PDA

Zobacz pełną wersję : ile za prace wykończeniowe W-Wa Białołęka - różne



funkyzen23
04-11-2008, 14:39
Witam chciałbym się dowiedzieć ile będę musiał zapłacić za prace wykończeniowe domu na Białołęce w W-wie. Czy są ekipy które robią takie rzeczy kompleksowo myślę że mogłoby być po prostu taniej?
Co Wy na to?

- ocieplenie dachu:
ok 180 m2, dach dwuspadowy z jedną dużą lukarną i 6 oknami veluxa,
wełna 150 i druga warstwa prostopadle 50, folia , stelaż, płyta regips , wykończenie

- wykonanie stropu pomiędzy poddaszem i strychem, ok 100 m2
w środku wełna 2x50 , stelaż, płyta regips, wykończenie

- wykonanie podbitki pod dachem - prawdopodobnie z PCV

- Wykonanie w niektórych miejscach sufitów podwieszanych
w łazienkach
dwie łazienki ok 3 m2
jedna ok 4 m2

- Zaciągnięcie gładzią (w tej chwili sa tynki cementowo wapienne - tak średnio głatkie więc sie zstanawiam, czy samo zatarcie ścian i pomalowanie czy by wystaczyło ... myślę że musiałbym zobaczyć jak to by wyszło

Malowanie :
- Zatarcie ścian
- poprawki gipsowe
- grunt, 2 x farba
metraż ścian w tynkowaniu wyszedł ok 1200 m2

- położenie podług
deska Barlineska oraz panele

- zabudowanie schodów betonowych drewnem
tylko stopnie (podstopnie byłyby regipsowe) ok 17 stopni
schody zabiegowe,
plus balustrada

- Położenie glazury ściany i podłoga w łazienkach i ew. w kuchni.

- montaż drzwi wewnętrznych ok 16 sztuk

- przeróbka ścian..tzn.
wyburzenie fragmentu jednej ok 2,5 / 2,5 m2
i wstawienie 0,80/ 2,2 m2 (myślę że karton gips wystarczy)

- wykonanie cokołu (podmurówki) budynku elewacji zewnętrznej (obłożenie kamieniem elewacyjnym) ok 50m2

- podłączenie i obudowa kominka - kominek zwykły


hmm.. to chyba tyle ... czytałem ostatnio posty ale wiem że ceny zmieniają się jak w kalejdoskopie tym bardziej że podobno kryzys przepędził trochę fachowców z Europy zachodniej do domu... podane tu ceny są dla różnych regionów a mnie interesuje oczywiście wykonanie w Warszawie na Białołęce...



pozdrawiam
Funky

wingerman
08-11-2008, 17:23
Rozpietosc prac jakie podajesz jest duza wiec ciezko bedzie Ci to wszystko zlecic jednej firmie. Raczej takowej nie znajdziesz.

Mysle ze powinienes rozdzielic te prace pomiedzy kilka min. 2 ekipy.

Ja mam wolny poczatek 2009 i jeszcze jakies okienka w nowym roku, zajmuje sie glazura w szerokim pojeciu tj. wraz z hydraulika i elektryka, to najbardziej lubie. Jednak ostatnich kilkanascie prac robilem mieszkania cale pod klucz.

Tu wiecej o mnie. (http://forum.muratordom.pl/glazura-prace-poboczne-hydraulika-elektryka-warszawa,t144526.htm)

kuba1r
08-11-2008, 22:54
Gładzie, ocieplenie poddasza, może coś jeszcze moglibyśmy wykonać. Pozdrawiam Kuba 608 023 156 tylko nie wiem od kiedy.

bogdanski64
09-11-2008, 06:37
Bogdański górale domy pod klucz tel 602-388-733 wykonujemy domy pod klucz posiadam 12 ludzi obecnie część pracuje w Mińsku a część w Radomiu .Możemy podjąć temat z wyłączeniem schodów to musi dopasować indywidualnie stolarz a zwłaszcza zabiegi .Proszę określić czas wykonania oraz możliwość spotkania i oglądnięcia przyszłych prac i wyceny.

dj_lesin
09-11-2008, 11:24
jA MOGE ZAOFEROWAC SWOJE USŁUGI W ZAKRESIE SCHODÓW NA BETON I UŁOŻENIE EWENTUALNIE PODŁOGI
508163118

robert_17
09-11-2008, 22:55
Mogę zaoferować usługi w zakresie ocieplenia poddasza, wykonanie sufitów podwieszanych, gładzie gipsowe, malowanie. Mam wolne terminy. 694-737-011

sylwek2006
10-11-2008, 14:29
Witam.
Właśnie wykonujemy prace "wykończeniowe" na Białołęce.
Można je sobie obejrzeć.
Natomiast jeśli chodzi o ceny,to wolałbym podać je ,po obejrzeniu budynku.
Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.
Sylwester Gałązka


tel.0-502-136-396

www.bergs.pl

PS. WYKONUJEMY TAKŻE "STANY SUROWE".

Alicja P
14-11-2008, 19:43
Witam! Reprezentuję firmę budowlano-remontową.Jeżeli jesteście państwo zainteresowani podjęciem kompleksowej współpracy proszę o kontakt pod numerem tel.224022214 Pozdrawiam Alicja