PDA

Zobacz pełną wersję : Pasie budują - komentarze



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

Gosiek33
19-01-2011, 07:35
jejku a kysz choróbska wszelkie, zdrowia życzę

Magi77
19-01-2011, 08:13
Doberek chorowitki:)

Super patent z tym lustrem:)
U nas też skrzynka straszy w wiatrołapie, ale sobie wymysliłam, że jak się w końcu dorobię tam szafy, to poproszę stolarza żeby mi zrobił taką małą skrzyneczkę w kolorze szafy i ukrył te bezpieczniki.

pasie
19-01-2011, 09:37
Świetny patent z tym lustrem.


Doberek chorowitki:)

Super patent z tym lustrem:)
U nas też skrzynka straszy w wiatrołapie, ale sobie wymysliłam, że jak się w końcu dorobię tam szafy, to poproszę stolarza żeby mi zrobił taką małą skrzyneczkę w kolorze szafy i ukrył te bezpieczniki.

dzięki a lustro to IKEA a oni lubią ułatwiać ludziom życie:D
w dodatku ta szafka jest tak umieszczona, że ledwo mały wieszak się zmieścił, za gapowe się płaci przecież mogłam kazać to szafke zrobić w kotłowni
jedyny plus jest taki, że jak wieszak jest mały to nie będzie bardzo zagracony :D
38974

pasie
19-01-2011, 09:39
jejku a kysz choróbska wszelkie, zdrowia życzę
Dzięki Gosiu :)
mam nadzieje, że woda opada :) zresztą dam Zu śniadanie i polecę sprawdzić ;)

Elena76
19-01-2011, 10:33
Dzięki Gosiu :)
mam nadzieje, że woda opada :) zresztą dam Zu śniadanie i polecę sprawdzić ;)

u nas niestety woda stoi jak stała i dom wygląda jak wyspa na jeziorze :( bez kaloszy nie ma co marzyć o wydostaniu się na drogę, a sama droga w niczym drogi nie przypomina, tylko bardziej bagienko...

ehh, kiedy ta woda opadnie.... jak chwyci mróz to zapraszam na łyżwy :)

AJA123
19-01-2011, 12:20
dzień dobry :)
superowy ten pomysł z lustrem
a kuchnia też bardzo fajna

Gosiek33
19-01-2011, 12:33
patent na lustro pierwsza klasa :)

pasie
19-01-2011, 13:51
u nas niestety woda stoi jak stała i dom wygląda jak wyspa na jeziorze :( bez kaloszy nie ma co marzyć o wydostaniu się na drogę, a sama droga w niczym drogi nie przypomina, tylko bardziej bagienko...

ehh, kiedy ta woda opadnie.... jak chwyci mróz to zapraszam na łyżwy :)

Elenko współczuję tej wszechobecnej wody :(

a moi rodzice mają znowu wodę w piwnicy :bash:

pasie
19-01-2011, 13:53
dzień dobry :)
superowy ten pomysł z lustrem
a kuchnia też bardzo fajna


patent na lustro pierwsza klasa :)

Dzięki :):):)

wiolasz
19-01-2011, 15:03
Fajnie tam masz przy wejsciu :D

pasie
19-01-2011, 15:28
Fajnie tam masz przy wejsciu :D

dzięki :)

ale mam problem z doborem tapety na ścianę naprzeciw lustra - ostatnio wymyśliłam sobie albo tapetę z napisami -wariant tańszy bo tylko dwie rolki byłyby potrzebne albo fototapetę z jakimś mottem ale generalnie też napisy - ten wariant wydaje mi się fajniejszy:)
chyba o taki efekt mi chodzi
http://1.1.1.1/bmi/www.mamita.pl/fototapety/rozne-wzory/fototapety-z-tekstami.jpg

Elena76
19-01-2011, 15:31
Elenko współczuję tej wszechobecnej wody :(

a moi rodzice mają znowu wodę w piwnicy :bash:

mam nadzieję, że w końcu opadnie :( byle znowu jakieś deszcze się nie rozpadały....
niedawo wyczytałam, że lokalne podtopienia w Warszawie i okolicach staną się normą, więc trzeba się przyzwyczajać.... :rolleyes:


a lustro obejrzę sobie w domu, bo mi teraz zdjęcia sie nie pokazują ....

pasie
19-01-2011, 15:32
jeszcze ewentualnie taka naklejka
http://www.mamita.pl/duze-fototapety/66d.jpg
bardzo fajne rzeczy tam mają
http://www.mamita.pl/66.html

wiolasz
19-01-2011, 15:37
ooo to juz duży sukces, bo ostatnio nie wiedziałaś co chcesz ;)

A naklejka to fajny pomysł

zuz@nka
19-01-2011, 15:55
Pasiulka dostaniesz w dupę !!!!!!!!!!!!!!!!

już kiedy mówiłaś o tym lustrze a dopiero teraz pokazujesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chytrusisz fotkami czy co ;)

pasie
19-01-2011, 15:59
ooo to juz duży sukces, bo ostatnio nie wiedziałaś co chcesz ;)

A naklejka to fajny pomysł
Wiola 1/3 sukcesu:) bo jeszcze dwie ściany potrzebują ubranka :yes:


zmykam na zebranie do Starszaka..........

pasie
19-01-2011, 18:52
Pasiulka dostaniesz w dupę !!!!!!!!!!!!!!!!

już kiedy mówiłaś o tym lustrze a dopiero teraz pokazujesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chytrusisz fotkami czy co ;)

Zuza bo mam opory - uważam, że średnio się wszystko do pokazania nie nadaje :rolleyes: cały czas tyle niepokończone:eek:

ale wieczorem cosik wrzucę i liczę na waszą pomoc, tylko Zuza pójdzie spać to się wezmę:yes:

Fenix999
19-01-2011, 19:01
Hmm widzem że ktoś tu ma dzisiaj , ciężką rączkę na cztery litery .

nicol21
19-01-2011, 19:07
Pasie bardzo ładny domek :) gratulacje!

patent z ukryciem skrzynki też rewelka!

pasie
19-01-2011, 19:10
Hmm widzem że ktoś tu ma dzisiaj , ciężką rączkę na cztery litery .

mam nadzieje, że mnie oszczędzi:D

pasie
19-01-2011, 19:11
Pasie bardzo ładny domek :) gratulacje!

patent z ukryciem skrzynki też rewelka!

Dzięki :):):)

monika996
20-01-2011, 10:43
Witam. ja także podpatruję wykończeniówkę. widzę,że macie ciemną podłogę w wiatrołapie . co tam położyliście? i jak w utrzymaniu? my już kupiliśmy plytki gresowe 60x60 czarne ale wchodzące w grafit

pasie
20-01-2011, 11:18
Witam. ja także podpatruję wykończeniówkę. widzę,że macie ciemną podłogę w wiatrołapie . co tam położyliście? i jak w utrzymaniu? my już kupiliśmy plytki gresowe 60x60 czarne ale wchodzące w grafit

Witaj:)
to jest Nowa Gala concept poler CN 14
teraz zimą to ślady psich łap trochę widać ale generalnie nie widzę jakiejś dużej różnicy pomiędzy jasnym szarym, który mam na reszcie podłóg:yes:

MonikaC
20-01-2011, 12:12
Super pomysł z zakryciem szafki :)

pasie
20-01-2011, 18:30
Super pomysł z zakryciem szafki :)

dzięki Monia :)

pasie
20-01-2011, 20:29
Obiecałam, że coś wrzucę to wrzucam i liczę na Waszą fachową wnętrzarską pomoc :):):)
nr 1 to stół do jadalni
teraz mam mój mały kuchenny z poprzedniego domku
http://i56.tinypic.com/293dhmr.jpghttp://i53.tinypic.com/2pod17t.jpg
opcje są dwie
stół lity drewniany
http://objecta.pl/thumbs/stol_java_1_jpg_4aa4d4773c496a6d2982c0003c5e5bb4.j pg
dąb poszarzony boje się tylko żeby nie przesadzić z ilością drewna :rolleyes: bo u mnie w sumie mały metraż a blat i parapety i wykusz i podłoga są drewniane i okna też w kolorze drewna :eek:
a może pójść w zupełnie nowoczesne np. takie
http://www.formanowa.pl/images/produkty/5_stsohoikrzesacharonne.jpg

Gosiek33
20-01-2011, 20:32
Bardzo przyjemne wnętrze :D jak dla mnie drewna nigdy za dużo ;) i daje przytulność... ale ja nowoczesna nie jestem:cool:

Elena76
20-01-2011, 20:43
Bardzo przyjemne wnętrze :D jak dla mnie drewna nigdy za dużo ;) i daje przytulność... ale ja nowoczesna nie jestem:cool:

jestem podobnego zdania, wybrałabym drewniany - będzie idealnie pasował do tego wnętrza :) poza tym podłogę masz wystarczająco lśniącą, po co Ci szklany blat na stole :cool:

Edit: zapomniałam dodać - słodka piesa :)

pasie
20-01-2011, 22:10
dzięki, że zajrzałyście :)

pierwsza wersja miał być biały bez szkła :rolleyes:potem doszło szkło bo stwierdziłam, że przy moich zdolnych dzieciach ten biały gładki będzie baaardzo szybko zniszczony :rolleyes: a potem przejechaliśmy się do Janek i tamte drewniane stoły nas kompletnie urzekły :yes:
zastanawiam się tylko czy nie zamówić stołu bielonego wtedy nie będzie gryzł się z żadnym brązem - Pani z MF powiedziała, że mi próbki może podesłać a u Rasi wyczytałam, że zamówiła bielony :D tylko zanim jej dojdzie i zobaczę na żywo i się zdecyduję to mi zrobią dopiero na wakacje :bash:

rasia
20-01-2011, 23:31
Wrzuć na luz Pasiku.:) Próbki dojdą Ci szybciutko. Ja optowałabym za białym lub bielonym całkiem prostym stołem. Pamiętaj, że jeszcze dojdą Ci krzesła i w nich możesz elementy chromu nawiązujące do kuchni zawrzeć...:)
Aaaa i jeszcze pytanko, bo znowu bym zapomniała: co to za szara szafka pod lustrem w wiatrołapie?

pasie
20-01-2011, 23:37
Rasiu ja właśnie poważnie myślę na tym Java z MD wersji bielonej - zamówię te próbki i zadecydujemy....

pasie
20-01-2011, 23:40
a szafkę robił mi stolarz w ramach rozliczeń bo z drzwiami nie do końca wyszło tak jak miało wyjść a i ta szafka też nie taka jaką sobie wymyśliłam :rolleyes:

rasia
20-01-2011, 23:46
A może taki?
http://www.damnet.pl/meble/nico/nico_biel_001_amb.jpg

Albo taki?
http://3.bp.blogspot.com/_TEcR-oNI7hY/Si2ANu69XfI/AAAAAAAABo0/Qgbd8gaqeSc/s400/bia%C5%82y+st%C3%B3%C5%82,+kolorowe+kres%C5%82a.jp g
http://3.bp.blogspot.com/_TEcR-oNI7hY/Si2ANu69XfI/AAAAAAAABo0/Qgbd8gaqeSc/s1600-h/bia%C5%82y+st%C3%B3%C5%82,+kolorowe+kres%C5%82a.jp g

A tu masz biały, ze szklanym blatem i krzesłami w fajnym chromie...
http://www.formanowa.pl/images/produkty/5_sttaokrzesakita.jpg

rasia
20-01-2011, 23:48
Rasiu ja właśnie poważnie myślę na tym Java z MD wersji bielonej - zamówię te próbki i zadecydujemy....
Zamów dąb bielony i ze dwie wersje białe, wtedy to już prawie wszystko jedno jakie to drewno, tylko że drewna nie widać...:rolleyes:

pasie
20-01-2011, 23:51
no właśnie a ja chciałabym chyba to drewno widzieć bo jak nie to biorę coś z mlecznym szkłem :)

BetaGreta
21-01-2011, 09:42
Ja też jestem za drewnianym. I koniecznie bielonym.
Szklane blaty są dla mnie niebezpieczne przy dzieciach.

pasie
21-01-2011, 10:26
Ja też jestem za drewnianym. I koniecznie bielonym.
Szklane blaty są dla mnie niebezpieczne przy dzieciach.
Dzięki za głos ;)
mój osobisty małż też za drewnem i nawet na bielone się zgadza :)

nitubaga
21-01-2011, 10:30
dla mnie blat szklany jest ładny, ale przy palusiach moich dzecek nie praktyczny.... :( poza tym szkło się rysuje... drewno niby też, ale jakoś tak wole to drugie :D

Elena76
21-01-2011, 10:32
dla mnie blat szklany jest ładny, ale przy palusiach moich dzecek nie praktyczny.... :( poza tym szkło się rysuje... drewno niby też, ale jakoś tak wole to drugie :D

no i drewno można w razie czego wyszlifować i polakierować/ olejować ponownie, a szkło to już chyba nie bardzo :rolleyes:

pasie
21-01-2011, 10:42
no i drewno można w razie czego wyszlifować i polakierować/ olejować ponownie, a szkło to już chyba nie bardzo :rolleyes:

dokładnie tym bardziej, że jak chcę olejowane/woskowane
a Ty Elenko jak masz swój stół wykończony i czy masz rozkładany???

Elena76
21-01-2011, 10:43
dokładnie tym bardziej, że jak chcę olejowane/woskowane
a Ty Elenko jak masz swój stół wykończony i czy masz rozkładany???

ja mam lakier półmat. stół jest rozkładany - dwa elementy po 50cm

pasie
21-01-2011, 10:55
ja mam lakier półmat. stół jest rozkładany - dwa elementy po 50cm
dzięki :)
ja też chcę rozkładany:rolleyes:

nitubaga
21-01-2011, 11:17
Elena widziałam Twój... zalew, że tak to nazwe... nic z tym nie możesz zrobić? :o fundamenty domu masz w wodzie a to im nie służy na pewno... chyba, że masz dren opaskowy ale takiej ilośći wody to on nie przerzuci. :( mas ztam gdzieś jakiś rów melioracyjny?

Elena76
21-01-2011, 11:41
Elena widziałam Twój... zalew, że tak to nazwe... nic z tym nie możesz zrobić? :o fundamenty domu masz w wodzie a to im nie służy na pewno... chyba, że masz dren opaskowy ale takiej ilośći wody to on nie przerzuci. :( mas ztam gdzieś jakiś rów melioracyjny?

Nitu, dziś przed południem straż pożarna wypompowała wodę, ale ona pewnie wkrótce wróci do tego samego stanu, bo wody gruntowe wysoko i nie ma gdzie to schodzić. Wiem, że to fundamentom nie służy, ale co wiecej możemy zrobić oprócz podniesienia terenu? Z tym zresztą i tak zamierzaliśmy poczekać do wiosny, bo zanim to zrobimy to trochę drzew trzeba wyciąć.

pasie
21-01-2011, 11:45
Nitu, dziś przed południem straż pożarna wypompowała wodę, ale ona pewnie wkrótce wróci do tego samego stanu, bo wody gruntowe wysoko i nie ma gdzie to schodzić. Wiem, że to fundamentom nie służy, ale co wiecej możemy zrobić oprócz podniesienia terenu? Z tym zresztą i tak zamierzaliśmy poczekać do wiosny, bo zanim to zrobimy to trochę drzew trzeba wyciąć.

wiesz Elenko moi rodzice mają wkopany taki duży zbiornik i tam pompują wodę której ostatnio jest baaardzo dużo.... aż pompa padła i nikt tego nie zobaczył aż do momentu kiedy woda znalazła się w garażu :(

Elena76
21-01-2011, 11:52
wiesz Elenko moi rodzice mają wkopany taki duży zbiornik i tam pompują wodę której ostatnio jest baaardzo dużo.... aż pompa padła i nikt tego nie zobaczył aż do momentu kiedy woda znalazła się w garażu :(

my mamy tylko taką budowlaną pompę, którą robotnicy używali do pompowania wody ze studni i nie wiem, czy ona dałaby radę z taką ilością wody.... a strażacy przepraszali, że swojej zostawić nam nie mogą, bo mają tylko jedną i zaraz pojechali na kolejne interwencje bo ludzie mają piwnice pozalewane. do tych nowych domów w warunkach zabudowy już są zapisy, że piwnic nie można budować....

teoretycznie u nas też taki zbiornik jest, bo szambo przecieka i wody gruntowe się tam dostają ;) a swoją drogą jak ja dorwę tego gamonia od szamba w swoje ręce to zbrodnia w afekcie gotowa - takiego aroganta jeszcze nie spotkałam :mad:

BetaGreta
21-01-2011, 12:44
Jeszcze taką stronę znalazłam, jeśli chodzi o stoły i nie tylko:
http://lupus73.pl/
W katalogu w łazienkach mają np. propozycje konsolki.

AJA123
21-01-2011, 13:22
A tu masz biały, ze szklanym blatem i krzesłami w fajnym chromie...
http://www.formanowa.pl/images/produkty/5_sttaokrzesakita.jpg

świetny ten zestaw

nitubaga
21-01-2011, 14:36
ooo nieszczelne szambo tez mam :) jeśli to może być za pocieche ;) woda wypompowana w sobote a w czwartek mam już 5m3 :o suuuuper

pasie
21-01-2011, 15:10
jestem już :)
w międzyczasie odwiedziłam dwie swoje Babcie :)
a jeszcze moje dzieciaki muszą odwiedzić swoje;)

Becia dzięki:)

nitubaga
21-01-2011, 15:54
... ale Ci fajnie... moich dziadków już dawno nie ma :(

pasie
21-01-2011, 16:04
... ale Ci fajnie... moich dziadków już dawno nie ma :(

no mam szczęście - obie moje babcie są dobrze po 80tce ale si e super trzymają :) ale dziadka nie mam żadnego ani z mojej ani małża strony:(

nitubaga
21-01-2011, 17:07
... mój Małżon też już dziadków nie ma... :(

pasie
21-01-2011, 17:40
... mój Małżon też już dziadków nie ma... :(

:(:(:(

Elena76
21-01-2011, 18:42
Instytucja dziadków to najfajniejsza sprawa na świecie - ja też już niestety dziadków nie mam, ale całe życie będe ich pamiętać i wspominać.

wiolasz
21-01-2011, 19:02
Moja babcia odeszła dwa tygodnie temu, ale jeszcze 1 mi została i 1 dziadek...no i 1 babcia męza ;) ale to też jak babcia

Ale żałuję, ze moja młoda nie ma babci na miejscu, ona już dobrego kontaktu z przytulaniem nie ma z dziadkami, bo mało ich zna..a szkoda

pasie
21-01-2011, 22:46
Moje dzieciaki jedną babcie maja baaardzo bliziutko (czasami aż za;)) a druga też jest nie daleko więc kontakt z obu mają dobry ale wszystko zależy od dziecka -starszak mimo, że dziadków widział prawie codziennie to zostawać z nimi lub gdzieś wyjechać nie chciał - dopiero w szkole podstawowej przestał być syneczkiem mamusi ;)

anjamen
21-01-2011, 23:31
a my wlasnie wypilismy z dziadkami Heluni. Byl tort szampan i pyszne drinki. Babcie sa najlepsze na swiecie. moich juz nie ma, ale za to Helunia ma najblizej jak to mozliwe babe, ktora jest z nia codziennie :)

pasie
22-01-2011, 00:37
a my wlasnie wypilismy z dziadkami Heluni. Byl tort szampan i pyszne drinki. Babcie sa najlepsze na swiecie. moich juz nie ma, ale za to Helunia ma najblizej jak to mozliwe babe, ktora jest z nia codziennie :)
hej Anuś
my też po imprezce:D
a jutro powtórka bo przecież dzień dziadka:D

a ja jakoś spac nie mogę ............ chodzę po domu i przymyślam;) jak go do stanu przydatności do spożycia doprowadzić.....

