PDA

Zobacz pełną wersję : odbiór mieszkania - na co zwrócić uwagę



petrus65
24-11-2008, 12:33
WItajcie

Właśnie odbieram od dewelopera mieszkanie. Na co zwrócic uwage?

dzieki

petrus65
25-11-2008, 10:06
Czy trzeba sprawdzać każde gniazdko itd. Przecież jest gwarancja później też.

jarem
25-11-2008, 11:09
Witaj ja jestem świeżo po odbiorze i radze sprawdzić wszystko. Jeżeli odbierasz od developera to nie będziesz jeszcze miał prądu wiec gniazdka sobie podaruj, ale okna tj. jak się zamykają czy nic nie ociera czy są dobrze osadzone ( otwierasz do kąta 45’ i sprawdzasz czy same się nie zamykają). Radzę zwracać uwagę na wszystkie „pierdoły” bo gwarancja później jest ale lepiej przy samym odbiorze sprawdzić bo ci szybciej poprawią.

petrus65
25-11-2008, 13:07
Witaj ja jestem świeżo po odbiorze i radze sprawdzić wszystko. Jeżeli odbierasz od developera to nie będziesz jeszcze miał prądu wiec gniazdka sobie podaruj, ale okna tj. jak się zamykają czy nic nie ociera czy są dobrze osadzone ( otwierasz do kąta 45’ i sprawdzasz czy same się nie zamykają). Radzę zwracać uwagę na wszystkie „pierdoły” bo gwarancja później jest ale lepiej przy samym odbiorze sprawdzić bo ci szybciej poprawią.

dzięki, nie ma prądu? a kiedy deweloper go włącza?

dzieki

jarem
25-11-2008, 18:41
developer go nie wlacza, sam musisz sobie zalatwic prad, tak jak pisalem na swoim blogu. idziesz do firmy dostarczajacej prad, umawiasz sie na wizyte montera ktory montuje licznik pradu i wtedy masz prad :)

Ineso
03-12-2008, 18:55
Ja miałam najpierw podłączany prąd, dopiero odbiór.

Niedawno był tutaj podobny wątek, poszukaj.