PDA

Zobacz pełną wersję : ile za dach??



raydenstream
09-11-2008, 13:00
Poszukuje ekipy do dachu.
Za wykop ławy wymurowanie piwnic, parter dwa stropy i ściany szczytowe plus garaż przyłączony do budynku budynek 10x9 + garaż 4x9
zapłąciłem niecałe 16 tys, Godna polecenia ekipa jeśli by ktoś potrzebował.

Teraz chciałem się z oreintować jaki powinien być koszt dachu więźba + pokrycie
Dach dwuspadowy płaski na budynku 10x9 m kąt 40 stopni,
w dachu 2 okna dacowe plus wyłaz.
Pokrycie dachówka cementowa bądź blachodachówka, chodzi mi o koszt i być może jest jtoś kto moze mi polecic firme w okolicy Jastrzebie-Rybnik Wodzisław Żory

Poniżej załączam zdjęcia

http://www.studioatrium.pl/res/423/big_1.jpg
http://www.studioatrium.pl/res/423/big_0.jpg

malka
10-11-2008, 14:19
Mam podobny dach, lecz zlaciliśmy więźbę, pokrycie blachodachówką, ocieplenie dachu, sześć okien połaciowych, jeden wyłaz i sciany kolankowe - 10 000 netto.
Elipa ze Śląska

edi1977
10-11-2008, 16:26
Ja place za wiezbe, deskowanie, pape, laty oraz robocizne 162 PLN/m2. Mam 270m2 powierzchni domu i 100m2 na garazu. W sumie wychodzi okolo 55 tys. Plus dachowka, 4 okna dachowe, robocizna dadza dodatkowo 30 tys.

raydenstream
16-11-2008, 19:37
podnosze

Daga&Adam
23-11-2008, 12:45
podnosze

Na kiedy potrzebujesz ta ekipe ?

Mam kumpla, ktory robi od lat dachy - u mnie zaczyna od 10-go grudnia :) Ceny nie zdradze, bo dla mnie troche mniej :-)

Przypuszczam, ze normalnie kasuje okolo 60 pln / m2 za polozenie wiezby, folii, krycie dachowka, montaz okien polaciowych i podbitke. Wspolpracuje z Bauerdach (z Wodzislawia Sl.) - kiedys tam lata pracowal, od jakiegos czasu sie usamodzielnil i ma wlasna ekipe :)

Takze, jezeli szukasz kogos na wiosne - to Ci go bardzo polecam i zapraszam w okolicy konca stycznia do mnie do Wodzislawia Sl. na budowe - zobaczysz efekty jego pracy :) Mozesz wpasc tez szybciej, zobaczyc jak robota idzie ;)
pozdr.

A_dam
23-11-2008, 16:04
Witam!
Czy Twój kumpel kryje blachą na kątowy rąbek stojący?
Pozdrawiam.

Daga&Adam
23-11-2008, 21:29
Witam!
Czy Twój kumpel kryje blachą na kątowy rąbek stojący?


O rany... nie mam pojecia :-) Ale na pewno kryje tez blacha, ostatnio nie moglem sie do niego dodzwonic, bo jak sie okazalo byl na jakims szkoleniu u Pryszynskich :) Moge spytac.. A skad jestes i na kiedy szukasz ekipy ?
pozdr.