PDA

Zobacz pełną wersję : KLARYSA-Archipelagu!!!



artline1
11-11-2008, 19:05
Witam wszystkich zakochanych w projekcie Klarysa:) Zakupiliśmy właśnie projekt!!! Budujemy sie w okolicach Poznania, jestem ciekawa czy tylko my:) Jesli ma ktoś zdjątka, uwagi, wskazówki, godne polecenia firm z tej okolicy prosze o kontakt e-mailowy [email protected] :lol:

jbuska
19-11-2008, 18:37
Witam,
Widze ze jestemy na podobnym etapie, sadze ze za jakies 6 miesiecy bedziemy mogli wymienic poglady odnosnie klarysy, ja jestem na etapie adaptacjii przez architekta.
Budowa w Lublinie
Pozdr
MB

NIKA11
20-11-2008, 00:22
witam was serdecznie, my zakupilismy projekt 1,5 roku temu. dlugo trwalo az zgromadzilismy wszystkie papiery i jakis miesiac temu zaczelismy budowe klarysy. budujemy w okolicach warszawy. jestesmy na etapie wiezby dachowej. proponuje zebyscie wzieli naprawde sprawdzona ekipe chocby miala byc drozsza niz inne. w projekcie jest wiele bledow, a i na kosztach budowy mozana oszczedzic nie stosujac sie w 100% do projektu (chocby niepotrzebne kominy wentylacyjne, wylewki betonowe stropow). mialam rowniwez nadzieje ze bedzie mozna podniesc sciane kolankowa ale i tu pojawily sie bledy, mianowicie wyliczenia dachu. okazuje sie ze i tu archipelag dal ciala. w rezultacie podnieslismy raptem o 6 cm. i tyle. oby ten dom spelnil nasze oczekiwania. zycze powodzenia, nie dajcie sie w koncu przyjdzie slonce :D

artline1
20-11-2008, 12:54
Jestem troszkę zmartwiona opiniami o Klarysie!!! Cały czas czytam tylko o błędach w tym projekcie. Dosyć że wybudowanie tego domu to dość duże nakłady finansowe to jeszcze te błędy (które pewnie też mogą ciągnąć ze sobą kolejne pieniążki i rozczarowania). Projekt dalej kusi ale....!!! Proszę dajcie jakieś zdjątka.

m.jaworski
28-11-2008, 08:54
Witam. W przypadku zakupu projektu przez Internet ma Pani 10 dni na zwrot projektu bez żadnych tłumaczeń. Myślę ze to wystarczy na wyjaśnienie większości wątpliwości, co do zawartości dokumentacji. W trakcie budowy oczywiście w razie pytań czy uwag też prosimy o kontakt.