PDA

Zobacz pełną wersję : Rabaty na dachowke?



kgasiorowska
29-11-2008, 17:05
Jak duze rabaty udalo Wam sie wynegocjowac przy zakupie dachowki. Mnie zaoferowano 21% na Ruppceramike ( na wszystkie elementy). Zastanawiam sie czy to duzo czy negocjowac dalej?

malgosia0023
29-11-2008, 17:32
dostaliśmy 25% na Meyer Holsen i okna Fakro

inches
01-12-2008, 09:05
28% na Bogena, podobnie na Creatona. Okna Fakro 28%.
Możesz jeszcze popróbować, sprawdź w innej hurtowni. Wszystko jeszcze zleży czy producent daje dodatkowe upusty. Z tego co wiem na Ruppa w tej chwili nie ma promocji. Wyceniałam Rubina w kolorze Teak i wyszedł drożej niż Futura Brązowa Noblesse.

b@rt~s
03-12-2008, 21:41
28% na Bogena, podobnie na Creatona. Okna Fakro 28%.
Możesz jeszcze popróbować, sprawdź w innej hurtowni. Wszystko jeszcze zleży czy producent daje dodatkowe upusty. Z tego co wiem na Ruppa w tej chwili nie ma promocji. Wyceniałam Rubina w kolorze Teak i wyszedł drożej niż Futura Brązowa Noblesse.

Mam pytanie odnośnie Bogena, czy możesz napisać ile po tym upuście 28% zapłaciłaś za dachówkę? Chodzi mi konkretnie o cenę z 22% vatem, na ile mk dachu i jaka dachówka. Ja mam wycenę na 20.125zl w tym 22% vat, projekt libra II dach okolo 250mk, usunięta jedna lukarna więc zostały 2. Dachówka to ta brązowo - granatowa innovo12. Dodatkowo wszystkie taśmy pod gąsiory, folia i wszystkie inne dodatki 7475zl w tym 22% vat. I wydaje mi się że to trochę drogo jest policzone. Zastanawiam się czy mogę coś jeszcze wytargować zwłaszcza te dodatki wydają mi się zawyżone, nie są one "z górnej" pułki raczej z tej średniej. :wink:

Zapomniałem jeszcze napisać, że wycena nie obejmuje ani rynien ani okien dachowych.

Pozdrawiam

inches
04-12-2008, 21:06
28% na Bogena, podobnie na Creatona. Okna Fakro 28%.
Możesz jeszcze popróbować, sprawdź w innej hurtowni. Wszystko jeszcze zleży czy producent daje dodatkowe upusty. Z tego co wiem na Ruppa w tej chwili nie ma promocji. Wyceniałam Rubina w kolorze Teak i wyszedł drożej niż Futura Brązowa Noblesse.

Mam pytanie odnośnie Bogena, czy możesz napisać ile po tym upuście 28% zapłaciłaś za dachówkę? Chodzi mi konkretnie o cenę z 22% vatem, na ile mk dachu i jaka dachówka. Ja mam wycenę na 20.125zl w tym 22% vat, projekt libra II dach okolo 250mk, usunięta jedna lukarna więc zostały 2. Dachówka to ta brązowo - granatowa innovo12. Dodatkowo wszystkie taśmy pod gąsiory, folia i wszystkie inne dodatki 7475zl w tym 22% vat. I wydaje mi się że to trochę drogo jest policzone. Zastanawiam się czy mogę coś jeszcze wytargować zwłaszcza te dodatki wydają mi się zawyżone, nie są one "z górnej" pułki raczej z tej średniej. :wink:

Zapomniałem jeszcze napisać, że wycena nie obejmuje ani rynien ani okien dachowych.

Pozdrawiam

Dachówka Bogem Innovo12 granat brązowy angoba szlachetna.
Dach dwuspadowy 242m2, dachówka podst. 3,15 netto, skrajne 22,85 netto, gąsiory 18,52 netto, gąsior początkowy i końcowy 40,74 netto, płtytka zakanczająca 35,62 netto.
Całość wyszła 16,5 tyś brutto. Podobno producent daje rabat toteż wyszły takie ceny.
Jednak jej nie zamówiliśmy, wybraliśmy Creatona Futurę Brązową glazurowaną. Wyszła ok. 1,8 tyś drożej. Jest większa, lżejsza, ma wyższe zamki. Na pierwszy rzut oka kolor jest identyczny dopiero w słońcu widać że Bogen jest minimalnie ciemniejszy, Creaton jaśniejszy bardziej brązowy taki czekoladowy.

Co do dodatków, to targowałam się osobno: okna, drobiazgi, rynny, membrana. Całości jakoś nie mogłam ogarnąć. Poprostu podzieliłam wycenę- dachówka tyle, rynny, okna, akcesoria, membrana tid.