PDA

Zobacz pełną wersję : czy ocieplac tak fundamenty



mjudu
28-10-2008, 20:40
czy oceplac fundamenty z zewnatrz na jakas glebokosc czy z wewnatrz i czy wogole takie cos robic, pytam bo zamierzam (mam doma bez podpiwniczenia czyli odrazu na gruncie) wybrac humus na jakies 60cm dac okolo 15 cm szkal na izolacje zeby nie ciagnelo wilgoci na to wylewke na jakies 10cm lub odrazu styropian na jakies 15 i wtedy koncowa wylewke, no i oczywiscie odpowiednio izolujac fundament z wierzchu przeciw wilgoci. Po takiej odpowiedniej dawce warstw (nie jest ona jeszcze usatlona co i jak ale tak mniej wiecej bedzie to wygladac) ma sens ocieplanie fundamentow z boku?

Trociu
29-10-2008, 11:27
a może by tak zacząć od interpunkcji??

mjudu
29-10-2008, 14:51
a może by tak zacząć od interpunkcji??

ale poradziles, jakbym chcial porady co do interpunkcji to skierowalbym sie na forum polonistyczne.

Pavulon
31-10-2008, 09:12
to najpierw zapraszamy na forum polonistyczne

jak nauczysz sie tam pisac , to moze ktos ze zrozumieniem przeczyta Twoj post , a pozniej moze ktos odpowie i moze po polsku ( pewnie tez bys tak chcial ?)

...






a może by tak zacząć od interpunkcji??

ale poradziles, jakbym chcial porady co do interpunkcji to skierowalbym sie na forum polonistyczne.

Trociu
31-10-2008, 09:41
Dzięki Pavulon

mjudu
31-10-2008, 14:00
Pavulon chlopie wez sie nie wypowiadaj wogole na ten temat jak nie masz do powiedzenia czegos konstruktywnego i pomocnego. A jak juz naprawde nie mozesz zrozumiec mojego posta to określ sie czego dokladnie nie rozumiesz, a nie pisz tylko po to zeby pisac. A twoje zaproszenie na forum polonistyczne ma daleko w powarzaniu - jak podejzewam masz nasie lat i piszesz po forach po to zeby kogos wysmiewac.

Niektórych ludzi nie rozumiem i nie zrozumiem


a admina prosze o zamkniecie tego tematu bo gdzie indziej poradzono mi co zrobic i nikt nie podniecal sie nad moja interpunkcja jak niektórzy wyzej

Mirek_Lewandowski
31-10-2008, 17:18
Z poważaniem :wink: