PDA

Zobacz pełną wersję : instrukcja obsługi



Kasia_flo
27-10-2008, 20:43
witam ;)
mamy piec 25kw, rozruch tydzień temu, paliło się ok przez 2 dni na ustawieniach fabrycznych pieca, ale juz nie jest tak kolorowo... Po ponownym rozpaleniu piec automatycznie się wygasza nie osiagając zadanej temp. i kombinacje z nastawami nic nie pomagaja. Wiem, ze cos nie tak musi byc z ustawieniami.... Nasz piec ma podobno nowy model sterownika, wyświetlacz jest w prawym górnym narożniku, jakby wbudowany w sam piec i nijak nie potrafię rozszyfrowac co jest czym, chcąc wpisać podawane na forum nastawy (u mnei nie ma d,b,c...) Moje pytanie, czy ktos ma też wspomniany, nowy sterownik? A może ktoś jest w posiadaniu instrukcji do tego nowego cuda ? Pan w serwisie obiecał przesłać nową wersję, ale może pomoc nadejdzie jak juz zamarzniemy na kość :evil:
kasia

theodolit
27-10-2008, 21:01
Nie to, żebym był w stanie pomóc z instrukcją do pieca... ino zdajesie, ze pare szczegółów tj. producent, typ - ew co na sterowniczku jest napisane, tabliczkach znamionowych etc..

domyslam sie, że pomogło to by rozeznac sie o co chodzi ...

pozdrawiam
Piotrek

Cpt_Q
27-10-2008, 23:36
nasza Kasia to z zawodu handlowiec, więc już tak ma... wszystko jedno co - aby sprzedać ;)

A w ogóle to fajny jakiś serwis/dostawca kotła (?)
U mnie z szafy się wysypują wszelakie instrukcje - łącznie z taką do pompki od roweru, a do kotła i sterownika... nie dali :o

Kasia_flo
28-10-2008, 07:45
dziękuję Wam za cenne uwagi i juz sie tłumaczę, skąd zamieszanie...mój post miał sie pojawic w juz istniejacym watku dotyczacym pieców na eko-groszek marki Elektromet, ale przez przypadek powstał nowy temat :oops: ....stąd tyle niewiadomych. Teraz jest juz tam gdzie byc powinien ;)

Nie jest mi obojętne co sprzedaję, uwierz, potrafię nawet odradzić odbiorcy zakup kosztem mniejszego obrotu ;)

zakup tego pieca był świadomy, a instrukcja jest, ale do starszego modelu (piec niby ten sam, ale sterowanie inne)

Pozdrawiam i przenosze sie do własciwego watku ;)

kasia