pasie
22-01-2011, 21:50
no i do 3.30 tak nie spałam i przymyślałam;) a potem mnie koleżanka po 9 telefonem obudziła....

a teraz to chciałam wiadomość dnia przekazać........................................ ................grzejnik do sypialni przywieziony :):)

jak tylko zostanie zamontowany to za sypialnie się biorę :D

rasia
22-01-2011, 23:08
Nooo to brawo! :D
Wpadłam tak na kwilkę w przerwie między dyżurami studniówkowymi.;)

pasie
22-01-2011, 23:35
Fajnie masz:):)

pasie
24-01-2011, 22:11
Jestem wykończona i wkurzona :mad:

zabrałam się za papierki do odbioru budynku i ...................... najczarniejszy scenariusz to taki, że nie wiem czy nie czeka mnie jego przebudowa :eek: jutro będę wiedziała więcej i albo będzie dobrze albo totalna załamka :(

Elena76
24-01-2011, 22:24
Pasie, co Ty piszesz?! :(

mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni i dobrze dla Was skończy :hug:

rasia
24-01-2011, 22:24
Nic nie rozumiem???:rolleyes: Ale ja też się właśnie próbuję za to zabrać...:eek:

pasie
24-01-2011, 22:51
Dziewczyny Wy się martwic nie musicie:) u nas strefa ograniczonego użytkowania i pozwalają budować tylko domy z częścią na działalność gospodarczą i teraz kombinujemy jak przekonać komisję z nadzoru, że część budynku jest pod działalność bo tak naprawdę to powinnam mieć zamiast bramy garażowej okna i wejście do biura:(
jedyna szansa, że rozporządzenie które o tym mówi przestało obowiązywać bo było zaskarżone... jutro więcej będę wiedziała

BetaGreta
25-01-2011, 07:35
O rany, niezbyt dobre wieści :(
Trzymam kciuki za pomyślne zakończenie sprawy.

Arnika
25-01-2011, 08:41
Dziewczyny Wy się martwic nie musicie:) u nas strefa ograniczonego użytkowania i pozwalają budować tylko domy z częścią na działalność gospodarczą i teraz kombinujemy jak przekonać komisję z nadzoru, że część budynku jest pod działalność bo tak naprawdę to powinnam mieć zamiast bramy garażowej okna i wejście do biura:(
jedyna szansa, że rozporządzenie które o tym mówi przestało obowiązywać bo było zaskarżone... jutro więcej będę wiedziała


Powiedz im, że część na dole to jest pod działalność, wspólne wejście do domu a na dole to biuro prezesa....
Ma kominek, salon, kuchnię do przygotowania kawy dla gości. czyli część socjalna, i WC na dole...
A to , że ciut inny standard niż w innych biurach... nooo to co innego... Tak prezes lubi...
Tylko tyle co pamiętam wysokość powinna być około 3 metrów...

Gosiek33
25-01-2011, 09:37
Przecież możesz mieć firmę w mieszkaniu... domu i nie koniecznie chyba w samym płocie wejście :eek: W razie czego kwiaciarnię wystaw ;)

A w sprawie skórzanej kanapy to kopiuję ku przemyśleniu z wątku Czego-w-urządzaniu-domu-nie-zrobilibyście-ponownie


Już rozwijam. Wymieniłam kanapy pokryte grubą tkaniną na skórzane i żałuję. Może powód mało istotny, ale dla mnie tak. Po pierwsze mam psa, który co normalne przesiaduje na kanapie ;) i sobie "kopie w niej dołki", czyli drapie pazurami tak jakby kopał. Kto ma psa to wie o czym mówie. Druga sprawa to dżinsy i niektóre ich modele z ćwiekami przy kieszeniach (córka tymi ćwiekami podarła mi skórzane obicie krzesła). Dlatego koniecznym jest położenie na kanapie jakiegoś okrycia (koca albo "futrzaka"), które sie niemiłosiernie ślizga po skórze i przez to wstając z kanapy ściąga sie je ciągle i ciągle trzeba poprawiać. Nawet jak nie ma zwierzaka w domu, to na gołej skórze nie siedzi się zbyt przyjemnie. Takie jest moje zdanie. Mąż też stwierdził, że już nigdy nie kupi skórzanej kanapy.


dobrze, że jeszcze nie jestem na tym etapie :cool:

i wykuszu nie zasłaniaj, szkoda go by było

pasie
25-01-2011, 10:18
Hejka:)

zaraz do gminy uciekam to dowiem się coś więcej:rolleyes:

Gosiu moja sucz po kanapach nie chodzi bo ma zakaz ale moje dwa szkodniki to czasami mają dwie lewe ręce i potrafią np. całe płatki z mlekiem wylać na kanapę albo picie albo wgnieść różne jedzenia i tak dalej:eek:

Arniczko będziemy kombinować:bash:

Arnika
25-01-2011, 10:28
Ja mam skórę od ~ 11 lat i nie zamieniłabym jej na nic innego... Nie powiem, ze siedzi się dobrze latem, czy zimą... Ale położyłam skóry owcze na siedzenie i jest OK.. Wiem ściąga się, ale nie aż tak bardzo jak tkanina. Moja psia też kanapowiec, ale nie grzebie łapkami po fotelach.. Poprzedni pies też kanapowiec był i nie mam ani jednej ryski....

Pasie... - Kombinuj dziewczyno... ;)

Gosiek33
25-01-2011, 11:18
skóry owcze na kanapie to chyba nie dla Pasie.... alergicy nie koniecznie ją lubią :( choć to też zależy

lidszu
25-01-2011, 22:16
Aguś, czy ty jesteś zadowolona z ekipy od kostki brukowej ? Zastanawiam się właśnie, czy ich wziąć

pasie
25-01-2011, 22:28
Aguś, czy ty jesteś zadowolona z ekipy od kostki brukowej ? Zastanawiam się właśnie, czy ich wziąć

Lidzia są profesjonalni jak najbardziej, cenowo chyba jak wszyscy a nawet trochę dało się utargować :) a jak położyli to chyba dopiero na wiosnę się okaże...

pasie
25-01-2011, 22:38
Zapomniałam napisać w sprawie moich papierów, że całą drogę papierową zaczynam od początku - jutro składam wniosek o WZ:bash: a co dalej zobaczymy....

Gosiek33
26-01-2011, 07:23
rany julek to takie buty :(

lidszu
26-01-2011, 08:14
Zapomniałam napisać w sprawie moich papierów, że całą drogę papierową zaczynam od początku - jutro składam wniosek o WZ:bash: a co dalej zobaczymy....
jak to zaczynasz od początku ?????? :jawdrop: :o

Magi77
26-01-2011, 08:42
Psiulka nie zazdraszczam tej drogi przez mękę z papiekami do odbioru. Cieszę się, że mamy to już za sobą.
A jak z weekendem?? Ja mam wolne oba dni, chociaż wolałabym w sobotę się spotkać.

pasie
26-01-2011, 09:50
Hej Dziewczynki:)
znowu zmykam do gminy ale potem się odezwę:)

Gosiek33
26-01-2011, 09:51
to kciuki trzymam, byś zwycięska wróciła

BetaGreta
26-01-2011, 10:22
to kciuki trzymam, byś zwycięska wróciła

I ja też.

nitubaga
26-01-2011, 10:36
... i co? wiadomo coś?

dzień dobry :)

wiolasz
26-01-2011, 11:29
Ale czemu od początku? Tamte straciły ważność czy co?

pasie
26-01-2011, 11:40
... i co? wiadomo coś?

dzień dobry :)
jak na razie to jestem uziemiona w przedszkolu :rolleyes: i jeszcze do gminy nie dotarłam a w dodatku Zuz@ powiedziała, że dziś nie ma w gminie mojej Pani więc chyba poczekam do jutra:(

Gosiek33
26-01-2011, 11:41
Pasie nie prowadzi działalności gospodarczej ... a powinna ;) w płocie :cool:

pasie
26-01-2011, 11:49
Ale czemu od początku? Tamte straciły ważność czy co?

Wioluś jak starałam się o pozwolenie to w mojej okolicy dawali tylko na budynek z częścią usługową bo obowiązywało takie rozporządzenie Wojewody Mazowieckiego no i musiałam zmieniać projekt a w miejscu garażu mam biuro i zamiast bramy garażowej powinnam mieć duże przeszklone okna z wejściem do biura, oczywiście wybudowaliśmy normalnie czyli niezgodnie z projektem:( i teraz przy odbiorze byłaby jazda bo przychodzi komisja i sprawdza a przy zwykłych domach żadna komisja nie chodzi....
no ale rozporządzenie przestało "chwilowo" obowiązywać więc wymyśliłam, muszę wystąpić o zmianę pozwolenia na budowę ale najpierw muszę zdobyć nowe warunki zabudowy a co dalej to nie wiem :rolleyes:

nitubaga
26-01-2011, 12:04
jak na razie to jestem uziemiona w przedszkolu :rolleyes: i jeszcze do gminy nie dotarłam a w dodatku Zuz@ powiedziała, że dziś nie ma w gminie mojej Pani więc chyba poczekam do jutra:(


hm... mam nadzieje, ze wsie sprawy papierkowe uda się szczęśliwie pozałatwiac :)

Ja też dziś byłam w sekretariacie mojej szkoły, bo M idzie we wrześniu do I klasy i postanowiłam ze zapytam czy mają już listy z gminy i jak to planują dzielić... a strasznie miła i rozbawiona pani w sekretariacie mi powiedziała, ze odchodzą dwie trzecie klasy i oni mają miejsce by przyjąc max 60 osób do klas 0 i I... a lista dziecek z gminy ma 160 numerków :D

Nooo i jak się nic nie zmieni to nauka będzie się odbywać systemem 3 zmianowym :D :D :D normalnie jak w czasach mojego słodkiego dzieciństwa wyżu lat 78- 80

wiolasz
26-01-2011, 12:10
o matko, ale pokręcone toto....

AJA123
26-01-2011, 12:46
jak na razie to jestem uziemiona w przedszkolu :rolleyes:

czyżby panna Zuzanna wybierała się do przedszkola ??

pasie
26-01-2011, 20:01
czyżby panna Zuzanna wybierała się do przedszkola ??

A no:yes: od września to już tak na dobre a teraz chodzi tak na 3-4 godzinki :rolleyes: jak na razie mamy pierwszy tydzień za sobą i jeszcze jest zadowolona:D

lidszu
26-01-2011, 20:09
A no:yes: od września to już tak na dobre a teraz chodzi tak na 3-4 godzinki :rolleyes: jak na razie mamy pierwszy tydzień za sobą i jeszcze jest zadowolona:D
oby była zadowolona cały czas :D
moja O. w weekendy narzeka, że przedszkole jest zamknięte i nie może się doczekać poniedziałku :lol2:

pasie
26-01-2011, 20:20
oby była zadowolona cały czas :D
moja O. w weekendy narzeka, że przedszkole jest zamknięte i nie może się doczekać poniedziałku :lol2:

mam taką nadzieję że i moja będzie :)

pani jest dobrej myśli bo już drugiego dnia Zu ani razu do mnie nie przyszła:) a siedziałam cierpliwie w drugiej sali, jeszcze do końca tego tygodnia mamy adaptację i muszę tam siedzieć :rolleyes:

wiolasz
27-01-2011, 05:49
Matko, jakie farciary z Was...moja do dziś (lat 6 ) pyta kiedy idzie na wagary, bo przecież czasami sie jej należą ;)

AJA123
27-01-2011, 06:42
to super że zadowolona oby tak zostało, moja chodzi już rok i czasami trudno ją wyciągnąć jak za wcześnie przyjdę :lol2:

pasie
27-01-2011, 11:37
to super że zadowolona oby tak zostało, moja chodzi już rok i czasami trudno ją wyciągnąć jak za wcześnie przyjdę :lol2:

po przejściach ze Starszakiem też na to liczę (po cichu) :rolleyes: dziś już sobie poszłam całkiem i zaraz zmykam żeby ją zabrać bo przedszkole tylko do 13....

a sprawami moich papierów zajął się kierbud :D i mówi, że będzie dobrze - mam nadzieję :rolleyes:

AJA123
27-01-2011, 11:39
z domkiem napewno będzie dobrze, trzymam kciuki

pasie
27-01-2011, 11:45
z domkiem napewno będzie dobrze, trzymam kciuki

dzięki:):):)

pasie
28-01-2011, 09:12
Dzis spotkankoe Dorci :) już się cieszę:D

lidszu
28-01-2011, 16:15
Dzis spotkankoe Dorci :) już się cieszę:D
A ja się cieszę, że mogłam się z tobą u Dorci spotkać :D

pasie
28-01-2011, 16:22
A ja się cieszę, że mogłam się z tobą u Dorci spotkać :D

i wzajemnie :D
i zapraszam do siebie:)

zuz@nka
28-01-2011, 17:29
i wzajemnie :D
i zapraszam do siebie:)

a też kcem - mogiem ;)

pasie
28-01-2011, 18:17
a też kcem - mogiem ;)

no wiesz:P ;):yes:

MonikaC
30-01-2011, 12:23
Hejka

Pasiulka co to za bateria w małej łazience nad umywalką roci bol???

pasie
30-01-2011, 14:44
Hejka

Pasiulka co to za bateria w małej łazience nad umywalką roci bol???

Monia to tres max z dłuższą wylewką

MonikaC
30-01-2011, 15:16
Dzięki - jak się spisuje?

pasie
30-01-2011, 15:42
Dzięki - jak się spisuje?

jak na miesiąc użytkowania to bez zarzutu:)

zuz@nka
30-01-2011, 16:13
i co !!!!!!!!!!!!!!!!!!! dlaczego nie wpadłaś !!!!!!!!!!!!

a ja naszykowałam 300 lekkostrawnych dań i takie tam jak u Kleopatry :D

pasie
30-01-2011, 19:36
i co !!!!!!!!!!!!!!!!!!! dlaczego nie wpadłaś !!!!!!!!!!!!

a ja naszykowałam 300 lekkostrawnych dań i takie tam jak u Kleopatry :D


Zuza utonęłam w kartonach - mieliśmy duży samochód i przzewieźliśmy przez tem weekend prawie wszystko ze starych śmieci:yes: a wczoraj wieczorkiem miałam jeszcze gości
ale wpadnę jak tylko będziecie na budowie bo muszę u Twojego małża zamówienie złożyć:yes: odezwę się jutro

zuz@nka
31-01-2011, 07:29
wybaczam ;)

pasie
31-01-2011, 14:53
wybaczam ;)
ach dziękuję:lol2:

pasie
31-01-2011, 23:02
Moja Zu na dobre zadomowiła się w przedszkolu a w piątek ma pierwszy bal karnawałowy :) oczywiście nie bardzo zdaje sobie sprawę co to jest ale się cieszy bo inne dzieci się cieszą :D
obiecałam sobie, że dziś się położę przed północą bo ostatnio o 2giej w nocy mierzyłam garderobę i szafy jakie mam zamówić...... potem rano ledwo żyję i nie mogę się do przedszkola wygrzebać:mad: cóż poradzić jak w nocy jest cisza i spokój i najlepiej się myśli... zaczęłam przed snem stosować medytację coby wogóle zasnąć:bye:
:goodnight:

Arnika
01-02-2011, 07:10
To ja powiem dzień dobry :lol:

MonikaC
01-02-2011, 07:24
Pasiulka wstawaj :)

nitubaga
01-02-2011, 09:33
może kawkę? ja juz dawno sie nauczyłam, że by funkcjinowac jako tako musze iść spać przed godziną duchów... bo jak nie to potem padam na twarz ;)

pasie
01-02-2011, 13:17
Doberek:)

dziś sukces bo wstałyśmy już po 8ej:yes: a przez to dużo mi się udało pozałatwiać i nawet byłam u Zuz@nki na budowie :D

AJA123
02-02-2011, 11:38
Moja Zu na dobre zadomowiła się w przedszkolu a w piątek ma pierwszy bal karnawałowy :)

o to sobie poszaleje, u nas też bal a temat przewodni księżniczki Disneya

pasie
02-02-2011, 13:10
o to sobie poszaleje, u nas też bal a temat przewodni księżniczki Disneya

Hej Aja:)
u nas tematu przewodniego nie ma aleeee prawie wszystkie dziewczynki i tak będą księżniczkami :D

dziś zabrałam Zu jako ostatnią :yes:po tym jak wczoraj przyjechałam po nią 15 minut przed umownym końcem zajęć a ona przez całą drogę płakała, ze chce z powrotem do przedszkola bo dwoje dzieci jeszcze zostało:o

Elena76
02-02-2011, 13:16
Hej Aja:)
u nas tematu przewodniego nie ma aleeee prawie wszystkie dziewczynki i tak będą księżniczkami :D

dziś zabrałam Zu jako ostatnią :yes:po tym jak wczoraj przyjechałam po nią 15 minut przed umownym końcem zajęć a ona przez całą drogę płakała, ze chce z powrotem do przedszkola bo dwoje dzieci jeszcze zostało:o

hm, to już wiem, dlaczego nie chce mi się iść na piątkowy bal karnawałowy organizowany dla pracowników przez moją firmę - bo temat przewodni raczej na przebranie księżniczki nie pozwala :D

AJA123
02-02-2011, 13:28
a nas zgłosili przedszkole do konkursu: Wielki Bal Księżniczek, w tamtym roku była pełna dowolność i były prawie same motylki i pszczółki wśród dziewczynek,za to teraz codziennie moje dziecko ma inną wizję na przebranie a strój już zamówiony :o:

AJA123
02-02-2011, 13:29
Elena zawsze można być czarownicą :lol2:

Elena76
02-02-2011, 13:30
Elena zawsze można być czarownicą :lol2:

ja się nawet lepiej czuję jako czarny charakter, ale niestety nawet czarownica to nie ta bajka - w przypadku naszego balu ;)

AJA123
02-02-2011, 13:36
no to mnie zaciekawiłaś mów szybciuto jaka to bajka

lidszu
02-02-2011, 13:46
U mnie dzisiaj w szkole też bal karnawałowy dla dzieci. I. będzie przebrana oczywiście za księżniczkę, chociaż chciałabym ją przebrać za coś innego. Jednak najśmieszniejsze jest to, że rodzice również zostali zaproszeni na ten bal i mają się przebrać :o szkoda tylko, że tak późno się dowiedzieliśmy o tym, że my też mamy tam być i nie mam się w co przebrać :(

pasie
02-02-2011, 13:55
Lidzia to tak po południu ten bal :rolleyes: rodzice się mają przebrać powiadasz - mój małż i przebranie jakoś tego nie widzę :rotfl:

Elena to co wam wymyślili ?????

