PDA

Zobacz pełną wersję : Wymiana stropu



twiti7
11-11-2008, 19:55
Witam

Remontuje sobie mieszkanie w budynku z 39 roku domek jednorodzinny. Właśnie zbliżam się ku końcowi i odkryłem pod klepkami dużą niespodziankę (myślałem ze to pęknięta zjedzona przez kornika belka pod deskami) na których były klepki. Okazało się ze jest piwnica bez wejścia a nad nią drewniany strop pojęcia nie mam czemu tak to jest zrobione w całym domu jest strop Kleina. Pytanie jak to naprawić deski maja już 70 lat. Zastanawiam się czy zrobić strop w takiej samej konstrukcji czy jakiś betonowy. Ile to możne kosztować ( jest to około 16mkw) Czy drewniany podobnej konstrukcji będzie tańszy czy morze jakiś nowy strop z gotowych prefabrykatów. Czy ktoś może polecić kogoś kto by to wykonał w Warszawie lub z okolic.

Pozdrawiam
Piotr

sylwek2006
18-11-2008, 07:31
Witam.
Jeśli sprawa jest aktualna,proszę o kontakt.
Pozdrawiam Sylwester Gałązka,0-502-136-396

www.bergs.pl

sylwek2006
18-11-2008, 07:31
Witam.
Jeśli sprawa jest aktualna,proszę o kontakt.
Pozdrawiam Sylwester Gałązka,0-502-136-396

www.bergs.pl

Rector
30-06-2015, 12:01
Polecam strop gęstożebrowy oparty na belkach sprężonych. Łatwy i szybki w montażu. Instrukcje i pomoc fachowców od projektu po realizacje. Można wymieniać stropy bez potrzeby podpierania ich podczas montażu (często spotykany problem przy wymianie pojedyńczego stropu np. w kamienicy)