PDA

Zobacz pełną wersję : WITAM, ZAJMUĘ SIĘ KAMIENIEM.



ver***s
14-11-2008, 12:14
Już od dłuższego czasu śledzę forum muratora, teraz przyszedł czas się zarejestrować.
Ja już wybudowałem swój dom i wiem że dobre rady są nie zastąpione. Prowadzę firmę kamieniarską, zajmuje się głównie produkcją elementów budowlanych z kamienia, tj. blaty kuchenne i łazienkowe, parapety, schody, kominki, posadzki, okładziny elewacji i ogrodzeń.
Mam nadzieję że posłużę radą nie jednemu forumowiczowi.

stukpuk
14-11-2008, 12:23
Witaj, to reklama czy mi się co nieco zdaje? :o

ver***s
14-11-2008, 16:25
Skoro już zostałem przesunięty z tym postem do działu ogłoszeń, to przedstawię swoją ofertę.

Produkuję elementy kamienne z granitu i marmuru. Oferuję blaty granitowe, okładziny kominkowe, posadzki kamienne, parapety, schody wewnętrzne i zewnętrzne, okładziny na elewacje i ogrodzenia.

Działam we Wrocławiu oraz na terenie dolnego i górnego śląska. Ponadto jestem gotów realizować inwestycje w całym kraju.
Wycenię indywidualnie każdy projekt, odpowiem na każde pytanie.

Maniek70
16-11-2008, 17:29
Potrzebuję informacji...

Planuję obłozyć część elewacji Wapieniem Pińczak.

Buduję ścianę 3W - silka 24 + wełna 12 cm + Silka 12 cm tam gdzie będzie tynk a tam gdzie kamień...
no właśnie, mam dylemat

- czy wybudować tę trzecia ścianę jako silka 8 cm i naklejać płytki z wapienia ?
- czy raczej ta trzecia warstwa powinna być całkowicie z kamienia - wapienia ?

Piaskowiec odpadł bo jest 3 x droższy od wapienia...
Montaż na ruszcie też potwornie droga...

Proszę o pomoc koncepcyjną...

ver***s
16-11-2008, 21:44
Potrzebuję informacji...

Planuję obłozyć część elewacji Wapieniem Pińczak.

Buduję ścianę 3W - silka 24 + wełna 12 cm + Silka 12 cm tam gdzie będzie tynk a tam gdzie kamień...
no właśnie, mam dylemat

- czy wybudować tę trzecia ścianę jako silka 8 cm i naklejać płytki z wapienia ?
- czy raczej ta trzecia warstwa powinna być całkowicie z kamienia - wapienia ?

Piaskowiec odpadł bo jest 3 x droższy od wapienia...
Montaż na ruszcie też potwornie droga...

Proszę o pomoc koncepcyjną...

Czy okladziny z wapienia mają być częścią dolną czy górną elewacji?

Maniek70
19-01-2009, 23:33
Witam,

Obłożenie od cokołu (ok. 40 cm) do końca czyli ok. 6 m. na dużej części całej elewacji.