Elena76
02-02-2011, 13:58
no to mnie zaciekawiłaś mów szybciuto jaka to bajka

Aja, sama nuda - konwencja westernu, dziki zachód.... :( a było tyle świetnych pomysłów....

AJA123
02-02-2011, 14:20
u nas będzie o 16 i rodzice tez zaproszeni ale dzięki bogu nie kazali nam się przebierać :lol2:

Elena76
02-02-2011, 14:22
jeden kolega dziś żartował, że wpadnie w stroju Borata, a na tyle co go znam, to gotów to uczynić :D

pasie
02-02-2011, 14:42
jeden kolega dziś żartował, że wpadnie w stroju Borata, a na tyle co go znam, to gotów to uczynić :D

:lol2:

Gosiek33
02-02-2011, 14:46
:lol2:

może się przeziębić :lol2:

Elena76
02-02-2011, 14:48
może się przeziębić :lol2:

no i gdzie rewolwer wciśnie? :D

Magi77
03-02-2011, 10:52
Hejka Pasiulka:)
Ustawiamy się jakoś na ten weekend??

pasie
03-02-2011, 14:40
Hejka Pasiulka:)
Ustawiamy się jakoś na ten weekend??
Madzia przyjeżdżajcie w sobotę :yes: pozałatwiam wszystko z rana i tak myślę, że od 13 będę już w domku

Arnika
03-02-2011, 14:45
:welcome::hug:

pasie
03-02-2011, 14:49
Hej Arniczko :)

Arnika
03-02-2011, 15:04
Nooo i w taki sposób mamy o kilka postów więcej, i nas zbeszta pan, co to ma antyki za Swarzędza....:lol2:

Ale to FM jest o wszystkim, o budowaniu, pitoleniu o dupie Maryni i zawiązywaniu znajomych i przyjaźni :)

Gosiek33
03-02-2011, 15:12
Nooo i w taki sposób mamy o kilka postów więcej, i nas zbeszta pan, co to ma antyki za Swarzędza....:lol2:

Ale to FM jest o wszystkim, o budowaniu, pitoleniu o dupie Maryni i zawiązywaniu znajomych i przyjaźni :)

Czy trzydziestoletnie to już antyki:lol2:

Arnika
03-02-2011, 15:34
Czy trzydziestoletnie to już antyki:lol2:

Ten pan ma z 1992r meble... a to jeszcze nie antyk... ale jak twierdzi będzie ....
Nie przyjmuje krytyki, ale o krytykę prosił... Jak mu się dostało to na każdy post ripostuje....
A swoją drogą to Pasiulka ja chyba w podobnym wieku do tego pana jestem... może młodsza.... Tylko ciiiiiii nie mów nikomu ;) I też mi jest szkoda wyrzucić dobre meble... Szkoda kasy....:(
Tylko tyle, że te blokowe wystroje nie wyglądają ładnie w duuużym salonie... I trzeba szukać czegoś nowego....
Ale powolutku... n ie od razu Kraków zbudowano....

pasie
03-02-2011, 16:30
Arniczko właśnie mu odpisałam:sick: mi dokładnie o to chodziło, że podejrzewam, że jest on kilka lat starszy od nas/dziewczyn które z nim weszły w dyskusję i przez to poglądy są i pewnie będą różne:o a on od razu wytyka mi, że za dużo postów przez trzy lata natrzaskałam:P

zuz@nka
03-02-2011, 17:04
kuźwa o co chodzi ?????????? jaki facet, jaka dyskusja, jakie starocia ??? jakoś nie mogę doczytać o cokaman :(

MonikaC
03-02-2011, 17:04
Hejka

Czy ktoś mnie oświeci o co chodzi????

pasie
03-02-2011, 17:11
Nic się nie dzieje :)

Na wnętrzach, w wątku o salonach taka mała dyskusja się odbywała....

Arnika
03-02-2011, 17:21
Ja może w podobnym do niego wieku, ale mnie się podobają nowoczesne wnętrza, ale u siebie nie bardzo Efilkowy dom chciałabym mieć.... Dla mnie za czysty... za biały..... , szarości też u mnie bym nie widziała... Z drugiej strony chciałabym mieć też ładne wnętrza, ale boję się aż takiej krytyki... Ona jest uderzająca i raniąca w serce... Choć pan sam o nią prosił. Z drugiej strony mam parę mebli które lubię i trzeba je wykorzystać... choć teraz to trudno do nich dopasować komody, komody pod TV, czy stolik.... O dodatkach typu karnisze czy zasłony to też mi jest ciężko jak nie wiem...
Wiesz ja to w ogóle to wolałam budować niż wykańczać....
A dużo postów powiadasz... to ja mam więcej i to w dwa lata niecałe... W końcu to FM jest nie tylko o budowaniu. A jak mamy czas, to zamiast seriali tasiemców oglądać w TV i M jak miłość... to wolę z dziewczynami pogadać....

Arnika
03-02-2011, 17:22
Zuuuzaaaa nie o Tobie... Twoje starocie i wnętrza są przemyślane i dopieszczone, a pana trochę od czapki.... Trochę tak jak u mnie....:oops:

lidszu
03-02-2011, 17:24
to lecę w takim razie zobaczyć o co biega ;)

pasie
03-02-2011, 17:27
Dokładnie o to chodzi, że czasem różnica jednego pokolenia to przepaść - ja mojego młodszego brata i jego kolegów czasem kompletnie nie czaję :no:

MonikaC
03-02-2011, 17:37
Jeny już lecę :)

Arnika
03-02-2011, 17:42
Pasie ja swojego syna też nie jażę.... Czasami mi się wydaję, że z innych światów jesteśmy i podmienili go w szpitalu....
To prawda pokolenia to wieczność...
Myślę, że nas dzieli tylko dekada.... ale za to jak wielka ta dekada musiała być.....
Ojjj różnimy się i to bardzo jeśli chodzi o wnętrza....... ale za to nam się świetnie rozmawia z Wami... Niektóre żeczy też bym zaadoptowała dla siebie...
Przez FM mam nowych znajomych.... Podobne mojego wieku są z pewnością Neferka i Rasia... i z nimi też super mi sie rozmawia... Natomiast z blokową koleżanka nie mam za bardzo o czym rozmawiać... Wnętrza zupełnie zawsze inne jej niż moje.... , poglądy inne... , zapatrywanie na świat i życie inne... Podobne miałyśmy młodsze dzieci... i o rok różnicy starsze.... Młodsze chodziły do tej samej szkoły więc i problemy podobne i znajomi... ale... Między mną a nią przepaść...

A odnośnie wnętrz... jedni mają piąty zmysł dekoratorski i potrafią zrobić coś z niczego tak jak Lasze ( wiem, źle napisałam, ale wiesz o kogo chodzi...) , inni potrafią wnętrze wyczarować a inni nie i biorą dekoratorów, projektantów... A jeszcze innych na ta grupę zawodową nie stać i albo mają koszmarne salony i wnętrza albo pytają innych, albo metoda prób i błędów. Ja też pytam..., ale boję się aż takiej krytyki.... No strachliwa jestem....

Gosiek33
03-02-2011, 17:43
J..... ale boję się aż takiej krytyki... Ona jest uderzająca i raniąca w serce... Choć pan sam o nią prosił. ....

nie wiem co za pan? Jeśli codzienny to kiepsko, jak nie to niech się buja, to ma się Tobie podobać i Ty masz się w dobrze czuć w SWOIM domu :lol2:

Arnika
03-02-2011, 17:51
nie wiem co za pan? Jeśli codzienny to kiepsko, jak nie to niech się buja, to ma się Tobie podobać i Ty masz się w dobrze czuć w SWOIM domu :lol2:
Niie Gosia... pan prosił o krytykę swojego salonu to ją dostał jak pokazał swój salon....
Ja salonu nie poddałam krytyce, i boję się jej więc nie pokarzę na wątku o wnętrzach... W swoich komentarzach pokazuję ale tam jest garstka dziewczyn, które dobrze życzą i dobrze podpowiadają...
Na krytykę " Obcych" nie jestem gotowa.... Bałabym się jej....
A mój salon mnie się podoba... i mam przeeeeestrzeń... i nie chcę jej zagracić....

Elena76
03-02-2011, 17:55
No i najważniejsze, żeby się wnętrze domownikom podobało, ale to zawsze jednak mile łechce, jeśli ktoś dobre słowo rzuci, raczej każdy łasy na takie słowa :) A pan powinien się cieszyć, że na forum gazety zdjęć nie pokazał, bo pewnie resuscytację trzeba byłoby przeprowadzić ;) Tu i tak został dyplomatycznie potraktowany :lol:

ps. ale ogród ma piękny.... zazdroszczę baaaaaaardzo!

Gosiek33
03-02-2011, 17:55
i tak trzymaj :D

żona m
03-02-2011, 18:46
Odnośnie tej wanny co by tam nie zaśmiecać. !60 to nie jest taka mała, być może fotka przekłamuje faktyczny rozmiar. Podoba mi się jak przełamałaś szarości drugim kolorem. Poczekam cierpliwe na fotki ściany z umywalkami. Pozdrawiam.

pasie
03-02-2011, 19:01
Odnośnie tej wanny co by tam nie zaśmiecać. !60 to nie jest taka mała, być może fotka przekłamuje faktyczny rozmiar. Podoba mi się jak przełamałaś szarości drugim kolorem. Poczekam cierpliwe na fotki ściany z umywalkami. Pozdrawiam.

przekłamuje - wanna jest na prawdę wystarczająca :yes: a na resztę fotek to jeszcze niestety poczekasz....

