PDA

Zobacz pełną wersję : Drewniane wycieraczki wejściowe



mariusz11123
10-11-2008, 14:26
Jakiś czas temu zdecydowałem się na zamówienie drewnianej wycieraczki wejściowej (wycieraczki gumowe już długo kłóciły się z moją ideą eko-domu. I muszę przyzać że jestem pozytywnie zaskoczony. Przede wszystkim wycieraczka taka wygląda estetyczniej, jest solidniejsza i o dziwo, dzięki specjalnym szczotką, czyści obuwie znacznie lepiej niż klasyczny "gumiak".

Żeby nie robić reklamy nikomu to powiem, ze w googlach wystarczy szukać "drewnian wycieraczki classic", po odwiedzeniu kilku stron na pewno trafimy na właściwy link ;]

Zachęcam wszystkich gorąco do dążenia do realizacji idei eko-domu, efekty są naprawdę zaskakujące ;]

Altaries
10-11-2008, 15:10
pomijajac fakt, ze slowo 'ekologia' jest uzywane na okraglo w niewlasciwym, rozmazanym znaczeniu (polecam wikipedie) to hmm...

1. dyskusyjne jest, czy produkty drewniane sa 'ekologiczne' - drzewo trzeba sciac, pociac, wyslac do zakladu, obrobic, polaczyc z innymi materialami, wyslac do dystrybucji, sprzedac... ostateczny bilans nie jest taki pewny, mimo bajdurzenia o 'zasobach odnawialnych'

2. ta szczotką to chyba nie z drewna :wink: a wiec albo tworzywo sztuczne albo 'naturalne'. roznica jest taka, ze nie obrabia sie drzewa czy plastiku ale inny organizm, np. konia i jego wlosie 8) - patrz pkt 1

3. prawdziwy 'eko-dom' to szalas w puszczy z galezi - reszta to utopia okraszona suto zakupionymi na rynku produktami kultury masowej (marketing, PR, religioznastwo, socjologia, psychologia, etc.)

mimo to, ciesze sie, ze wycieraczka podoba sie - odjac od tego ideologie i zostaje mila wycieraczka, na wieki wiekow amen :P

kamilmazur
09-03-2015, 14:55
:spam: