PDA

Zobacz pełną wersję : COROTOP - gdzie kupowaliscie?



infiniti
24-10-2003, 10:05
Zdecydowalem, ze poloze na dach Corotop Extra. I szukam skladow budowlanych w okolicach Warszawy, ktore oferuja ten typ folii i nie latwo jest takowe znalezc. Stąd serdeczna prosba do tych, ktorzy kupowali Corotop Extra w okolicach Warszawy o namiary na punkty rozprowadzajace ten produkt. Dzieki serdeczne.
-infiniti

Snowdwarf
24-10-2003, 12:07
ja także na śląsku mialem problemy z kupieniem CoroTopu -chcialem 150m2 - w jednej z firm powiedziano mi że mogą ją sprowadzić - potrwa to miesiąc i tylko wtedy gdy zapłacę za kuriera więc dalem spokój...
szukalem wśród firm reklamujących się w internecie

w końcu zdecydowałem się na inną folię - Delta-Vent N Dorken
i gdy pojechałem ją odebrać - znalazlęm mały sklepik z foliami Corotop tak mówil napis na szyldzie)
ale już nie kupiłem bo miałem w aucie Delta-Venta...
i nie żałuję póki co...

pozdrowka

PS. na stronach corotopu jest chyba sieć ich sprzedazy...

infiniti
24-10-2003, 14:55
Siec sprzedazy... hmm... trzy miejsca w Polsce. Boje sie, ze kupie folii na styk i gdy trzeba bedzie dokupic rolke, to akurat zabraknie w promieniu 200km od mojej budowy. Czy polozenie innej folii (tzn. innego producenta, ale powiedzmy o podobnych parametrach) byloby duzym bledem budowlanym?
-infiniti

Snowdwarf
25-10-2003, 15:27
corotopu i weź inną folię
to na pewno będzie prostsze
pozdrawiam

infiniti
27-10-2003, 19:22
No i zakupilem ten cholerny Corotop Extra, nie ma to jak sobie czlowiek cos wmowi. Niby mocniejsza wersja tej folii, ale na kolana mnie nie powalila. W gruncie rzeczy na oko i dotyk - bibula jak kazda inna. Strach pomyslec jak wyglada Corotop zwykly. Doswiadczalnie nie porownywalem, ale patrzac na parametry URSA Seco 4000 (ktora powinna byc odpowiednikiem corotopu extra) bije go na glowe. Wysokosc slupa wody 3000 (corotop extra tylko 1500), wytrzymalosc URSY rowniez znacznie wyzsza. No ale nic, kosci zostaly rzucone, w sumie najwazniejsze jak bedzie sie sprawowac na dachu, a to dopiero czas pokaze.
-infiniti