żona m
03-02-2011, 19:17
mnie się nie spieszy")

pasie
03-02-2011, 23:18
mnie się nie spieszy")

dzięki;)

pasie
04-02-2011, 07:06
wstałam:D doberek wszystkim:)

dziś pierwszy bal mojej Zu, wczoraj w domu była przymiarka stroju i nawet dała sobie zdjęcie w nim zrobić bo niestety w przedszkolu na balu nas czyli rodziców nie będzie
ale za to jadę do Zuz@nki:yes:

Arnika
04-02-2011, 07:09
No to miłego balowania u Zuzy :)

Uściskaj ją mocno, jak najmocniej potrafisz ode mnie :) Tak żeby poczuła.... :)

pasie
04-02-2011, 07:26
No to miłego balowania u Zuzy :)

Uściskaj ją mocno, jak najmocniej potrafisz ode mnie :) Tak żeby poczuła.... :)

musze na brzuszek uważać :D

Arnika
04-02-2011, 07:37
Ale za plecki i ramionka możesz :lol:
Brzuszek pogłaszcz ode mnie :):hug:

pasie
04-02-2011, 07:42
Ale za plecki i ramionka możesz :lol:
Brzuszek pogłaszcz ode mnie :):hug:

załatwione :yes:

Arnika
04-02-2011, 07:53
Napiszę o karniszach u siebie zajrzyj zanim wyjdziesz,

pasie
04-02-2011, 08:04
Napiszę o karniszach u siebie zajrzyj zanim wyjdziesz,

i co ja Ci pomoge jak sama mam problem co zrobić z oknami :rolleyes:
ale zajrzę:yes:

Magi77
04-02-2011, 08:35
To jutro po obiadku jesteśmy u Was:)

pasie
04-02-2011, 08:36
To jutro po obiadku jesteśmy u Was:)

super :yes::p

anjamen
04-02-2011, 18:43
witanko, jak sie mieszka?

pasie
04-02-2011, 19:01
witanko, jak sie mieszka?

Hej Anuś :)
powiem Ci, że coraz lepiej:):yes:

pasie
04-02-2011, 23:11
W oczekiwaniu aż moja Zu się wybaluje;) spędziłam bardzo miłe przedpołudnie z Mysią i Zuz@nką :yes:
a od Mysi dostałam taką wiosnę:p
http://i53.tinypic.com/155nx8g.jpg

pasie
05-02-2011, 10:10
Wrzucam dla leniwych;)
królestwo mojej Zu się tworzy :)
http://i54.tinypic.com/2eyw45z.jpg
http://i52.tinypic.com/6e3y3q.jpg
http://i56.tinypic.com/2uruu6q.jpg

Gosiek33
05-02-2011, 10:16
toż to prawdziwe królestwo :)

wiolasz
05-02-2011, 10:17
Jak masz ślicznie i tak przestronnie, jakby tych zabawek nie było wcale tak dużo ;)

co masz na podłodze? wykładzina?

Mohag
05-02-2011, 10:55
Jeny ale miejsca - te nasze dzieciaki, to powierzchniowo super teraz maja ... jak sobie przypomnie moje i siostry krolestwo 3x3, to nielatwo bylo - szczegolnie w wieku dorastania :D

pasie
05-02-2011, 11:06
Dzieki:)
Wioluś na podłodze panele korkowe więc muszę jeszcze jakiś dywan dać a zabawek Zuza rzeczywiście nie ma dużo....
a metraż wcale nie taki duży 17 metrów

anjamen
05-02-2011, 11:44
sliczny pokoik, ale Zuzik juz duza :)

wiolasz
05-02-2011, 11:58
Matko, mojej zabawki w trzech pokojach sie nie mieszczą...muszę jej trochę ukrócić to..ale podłoga Zuzy wygląda jakby miała właśnie jasną wykładzinę..

pasie
05-02-2011, 12:10
sliczny pokoik, ale Zuzik juz duza :)
dzięki Aniu :)

pasie
05-02-2011, 12:14
Matko, mojej zabawki w trzech pokojach sie nie mieszczą...muszę jej trochę ukrócić to..ale podłoga Zuzy wygląda jakby miała właśnie jasną wykładzinę..
te panele są prawie białe

a zabawek troszkę jeszcze ma na dole ale ona na prawdę nie ma ich dużo:yes: a ostatnio to ma i tak fazę zabawy klockami lego Starszaka ;rolleyes:

Arnika
05-02-2011, 12:39
Jaki cieplutki kolorowy pokoik Małej Księżniczki.... :)

pasie
06-02-2011, 01:13
Jaki cieplutki kolorowy pokoik Małej Księżniczki.... :)
dzięki Arniczko:)


czemu ja jeszcze nie śpię:no:.................................bo przed chwilką wyszli znajomi i przyszłam powiedzieć Wam

:goodnight:

Elena76
06-02-2011, 08:24
Pięknie :) I widać, że Mała Księżniczka zadowolona :)

z sentymentem zauważyłam kolekcję miśków na parapecie - ja w dzieciństwie wolałam miśki niż lalki

MarJel
06-02-2011, 09:35
pasie, cudny pokoik! A tak w ogóle to witam, bo ja tu pierwszy raz, ale podglądam od dawna:D Mamy podobny styl urządzania domku, wiernie kibicuję i zaglądam. Ja jestem na etapie pt. przeprowadzka maj, czerwiec :yes:

78mysz
06-02-2011, 09:47
Pasiu dziękuję za pogaduchy.:)
Zulinka Ci znowu podrosła!I ma wspaniały pokój. Świetnie prezentuje się ta podłoga, co jej wybrałaś i do tego super tapeta, ma wszystkie kolory, ale jakoś tak w umiarze.Bardzo mi sie to podoba:)

pasie
06-02-2011, 11:47
Pięknie :) I widać, że Mała Księżniczka zadowolona :)

z sentymentem zauważyłam kolekcję miśków na parapecie - ja w dzieciństwie wolałam miśki niż lalki

Dzięki Elenko :) a kolekcja miśków powstała w połączeniu z miśkami Starszaka, które Zu dostała w spadku;) a chwilowo robi za ozdobę okienną...


pasie, cudny pokoik! A tak w ogóle to witam, bo ja tu pierwszy raz, ale podglądam od dawna:D Mamy podobny styl urządzania domku, wiernie kibicuję i zaglądam. Ja jestem na etapie pt. przeprowadzka maj, czerwiec :yes:
Witaj :) dzięki :)

ja też zauważyłam, że podobny styl preferujemy;) więc ja też Tobie kibicuję i czekam na efekty końcowe:D


Pasiu dziękuję za pogaduchy.:)
Zulinka Ci znowu podrosła!I ma wspaniały pokój. Świetnie prezentuje się ta podłoga, co jej wybrałaś i do tego super tapeta, ma wszystkie kolory, ale jakoś tak w umiarze.Bardzo mi sie to podoba:)

Mysiu ja Tobie tez baaardzo dziekuję za spotkanie, pogaduch i miłe słowa :D
i zapraszam następnym razem do siebie:yes::)

zuz@nka
06-02-2011, 15:53
a dlaczego w dzienniku nie widzę lampy :(

a tak w ogóle to mogę wpaść zobaczyć kolor u Zu bo wlaczę z Fluggerem i nic :(

pasie
06-02-2011, 18:30
a dlaczego w dzienniku nie widzę lampy :(

a tak w ogóle to mogę wpaść zobaczyć kolor u Zu bo wlaczę z Fluggerem i nic :(

Zuza po 10tej już jestem w domku tak do ok. 13 więc zapraszam:yes:

Magi77
07-02-2011, 06:55
Hejka
Dziękujemy Pasilko za gościnę. Dominika była bardzo zadowolona i do snu opowiadała tacie że była u koleżanki co robi siusiu na nocniczek:lol2:
Bardzo mi się podoba Wasz domek i pokój Zu bardzo przytulny i dziewczęcy.
Do miłego zobaczenia:)

pasie
07-02-2011, 13:36
Hejka
Dziękujemy Pasilko za gościnę. Dominika była bardzo zadowolona i do snu opowiadała tacie że była u koleżanki co robi siusiu na nocniczek:lol2:
Bardzo mi się podoba Wasz domek i pokój Zu bardzo przytulny i dziewczęcy.
Do miłego zobaczenia:)

Madzia i ja Wam baaaardzo dziękuje za odwiedziny:)
i za dwa tygodnie się widzimy;) musze tylko Zuz@nkę urobić;)

zuz@nka
07-02-2011, 14:44
Madzia i ja Wam baaaardzo dziękuje za odwiedziny:)
i za dwa tygodnie się widzimy;) musze tylko Zuz@nkę urobić;)

co urobić - co za spisek :p

Pasiulka mogiem być jutro?? bo dziś się nie wyrobiłam :(

pasie
07-02-2011, 15:00
co urobić - co za spisek :p

Pasiulka mogiem być jutro?? bo dziś się nie wyrobiłam :(

o spisku Zuza powiem Ci jak się spotkamy:)
a jutro to dopiero po 13 bo rano jadę w miasto;)

zuz@nka
07-02-2011, 18:55
o spisku Zuza powiem Ci jak się spotkamy:)
a jutro to dopiero po 13 bo rano jadę w miasto;)

jedź - zaszalej ;)

pasie
07-02-2011, 18:58
jedź - zaszalej ;)

taaaaa - blat na schody muszę jeden przywieźć bo stolarz ma przyjechać wreszcie i muszę mu pokazać na czym ma pracować
i do GM do Zary się wybieram muszę garderobę Zu i sobie na wiosnę odnowić:yes:

Arnika
07-02-2011, 22:00
:bye:

Ja właśnie starszakowi jakieś czarna adidaski kupiłam....

