PDA

Zobacz pełną wersję : działka 1500m2, 37km od pl.bankowego, pow.wolomin



kaliwia
02-11-2008, 18:32
Działka, Helenów,powiat Wołomiński, gmina Poświętne, 1500m, rolna na siedlisko, w sąsiedztwie zabudowa, działka w drugiej lini zabudowy.

Cała działka o pow. 3000m. Do odsprzedania współwłasność (aktualni właściciele to ja - 50%, mąż, mąż siostry mojej żony - 50%). Po zabudowaniu fundamentów możliwy podział działki. Gotowa mapa projektowa podziału przygotowana została już przez geodetę. Podział bez konieczności stawiania fundamentów możliwy będzie dopiero po planowanym rozszerzeniu strefy MU (mieszkaniowo-usługowej) dla miejscowości Helenów przez gminę Poświętne.

Wymiary według mapy projektowej podzialu działki: ok 55x27.

Okolica typowo wiejska: zielona, przemili ludzie, cisza, spokój, kury, kaczki, konie, krowy i gwiazdy serialowe. :-) (dwie z nich sobie upodobały ten zakątek). W pobliżu las. 2km od Poświętnego (szkoła, gmina, przychodnia).

Tylko poważne oferty cenowe od osób poważnie planujących budowę domu.
Staramy się, swoją droga także o zmiane MU, ale to juz zalezy od gminy.
Zdecydowanie latwiej podzielic z geodeta na pol, pstawic od siostry ogrodzenie, a jak wyleja sie fundamenty - juz notarialnie miec wpisany podzial.

Cena to 85 000. do negocjacji, dogadamy się;)

792 27 27 87

banko
02-11-2008, 19:52
tytuł jest coś pomylony 7 km od bankowego to jet do McDonalda na rogu Radzymińskiej i Młodzieńczej

Nefer
02-11-2008, 19:57
tytuł jest coś pomylony 7 km od bankowego to jet do McDonalda na rogu Radzymińskiej i Młodzieńczej

Aż musze zmierzyć :) Ale to prawdopodobne :) Jutro potwierdzę :)

Anna Stępniak
05-11-2008, 15:54
tytuł jest coś pomylony 7 km od bankowego to jet do McDonalda na rogu Radzymińskiej i Młodzieńczej

Banko 37 a nie 7 km!!!

Anna Stępniak
05-11-2008, 15:56
Działka, Helenów,powiat Wołomiński, gmina Poświętne, 1500m, rolna na siedlisko, w sąsiedztwie zabudowa, działka w drugiej lini zabudowy.

Cała działka o pow. 3000m. Do odsprzedania współwłasność (aktualni właściciele to ja - 50%, mąż, mąż siostry mojej żony - 50%). Po zabudowaniu fundamentów możliwy podział działki. Gotowa mapa projektowa podziału przygotowana została już przez geodetę. Podział bez konieczności stawiania fundamentów możliwy będzie dopiero po planowanym rozszerzeniu strefy MU (mieszkaniowo-usługowej) dla miejscowości Helenów przez gminę Poświętne.

Wymiary według mapy projektowej podzialu działki: ok 55x27.

Okolica typowo wiejska: zielona, przemili ludzie, cisza, spokój, kury, kaczki, konie, krowy i gwiazdy serialowe. :-) (dwie z nich sobie upodobały ten zakątek). W pobliżu las. 2km od Poświętnego (szkoła, gmina, przychodnia).

Tylko poważne oferty cenowe od osób poważnie planujących budowę domu.
Staramy się, swoją droga także o zmiane MU, ale to juz zalezy od gminy.
Zdecydowanie latwiej podzielic z geodeta na pol, pstawic od siostry ogrodzenie, a jak wyleja sie fundamenty - juz notarialnie miec wpisany podzial.

Cena to 85 000. do negocjacji, dogadamy się;)

792 27 27 87

Świetnie znam te okolice. Uważam, że cena za wysoka.

banko
05-11-2008, 16:25
tytuł jest coś pomylony 7 km od bankowego to jet do McDonalda na rogu Radzymińskiej i Młodzieńczej

Banko 37 a nie 7 km!!!

No teraz to i ja widzę że nie siedem....

kaliwia
05-11-2008, 22:17
tak, 37 km, w tytule z pospiechu powstal blad.

Cena jest, oczywiscie, do negocjacji, chociaz dzialka jest tyle warta - okoliczne licza za 150-200zł/mkw.

janrenovate
06-11-2008, 05:11
Działka, Helenów,powiat Wołomiński, gmina Poświętne, 1500m, rolna na siedlisko, w sąsiedztwie zabudowa, działka w drugiej lini zabudowy.

Cała działka o pow. 3000m. Do odsprzedania współwłasność (aktualni właściciele to ja - 50%, mąż, mąż siostry mojej żony - 50%). Po zabudowaniu fundamentów możliwy podział działki. Gotowa mapa projektowa podziału przygotowana została już przez geodetę. Podział bez konieczności stawiania fundamentów możliwy będzie dopiero po planowanym rozszerzeniu strefy MU (mieszkaniowo-usługowej) dla miejscowości Helenów przez gminę Poświętne.

Wymiary według mapy projektowej podzialu działki: ok 55x27.

Okolica typowo wiejska: zielona, przemili ludzie, cisza, spokój, kury, kaczki, konie, krowy i gwiazdy serialowe. :-) (dwie z nich sobie upodobały ten zakątek). W pobliżu las. 2km od Poświętnego (szkoła, gmina, przychodnia).

Tylko poważne oferty cenowe od osób poważnie planujących budowę domu.
Staramy się, swoją droga także o zmiane MU, ale to juz zalezy od gminy.
Zdecydowanie latwiej podzielic z geodeta na pol, pstawic od siostry ogrodzenie, a jak wyleja sie fundamenty - juz notarialnie miec wpisany podzial.

Cena to 85 000. do negocjacji, dogadamy się;)

792 27 27 87

Świetnie znam te okolice. Uważam, że cena za wysoka.
W Okuniewie po ile?

Anna Stępniak
06-11-2008, 08:25
Różnie...
Od 100 do 450 zł
Ja kupowała jeszcze po 80 zł 2 lata temu.
Treaz ciężko jest tu cokolwiek znaleść.

Anna Stępniak
06-11-2008, 08:27
tak, 37 km, w tytule z pospiechu powstal blad.

Cena jest, oczywiscie, do negocjacji, chociaz dzialka jest tyle warta - okoliczne licza za 150-200zł/mkw.

To Twoja faktycznie jest w "promocyjnej" cenie. Ale żeby w Poświętnym i w okolicach tyle kosztowały działki to szok!