PDA

Zobacz pełną wersję : Wkład kominkowy INVICTA-czy ktoś posiada?



_monia
23-11-2008, 09:58
Witam,
mam pytanie o wkład kominkowy invicta. Czy jest ktoś w posiadaniu takiego wkładu. Jak się sprawuje. Podoba mi się z lewą boczną szybą. W związku, że fundusze remontowe zaczynają się uszczuplać znalazłam ten wkład. Niby produkcji francuskiej. Kosztuje 2000 pln. Poradzcie, czy warto??

Ola i Krzysiek
23-11-2008, 11:33
My mamy wkład invicta o taki
http://images32.fotosik.pl/328/f5837c3ccfe64787m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f5837c3ccfe64787.html)
kupiony w Leroy Merlin i kosztował ok 1400 zł. Żadnych problemów z nim nie mamy, ogólnie jest ok. Do "niedzielnego" palenia w zupełności wystarcza. Mamy 14 kW.

speek
23-11-2008, 16:43
Niestety nie polecam.Lepsze Zuzie czy temu podobne.Problem z serwisem tym bardziej,ze na reklamacje reaguje tyko dystrybutor!!!!Nie ma typowego serisu.

anula302
23-11-2008, 19:27
ja mam - ale niestety nie mam porównania z innymi kominkami

escape
23-11-2008, 20:02
Jeżeli zamierzasz palić nim od przypadku to ewentualnie możesz się na niego pokusić...jeżeli zamierzasz używac go częściej to weź pod uwagę ze wkałdy te bywają awaryjne a do tego kiepski serwis jak pisał przedmówca z tańszych wkładów lepszym wyborem jest np.Chazelles D 70 solo dobra jakość znikoma"awaryjność" 5 lat gwarancji,kurtyna powietrza montujemy je już ponad 5 lat i do tej pory tylko 3 klientą zamawialiśmy ruszty bo się wypaczyły..ale w każdym kominku ruszt jest częścią niepodlegającą gwarancji bez względu czy damy za wkład 2tys czy 20 tys.

_monia
24-11-2008, 16:43
Dziękuję Wam bardzo za opinie.
Escape, czytałam Twoje wypowiedzi o kominkach. Są naprawdę wyczerpujące, szkoda tylko, że zablokowały mnie fundusze. Niestety budowa 2 domów naraz jest dość ciężka. Mam do Ciebie pytanie.
Jeden dom (dla rodziców) ma powierzchnię 85 m2, drugi (mojej rodzinki) ma 200 m2. Powiedz proszę o jakiej mocy mam kupić te kominki. Dla rodziców chcemy z przednią szybą. Oni mają parterowy dom. A dla nas z 2 szybami: przednią i lewą boczą. My mamy dom z poddaszem użytkowym. Pozdrawiam.

escape
26-11-2008, 20:29
Dziękuję Wam bardzo za opinie.
Escape, czytałam Twoje wypowiedzi o kominkach. Są naprawdę wyczerpujące, szkoda tylko, że zablokowały mnie fundusze. Niestety budowa 2 domów naraz jest dość ciężka. Mam do Ciebie pytanie.
Jeden dom (dla rodziców) ma powierzchnię 85 m2, drugi (mojej rodzinki) ma 200 m2. Powiedz proszę o jakiej mocy mam kupić te kominki. Dla rodziców chcemy z przednią szybą. Oni mają parterowy dom. A dla nas z 2 szybami: przednią i lewą boczą. My mamy dom z poddaszem użytkowym. Pozdrawiam.
Ups...przeoczyłam ze pojawiła się odpowiedz w tym wątku... :oops:
Odpowiedź poszła na prv..pozdrawiam Ilona

beti555
28-11-2008, 10:35
Mamy wkład Invicta z samoczyszczącą sie szybą, palimy w nim od roku średnio raz/dwa razy w tygodniu. Jak na takie okazyjne palenie wszystko jest super. Kosztował 1600zł.