MarJel
07-02-2011, 23:30
taaaaa - blat na schody muszę jeden przywieźć bo stolarz ma przyjechać wreszcie i muszę mu pokazać na czym ma pracować
i do GM do Zary się wybieram muszę garderobę Zu i sobie na wiosnę odnowić:yes:

Ale, zazdroszczę Zary w moim mieście nie ma:cry:

pasie
08-02-2011, 18:35
Ale, zazdroszczę Zary w moim mieście nie ma:cry:

a z moich zakupów wyszły nici :( nigdzie się nie ruszyłam
i cały dzisiejszy dzień to zupełnie dzień świra a najgorsze to że prądu nie było od 8.30 do 15.30- zwariować można :mad: a jutro powtórka dnia bez prądu tylko, ze jutro nikt mnie od zakupów nie odciągnie:)

na szczęście i na pocieszenie dziś przyszła (błyskawicznie) lampa do pokoju Zuzy:)

http://www.barokko.pl/data/gfx/pictures/medium/7/4/1647_5.jpg

nitubaga
08-02-2011, 18:41
ooo fajna :) czasem mi szkoda, że właśnie nie robią takich fajnych lamp dla chłopaków.... dla dziewczynki sa tego tony całe, a jak chce się cos wybrac dla chłopaca :o to zonk

Ale zakup udany :)

pasie
08-02-2011, 18:57
ooo fajna :) czasem mi szkoda, że właśnie nie robią takich fajnych lamp dla chłopaków.... dla dziewczynki sa tego tony całe, a jak chce się cos wybrac dla chłopaca :o to zonk

Ale zakup udany :)

dzięki Nituś:)
ale u Ciebie to jak fajnie już - normalnie mnie przegoniłaś:yes:

nitubaga
08-02-2011, 20:05
Przegoniłaś :o

kochana Ty już mieszkasz, a ja wciąż czekam na schody i blat :(

pasie
08-02-2011, 21:04
Przegoniłaś :o

kochana Ty już mieszkasz, a ja wciąż czekam na schody i blat :(
ja bez schodów nadal - i jeszcze miesiąc:yes:

pasie
09-02-2011, 22:12
dziś nie było prądu od 8.30 do 18tej :onooormalnie masakra:bash:
a moje straty z tego tytułu są jeszcze większe;) bo całe przedpołudnie buszowałam po GM i troszkę kaski tam zostawiłam;)
a najlepszy zakup to z Almi Decor mam - solniczka i pieprzniczka za całe 11 złociszy:rotfl:

Elena76
09-02-2011, 22:54
Pasiulka, niezły deal zrobiłaś - przyoszczędziłaś na prądzie, a poszalałaś w galerce :lol:

pasie
09-02-2011, 23:16
Pasiulka, niezły deal zrobiłaś - przyoszczędziłaś na prądzie, a poszalałaś w galerce :lol:

:D
a najlepsze, że małżowi powiedziałam, że nic nie kupiłam tylko pooglądałam:lol2: i tak się nie zorientuje;)

a teraz czekam na małża aż z pracy wróci ale już dłużej nie dam rady i chyba spadam spać:bye:
:goodnight:

Magi77
10-02-2011, 08:07
Hejka Pasiulko!

My wczoraj z Dziewczynami na odreagowanie stresów też poszalałyśmy w sklepach, a nic mnie bardziej nie cieszy niż kupowanie butów:D
W 5-10-15 są jeszcze przeceny, można kupić bluzeczki za 19 zł. W Reserved też można kupić fajne rzeczy.
Buziaki zostawiam i przypominam że się piszę na przyszły weekend:)

Elena76
10-02-2011, 08:51
:D
a najlepsze, że małżowi powiedziałam, że nic nie kupiłam tylko pooglądałam:lol2: i tak się nie zorientuje;)

a teraz czekam na małża aż z pracy wróci ale już dłużej nie dam rady i chyba spadam spać:bye:
:goodnight:

a mówią, że faceci to wzrokowcy :rolleyes: mój mąż czasami doznaje olśnienia po pół roku i z udawanym zachwytem woła: o, jaka ładna nowa bluzka :lol: no chce być miły, nie :P
ostatnio jak powiedziałam, że idę na manicure, to po powrocie podziwiał brwi i rzęsy ;) totalna ignorancja :rolleyes:

może to wszystko dlatego, że też często wraca z pracy o podobnej porze....

pasie
10-02-2011, 19:20
Berek Dziewczynki:)

dopiero mam chwilkę żeby do siebie zajrzeć :rolleyes:
Madzia ja tez poszalałam ;) i na dokładkę jeszcze dzisiaj :D

i dobrze, że mi przypomniałaś o przyszłym tygodniu - Zuzę muszę uprzedzić ;)

Elenko mój egzemplarz też tak ma :) ale chłop troszkę zapracowany więc mu wybaczam :D

zuz@nka
14-02-2011, 09:40
a co tu za cisza ????????????

Pasiulka kiedy możemy wpaść na kolorowe oblukania ??? tzn ja i te co to je powiłam ;)

pasie
14-02-2011, 14:27
a co tu za cisza ????????????

Pasiulka kiedy możemy wpaść na kolorowe oblukania ??? tzn ja i te co to je powiłam ;)


dopiero z pracy wróciłam;)
Zuza chyba dopiero w środę bo jutro mam trochę jeżdżenia - no chyba że pasuje Ci jutro wieczorkiem:yes:

pasie
14-02-2011, 20:35
Katar jakiś mnie bierze:mad: i sama go sobie wykrakałam bo ostatnio się tak cieszyłam, że wcale nie choruję....

więc nie wiem co z tym spotkaniem z Zuz@nką:(

Arnika
14-02-2011, 21:18
Nooo z katarem do Zuzy proszę nie jechać......!!!!!!!!!!!!:no::no::no:

pasie
14-02-2011, 21:39
Nooo z katarem do Zuzy proszę nie jechać......!!!!!!!!!!!!:no::no::no:

to ona do mnie miała przyjechać:D

hej Arniczko:)

Arnika
14-02-2011, 21:48
Aaaaaa to może nie miej już tego kataru...
Gorąca kąpiel i może przejdzie...
Nooo i dzisiaj jakieś okłady z młodego chippendala :lol: ;) (mam nadzieję, że mąż nie czyta;) )

pasie
15-02-2011, 15:31
Aaaaaa to może nie miej już tego kataru...
Gorąca kąpiel i może przejdzie...
Nooo i dzisiaj jakieś okłady z młodego chippendala :lol: ;) (mam nadzieję, że mąż nie czyta;) )

okładów nie było;) i coś nadal mnie bierze ale bardziej to w gardle drapie niż mam katar i najgorzej, że Zu też coś skrzypi:( i w domu ją zostawiłam - nachodziła się do przedszkola - niecały miesiąc:mad:

nitubaga
15-02-2011, 17:19
No tak pogoda... niestety :(

Ja mam teraz luuuz :) Bąki u Babci :)

pasie
15-02-2011, 17:23
No tak pogoda... niestety :(

Ja mam teraz luuuz :) Bąki u Babci :)

ja Straszaka też się chwilowo pozbyłam:D i ale za to Zu mnie do końca tygodnia uziemiła:(

Arnika
15-02-2011, 17:35
A mnie najpierw koło południa zimno obsypało, a teraz trzęsę się w swetrze.... Oby mnie tylko nie rozłożyło.....

pasie
15-02-2011, 17:55
A mnie najpierw koło południa zimno obsypało, a teraz trzęsę się w swetrze.... Oby mnie tylko nie rozłożyło.....

To dziś sobie zaaplikuj to mi wczoraj kazałaś;)

Arnika
15-02-2011, 17:57
Niiiie bo mąż jest :lol: :rotfl::rotfl::rotfl:

pasie
15-02-2011, 18:10
Niiiie bo mąż jest :lol: :rotfl::rotfl::rotfl:
to niestety tradycyjne metody musisz zastosować :D

Arnika
15-02-2011, 18:18
Chyba tak...
A mężowi o tej terapii napomniałam...śmiał się....

pasie
16-02-2011, 12:47
mojego kataru i tak nic nie powstrzymało- dziś zaatakował :mad: nie ruszam się z domu aż do........... jutra:rolleyes:

Arnika
16-02-2011, 15:47
A moje spanie od 20.30 wczoraj do 11.30 dzisiaj poskutkowało tym, że mi prawie nic nie jest, tylko opryszcza mi została ....
Jak się cieszę, bo myślałam, że mnie rozłoży na amen.....

pasie
16-02-2011, 16:02
A moje spanie od 20.30 wczoraj do 11.30 dzisiaj poskutkowało tym, że mi prawie nic nie jest, tylko opryszcza mi została ....
Jak się cieszę, bo myślałam, że mnie rozłoży na amen.....

moja Zu ostatnio sypia po 3 godziny w dzień a potem buszuje do 24 więc nici z wcześniejszego pójścia spać:rolleyes:

lidszu
16-02-2011, 16:48
Pasiulka, zdrówka życzę kochana :D gorącą kąpiel sobie weź, później aspirynka i do łóżeczka

pasie
16-02-2011, 17:00
Pasiulka, zdrówka życzę kochana :D gorącą kąpiel sobie weź, później aspirynka i do łóżeczka

Lidzia dzięki:)
a Ty kiedy w nasze strony wpadasz :rolleyes:

