PDA

Zobacz pełną wersję : jaki piecyk do domu



ewazych
05-11-2008, 13:09
witam chciałabym sie dowiedziec co lepiej jest kupić, grzałkę ceramiczną, przenośny kaloryfer, czy może kominek na butle gazową. Chodzi o to że w domu ogrzewanie jest na gaz, straszne koszty zwłaszcza jak dla studenta. I pytanie brzmi jaki rodzaj grzałki do łazienki i pokoju dziennego kupić, by byla szybka i efektywna. Pozrawiam

zbigmor
06-11-2008, 07:36
witam chciałabym sie dowiedziec co lepiej jest kupić, grzałkę ceramiczną, przenośny kaloryfer, czy może kominek na butle gazową. Chodzi o to że w domu ogrzewanie jest na gaz, straszne koszty zwłaszcza jak dla studenta. I pytanie brzmi jaki rodzaj grzałki do łazienki i pokoju dziennego kupić, by byla szybka i efektywna. Pozrawiam

Musisz rozwinąć temat bo wg mnie wszystko to co wymieniłeś będzie w użytkowaniu droższe od gazu ziemnego. Czy chodzi o to, że nie chcesz grzać całego domu gazem tylko dwa pomieszczenia czymś innym?

aga&piotr
11-11-2008, 07:47
o nie tylko nie gaz z butli...
grzaliśmy tym ustroństwem jakiś czas, w trybie natychmiastowym wilgoć i grzyb na ścianach, nigdy wiecej..
cokolwiek na prąd - olejak, konwektor czy farelka - można pójść z torbami...
nic nie zastąpi gaziu ziemnego
pozdrawiam
Aga

marcin_p72
15-11-2008, 17:38
dokładnie ja mieszkałem przez 2 lata w kamienicy, gdzie jedynym ogrzewaniem było na prąd - kosztowo to po prostu dramat. Nie polecam, nie ma to jak gaz ziemny. No może jeszcze ewentualnie piec na paliwo stałe kosztowo jest ok - ale z Twojej wypowiedzi wnioskuję że poszukujesz jakiegos dodatkowego ogrzewania.