PDA

Zobacz pełną wersję : Ktoś z okolicy Trzebnicy



witekkw
20-11-2008, 12:59
Witam mam pytanie czy ktos zna firme Chemi-Kas z Trzebnicy ??? Powiem w czym rzecz. Chciałbym u nich zakupic pustaki stropowe (cena znacznie niższa niż w okolicach Rzeszowa, gdzie mieszkam) U mnie za całość z dowozem cena wynosi prawie 11 tys zł., a im z okolic Wrocławia się to opłaca przywieść za 6800 pustaki i belki + 800zł transpor, róznica jest ok. 3500zł wiec jest sie nad czym zastanowic. Pytanie czy mieliscie do czynienia z ta firmą jak z ich jakoscia materiałów ???

olkakw
06-12-2008, 15:40
Witam
Ja od nich kupowałam materialy na caly dom z tym ze w ich drugiej hurtowni mieszczacej sie w okolicach olesnicy w zawidowicach.Matterialy na strop tez kupowalam ( pustaki teriva).Materiał taki jak kazdy inny jezeli wychodzi ci z transportem taniej niz u siebie to spokojnie mozesz u nich kupic.My budowalismy z nimi caly dom i teraz sasiad tez od nich bierze i jest ok tylko z dachem mieli problem bo nie mieli tych dachowek u siebie na skladzie i musieli sprowadzac i troche to trwalo a tak poza tym to wszystko bylo git i co wazne ceny dobre

Syntianin
21-12-2008, 22:14
Hurtownia OK. Zapytaj co Ci wciskają ?
ja osobiście kupiłem u producenta z 15% rabatem - polecam polecane na dolnym śląsku stropy teriva z betardu. www.betard.pl - najlepiej rozmawiaj z kolesiem Karolem Pławiakiem . Na dolnym śląsku z wartych rozmowy producentów stropu teriva jest właśnie betard lub termat ze środy śląskiej . niestety super rabat termatu nie przebił oferty betardu. reszta stropów oceniana jest przez wykonawców jako lipa = krzywe belki, rozsypujące się pustaki, etc.

joshimi
04-12-2009, 18:39
Nie polecam firmy - właściciel olewa klientów, jak jest coś nie tak z towarem to kontakt się urywa, jak człowiek dzwoni do firmy i potrzebuje się coś dowiedzieć - to proszą o zostawienie numeru do siebie i nikt nigdy nie oddzwania - ogólnie tragedia. Polecam osobom, które uwielbiają psuć sobie nerwy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :x

joshimi
04-12-2009, 18:43
niejedna sprawa z tą firmą prawie skończyła się w sądzie. [/b]

Browar
05-12-2009, 00:09
No i wpadnie taki nowy, od razu smrodu na robi bez konkretów i pójdzie sobie... a smród zostanie :-?

Browar
05-12-2009, 00:11
niejedna sprawa z tą firmą prawie skończyła się w sądzie. [/b]

Szczerze mówiąc to dosyć trudna sprawa sądowa... za nie oddzwanianie to chyba dożywocie, co? :roll:

siggi&alka
05-12-2009, 11:33
nie nie, joshimi zaraz nam na pewno poleci jakąś dobrą hurtownię. najlepszą :D