BetaGreta
16-02-2011, 20:06
Zdrówka, kochana!
U mnie mąż chory, a dziewczyny mają ferie więc dom pełen ludzi. A w sobotę przyjeżdża moja mama i wtedy to na pewno mój mąż wyzdrowieje :)

pasie
16-02-2011, 20:12
Zdrówka, kochana!
U mnie mąż chory, a dziewczyny mają ferie więc dom pełen ludzi. A w sobotę przyjeżdża moja mama i wtedy to na pewno mój mąż wyzdrowieje :)

to zdrówka S. życzę :)

mój Starszak dziś wrócił i też skrzypi- masssakra:mad:

pasie
16-02-2011, 20:15
Dziewczyny mam dylemat :rolleyes:
czy nad wannę taki kinkiet tylko szary pasuje- on jest dosyć duży bo ma 28cm

http://i51.tinypic.com/2ee8rqv.jpg
http://www.aquaform.pl/images/products/r_14.jpg

lidszu
16-02-2011, 20:23
Lidzia dzięki:)
a Ty kiedy w nasze strony wpadasz :rolleyes:
nie wiem :rolleyes:
co mi przypomniało, że mój drugi mąż miał mi dać znać, kiedy będę miała lacobel do odbioru

pasie
16-02-2011, 20:28
nie wiem :rolleyes:
co mi przypomniało, że mój drugi mąż miał mi dać znać, kiedy będę miała lacobel do odbioru

ja się podpinałam pod Twoje zamówienie i zamawiałam lustro do łazienki więc też jestem ciekawa:D

Ilona Agata
16-02-2011, 21:59
pasie, zaczęłam czytać Twój wątek i muszę przyznać, że bardzo przyjemnie u Ciebie. Od czasu do czasu na zdjęciach pojawiają się słodkie dzieciaczki - od razu widać, że dom żyje :) Zazdroszczę...

Jeśli stół jeszcze nie wybrany, głosuję na ten z litego drewna :) Jakiekolwiek szkło odradzam ze względów czysto praktycznych - mamy szklany stolik do kawy i ciągle patrzę, żeby jak najszybciej go wymienić - tego po prostu nie da się utrzymać w czystości!

lidszu
16-02-2011, 22:14
ja się podpinałam pod Twoje zamówienie i zamawiałam lustro do łazienki więc też jestem ciekawa:D
jutro będę do niego dzwonić, bo w piątek najpóźniej muszę ten lacobel mieć

nitubaga
17-02-2011, 08:18
Pasie a bardzo ten kinkiet Ci się podoba...? :rolleyes: ;)

pasie
17-02-2011, 12:17
Hej Dziewczynki:)
ale mnie zmogło :(

Ilonko witaj u mnie:D stół już wybrany - będzie dąb :)
a co do dzieciaczków to dziś od rana mi ciśnienie równo podnoszą:mad:

Lidzia dzwoń bo ja nie mam siły nawet na telefon :(

Nitka na żywca go nie widziałam więc nie wiem :rolleyes: ale w łazience będzie aquaform więc raczej w proste formy i chciałam już przy jednej firmie zostać:yes:

Magi77
17-02-2011, 12:52
Pasiulko widzę, że się pochorowałaś. Bidulka. Zdrówka Ci życzę w związku z tym.
W takim razie przekładamy nasze spotkanie na przyszły weekend??

AJA123
17-02-2011, 13:09
zdrówka życzę :yes:

pasie
17-02-2011, 13:20
Pasiulko widzę, że się pochorowałaś. Bidulka. Zdrówka Ci życzę w związku z tym.
W takim razie przekładamy nasze spotkanie na przyszły weekend??

chyba tak - może do soboty lepiej się poczuję ale wolę Zuzy nie narażać :(

pasie
17-02-2011, 13:20
zdrówka życzę :yes:

dzięki :)

zuz@nka
17-02-2011, 18:39
na infekcje najlepsza jest gorąca kąpiel - wiem bo tak robię prawie codziennie
wszyscy chorowali a ja jakoś odpukać nie
dobrze że nie płacę wodę i kanalizację ;)

Pasiulka - gorąca kąpiel a potem ciepłe piwko z sokiem i do łóżka !!!!!!!!!!!!!!

MarJel
17-02-2011, 19:39
stół już wybrany - będzie dąb :)



A czy czasem nie z MD? :DMi właśnie przyszły próbki, będzie dąb naturalny, model manu, ale się jeszcze zastanawiam czy z opcją powiększania. Jaki zamawiasz rozmiar stołu?

lub herbatkę z miodkiem i cytrynką proszę sobie zrobić:yes:

pasie
17-02-2011, 19:51
A czy czasem nie z MD? :DMi właśnie przyszły próbki, będzie dąb naturalny, model manu, ale się jeszcze zastanawiam czy z opcją powiększania. Jaki zamawiasz rozmiar stołu?

lub herbatkę z miodkiem i cytrynką proszę sobie zrobić:yes:

tak z MD:yes:

u nas dąb bielony JAVA, zamawiam 160 lub 180 na nogach 12 (cały czas się o to z małżem sprzeczamy bo on mówi, ze ta 180 zagraci) z opcją 2 powiększania - właśnie jutro mam dać ostateczną odpowiedź

a herbatka nie pomaga musiałam wziąć gripex:(

pasie
17-02-2011, 20:01
na infekcje najlepsza jest gorąca kąpiel - wiem bo tak robię prawie codziennie
wszyscy chorowali a ja jakoś odpukać nie
dobrze że nie płacę wodę i kanalizację ;)

Pasiulka - gorąca kąpiel a potem ciepłe piwko z sokiem i do łóżka !!!!!!!!!!!!!!

spróbuję Twojego sposobu:yes:

MarJel
17-02-2011, 20:16
Pasie a jaką szerokość wybrałaś? U nas wielka jadalnia, stół będzie 240/108, też jeszcze nie zamówiłam bo zastanawiam się czy nie zamówić tego rozkładania dodatkowego jak się najdzie więcej ludków. Muszę jeszcze podpytać ile ta opcja powiększenia kosztuje bo na razie mam wycenę w.w. rozmiarów i tani to ten stół nie jest:rolleyes:

pasie
17-02-2011, 20:17
Pasie a jaką szerokość wybrałaś? U nas wielka jadalnia, stół będzie 240/108, też jeszcze nie zamówiłam bo zastanawiam się czy nie zamówić tego rozkładania dodatkowego jak się najdzie więcej ludków. Muszę jeszcze podpytać ile ta opcja powiększenia kosztuje bo na razie mam wycenę w.w. rozmiarów i tani to ten stół nie jest:rolleyes:

szerokość 90cm, u mnie każda dostawka 450zł

MarJel
17-02-2011, 20:34
Dużo! eeeee to nie zamawiam, wybieram opcje zapasowy tani stół, złożony w garażu, w razie większej imprezy:)

A ja jeszcze stołu nie zamówiłam a już dzisiaj dwa szare bieżniczki w H&Y na niego kupiłam :D

pasie
18-02-2011, 13:03
Dużo! eeeee to nie zamawiam, wybieram opcje zapasowy tani stół, złożony w garażu, w razie większej imprezy:)

A ja jeszcze stołu nie zamówiłam a już dzisiaj dwa szare bieżniczki w H&Y na niego kupiłam :D

własnie wczoraj to mężowi sprzedałam i teraz znowu mam dylemat - zamówić 180cm bo 10 osób przy nim wsadzę a przeważnie albo w takim małym gronie się spotykamy albo już zupełnie w dużym to i tak drugi trzeba dostawiać - więc robię makietę stołu 180cm żeby naocznie się przekonać :lol2:
a cześć jadalna ma szerokośc 320cm i nie wiem czy ten 180 jej nie zagraci

Elena76
18-02-2011, 16:21
Pasiulka, u mnie zakątek jadalny ma 360x320 i stół 180x90 bez rozkładania. Miałaś wpaść na macanko :cool:

Elena76
18-02-2011, 16:26
Dziewczyny mam dylemat :rolleyes:
czy nad wannę taki kinkiet tylko szary pasuje- on jest dosyć duży bo ma 28cm

http://i51.tinypic.com/2ee8rqv.jpg
http://www.aquaform.pl/images/products/r_14.jpg

według mnie pasuje ten kinkiet, ale jeśli chcesz sprawdzić, czy wielkość ok, to wytnij makietę z kartonu - ja tak sobie chorsy wizualizowałam, bo wydawało mi się, że duże są ;)

pasie
18-02-2011, 16:38
Pasiulka, u mnie zakątek jadalny ma 360x320 i stół 180x90 bez rozkładania. Miałaś wpaść na macanko :cool:

to może za tydzień w sobotę :yes:

Elena76
18-02-2011, 16:40
to może za tydzień w sobotę :yes:

dla mnie ok :) jak będzie mróz to nawet kaloszy nie musisz zabierać ;)

pasie
18-02-2011, 17:38
dla mnie ok :) jak będzie mróz to nawet kaloszy nie musisz zabierać ;)

łyżwy weźmiemy;)

pasie
18-02-2011, 20:32
Dziewczyny szukam tapety na metry :rolleyes:ale musi być przynajmniej 115cm szeroka,
jak na razie znalazłam tylko takie panele na metry ale tylko 106cm
http://styl-sklep.pl/gfx/1239792036.6623.jpg
http://styl-sklep.pl/panel_scienny,64,71.html (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fstyl-sklep.pl%2Fpanel_scienny%2C64%2C71.html)

bym musiała nieźle kombinować ale za to cena jest wybitna bo 55 zł
ta natomiast ma 90cm ale za to pasy to już kombinacja łatwiejsza, tylko cena 180zł za metr:sick:
wzór nr: 174 wymiar: 1mb szer. 0,9m termin: 2 tygodnie
http://www.tapety-artfunk.ig.pl/uploads/3601/14MP3large.JPG

anjamen
20-02-2011, 10:31
te koronkowe kolka sa bosskie, pieknie by wygladaly w sypialni i narzuta robiona na szydelku.

jak zdrowko Pasiulku?