" koparka polecona przez Tomex, ale polecam brać koparkę blisko budowy odpada czas przejazdu. Ostatnio korzystałem z Panów Doering Gdynia Wiczlino. Polecany wczesniej. "Deski szalunkowe" Anonse 450 zł/ m3. "Prety stalowe" Starmet ul. Północna Gdynia. "Beton" na telefon bez problemów DK Invest . Budowałem dom z YTONGA 36.5 cm. Materiał kupiłem w hurtowni Raab - Karcher Gdynia ul. Północna 1 ceny bardzo konkurencyjne. Ale materiały hydrauliczne polecam kupować w " Kolanku" Chwaszczyno. Więżba dachowa Tartak Skrzeszewo Pan Bogdan tel. 603556127 deski i krokwie pierwsza klasa dodatkowo dobrze zaimpregnowane. Mam porównanie bo żle obliczyłem ilośc desek i póżniej musiałem na gwałt dokupywać gdzie indziej. Okna drewniane zamówiłem w firmie OKLAND Rokitki k. Tczewa ( polecane wczesniej na tej stronie ). Okna pierwsza klasa w cenie plastikowych więc wielka okazja. Duże upusty ,świetna obsługa. Szczególnie polecam kontakt , najlepiej bezpośredni z kierownikiem działu sprzedaży p. Ania. Dach Matellbud dachówka Rupp ceramika. Hydraulikę zacząłem z polecaną na tej stronie firmą Atom Lublewo , obecnie "Aqua świat wody". Jak na razie wzorowa współpraca. Zaczynam tynki. Jak skończę natychmiast się odezwę. Pozdrawiam. I jedna końcowa uwaga sprawdzajcie wszystko sami.