PDA

Zobacz pełną wersję : Czy mam sie czuć wykorzystany..?



Xiff
12-11-2008, 11:27
Hej wam... Jakies miesiac temu, wchodze sobie na Nasza Klase i patrze na reklame ING a tam moja fotka wykorzystana... Zrobili przerobke ze moje zdjecie bylo wykorzystane na reklamie karty ING. Podejrzewam ze kazdy kto zalogowal sie na swoim koncie mial wykorzystane swoje zdjecie.

i teraz pytanko... bo troche mnie to zdziwilo...

Ja rozumiem ze publikuje zdjecie na NK dobrowolnie, ale czy ING ma prawo do wykorzystania go w swoich reklamach do zwrocenia mojej uwagi...?
jak dyskusja sie rozwinie to moge pokazac konkretnie o co chodzi...
pozdro

agnieszkakusi
12-11-2008, 11:44
każdy kto jest zalogowany na nk jak otworzy swój profil to ma na tej karcie swoja fotkę.

sSiwy12
12-11-2008, 12:22
To nie była reklama "ogólnodostepna", tylko propzycja dla Ciebie z proponowanym wyglądem karty.

bratki
12-11-2008, 14:58
A dostęp do Twoich danych (w tym wizerunku) w celach komercyjnych zapewne jest uwzględniony w warunkach, na które zgodziłeś się decydując się na wypatroszenie się publiczne - tzn. zakładając profil na NK.

revalidon
13-11-2008, 13:43
he, he... ale tytuł...!

myślałem już że cie jakaś kobitka wkładem od długopisu zgwałciła... :roll:

Xiff
14-11-2008, 11:19
kiedys bym zapytal czy to wogole mozliwe, ale niestety mialem watpliwa przyjemnosc odwiedzic szpitalny oddzial urologii w warszawie... byla tam taka gablotka o roznymi eksponatami ktore wyjeto z pacjentow...
hmm... wklad od dlugopisu tez tam byl...
Ale to chyba nie na temat :)