PDA

Zobacz pełną wersję : komentarze do Chatki Puchatki



mbz
24-10-2003, 14:28
Jestem zauroczona twoim opisem, jak pieknie potrafilas ujac w slowa to, co sie odczuwa mieszkajac we wlasnym domku, i jak to wspaniale wychowywac w takich warunkach dzieci. Jak cudownie to zapamietalas!
Pisz dalej koniecznie :)

Teska
24-10-2003, 14:45
Marzenko....czekam na cd....... :lol:

Mamona Lisa
29-10-2003, 13:47
Piszesz przepięknie obrazowo, tak ciepło, kobieco - czyta się jak "najnowszą powieść". :wink:

O Grocholi pisali "polska Bridget Jones po czterdziestce", o książce "Nie wiem, jak ona to robi" - "Bridget Jones wyszła za mąż" a o Twoim dzienniku jak będą pisać? " polska Bridget Jones w gumiakach kontra Biurokracja"? :lol:

Gratuluję talentu i niecierpliwie czekam na kolejne odcinki :)


P.S.
Tez chyba jestem słuchowcem, bo działkę mam upatrzoną m. in. w Leśnie Górnym - "Lesno Górne" - jak z powieści Montgomery :wink:

Pozdrawiam,
M.

Marzenna Kielan
29-10-2003, 13:57
Dziewczyny, jesteście kochane :) Dodajecie mi skrzydeł. Bardzo Wam dziękuję za to że macie ochotę czytać mój dziennik.

Serdecznie pozdrawiam :)

chmurka
29-10-2003, 17:46
Marzenko, bardzo fajnie się czyta Twój dziennik, świetnie piszesz. Mam podobne do Twoich wspomnienia z dziecinstwa. Pisz, pisz koniecznie. Pozdrawiam. :D

jarq11
30-10-2003, 09:56
Dziewczyny, jesteście kochane :) Dodajecie mi skrzydeł. Bardzo Wam dziękuję za to że macie ochotę czytać mój dziennik.

Serdecznie pozdrawiam :)

Szkoda że buduje sie powoli, ... bo kolejne odcinki (tak przypuszczam)pojawiać sie bedą rzadziej.
Ale bedę czekał...

magmi
30-10-2003, 11:27
Czyta się rzeczywiście przemiło!
Chcę Ci powiedzieć, że mnie do budowy domu napędza potężne pragnienie, żeby moje dzieci miały właśnie takie jak Ty zielono-domowo-ogrodowe wspomnienia z dzieciństwa - bo ja mam niestety blokowo-podwórzowo-betonowe...

Maluszek
31-10-2003, 08:03
Marzenko - Twój dziennik czyta się extra :D
Pisz słoneczko częściej :D

Ivonesca
31-10-2003, 13:56
super powieść !!!!
czekamy na cd :-)