PDA

Zobacz pełną wersję : Pustka nad pokojem dziennym - opinie



maysee
06-11-2008, 12:39
Witam wszystkich forumowiczow. Jak w temacie, jestem ciekaw opinii tych co zdecydowali sie na takie rozwiazanie. Ja w tym roku rozpoczalem budowe i tak jak chcialem mam w projekcie "dwupietrowy" pokoj dzienny zakonczony spadzistym dachem z oknem. Mam nadzieje, ze efekt bedzie "murowany". Takze jakby ktos mial jakies przestrogi rady i uwagi to caly zamieniam sie w sluch a nawet we wzrok. Pozdrawiam. M.

Nefer
06-11-2008, 12:43
wrzuć w wyszukiwarkę. Było kilka razy ( może "antresola")
Ja tez tak mam i mi sie podoba :)

cieszynianka
06-11-2008, 18:48
http://forum.muratordom.pl/pustka-nad-salonem-za-i-przeciw,t137945.htm?highlight=pustka%20nad

Tam było na ten temat :wink:

Yatza
18-11-2008, 11:02
Witam wszystkich forumowiczow. Jak w temacie, jestem ciekaw opinii tych co zdecydowali sie na takie rozwiazanie. Ja w tym roku rozpoczalem budowe i tak jak chcialem mam w projekcie "dwupietrowy" pokoj dzienny zakonczony spadzistym dachem z oknem. Mam nadzieje, ze efekt bedzie "murowany". Takze jakby ktos mial jakies przestrogi rady i uwagi to caly zamieniam sie w sluch a nawet we wzrok. Pozdrawiam. M.

Taka antresola bardzo mi się podoba, daje fajną przestrzeń, ale ogrzać to drożej, wymalować nieco trudniej, jak są jakieś wysoko umieszczone okna to domyć je trudniej. Wszak ładne to jest.
Sam nie mam czegoś takiego, bo wygrała pragmatyczna ekonomia nad estetyką :)