PDA

Zobacz pełną wersję : Projekt M57 " Na skraju Lasu" -czy ktos go juz bu



evonation
22-11-2008, 19:58
Jesli ktos ten plan budowal, i posiada zdjecia z budowy, slicznie prosze o przylaczenie ich do tego watku ;)


http://img.photobucket.com/albums/v68/evonation/dom_1074_20.jpg

czandra
22-11-2008, 20:22
Ładnie wygląda. Możesz dać namiary na ten projekt. Interesuje mnie wygląd elewacji i wnętrze.

ikson
22-11-2008, 21:09
witam- muszę przyznać że zainspirował mnie ten projekt, wygląda bardzo przytulnie i bije od niego takie wewnętrzne ciepło, czekam na real 8) i cóż to za projekt

matko :o przecież pisze co to za domek ojojoj ... :wink: kiepsko już ze mną. Ale w środku to mnie zdiwił 30 m duży pokój i kuchnia niczego ...

evonation
23-11-2008, 15:49
zaczynam na wiosne, ale plan jest wystarczajacy, troche mnie przerazaja te dachy ;)

Dla zainteresowanych to plan z Muratora M57

czandra
23-11-2008, 19:52
zaczynam na wiosne, ale plan jest wystarczajacy, troche mnie przerazaja te dachy ;)

Dla zainteresowanych to plan z Muratora M57

Dlaczego przerażają cię dachy? Prosty, dwuspadowy układ.

evonation
24-11-2008, 11:02
zaczynam na wiosne, ale plan jest wystarczajacy, troche mnie przerazaja te dachy ;)

Dla zainteresowanych to plan z Muratora M57

Dlaczego przerażają cię dachy? Prosty, dwuspadowy układ.

duzo tej dachowki idzie, skos 40 stopnii, no ale cos za cos

ikson
24-11-2008, 17:20
...

czandra
24-11-2008, 20:33
Nie jest tak źle. 40 st. to nie aż tak dużo. W tym domku pasowałoby też dołożenie małej ścianki kolankowej z 1 lub 2 bloczków. Przy takiej szerokości budynku, dach wygląda na trochę za duży do murów. U mnie jest podobna konstrukcja domu. Mój kąt nachylenia dachu to ok. 36 st. Ścianka kolankowa ma jeden bloczek. Przy 2 byłoby lepiej optycznie i więcej miejsca na poddaszu.

Ogólnie oceniam ten projekt na funkcjonalny i przemyślany.

andzia4623
19-02-2010, 15:29
bardzo podoba mi sie ten projekt, myślę poważnie nad budową tego domku, rozmieszczenie jak dla mnie idealne, z jednej łazienki tj. 18 mozna zrobić garderobę i z wc na dole zrezygnować na koszt spiżarki, skoro łazienka na dole już jest. Dosyć prosty, niedrogi i dość urokliwy, może nie pałacyk ale coś za coś :P

evonation
18-03-2010, 12:02
bardzo podoba mi sie ten projekt, myślę poważnie nad budową tego domku, rozmieszczenie jak dla mnie idealne, z jednej łazienki tj. 18 mozna zrobić garderobę i z wc na dole zrezygnować na koszt spiżarki, skoro łazienka na dole już jest. Dosyć prosty, niedrogi i dość urokliwy, może nie pałacyk ale coś za coś :P

tak wlasnie zrobilem, pozbylem sie malego wc, zostala jedna przy sypialni na parterze. Dom jest bardzo otwarty, plan taki jak lubie prosty bez wygibasow, malych i mniejszych pomieszczen itd itp, jest czym oddychac

a no i nie mam na dole balkonu tylko jest przedluzony duzy pokoj.. to chbya najlepsza zmiana w tym planie

monik5
23-06-2010, 09:47
witam wszytkich.bardzo sie ciesze,ze so osoby zainteresowane projektem.chcialabym ze wzgledu na waska dzialke zakupic takze ten projekt.prosze o zdjecia osob ,ktore buduja juz ten domek:)

monik5
20-07-2010, 10:49
witam ponownie zwlaszcza wszytkich zdesperowanych jak ja posiadajacych waska dzialke:)u mnie nastapil zwrot o 90 stopni.znalazlam w koncu projekt:wiggle:idealny;) jest to projekt PRAKTYCZNY 1 Z PRACOWNI DOMY Z WIZJĄ
http://www.domyzwizja.pl/
może moj wpis sie komus przyda.pozdrawiam