PDA

Zobacz pełną wersję : Z czego sciany? BK biały ? tylko solbet a moze jednak szary?



ifka13
02-12-2008, 22:38
Chce w grudniu zakupic pustaki na sciany 24cm-pierwotnie myslalem o ceramice, ale rozmyśliłem sie zeby brac P+W, następnie zastanawiałem sie nad maxem, ale on ma 29cm i obecnie poważnie zastanawiam sie nad BK 24cm (brak odpadów, łatwość budowy i formowania, lekkie, mniej robocizny) tylko ilość firm oferujących te pustaki ich rodzaje jest bardzo duza i gubię sie w tym. Najlepiej jakby byl to jednak pustak biały bez popiołów, czytałem gdzies ze oprócz Ytonga jest jeszcze solbet oferujący białe pustaki- wolałbym gładkie (bez P+W) do murowania na zaprawę tradycyjną.
Ci co mieli z tymi bloczkami do czynienia, opiszcie je, jak z ich ceną w stosunku do szarego i Ytonga oraz dostępnością- u mnie w okolicy nie widzialem nigdzie tych pustaków na składzie, może tylko na zamówienie?
Kurde, wywołam burze pewnie: jak z tą promieniotwórczością BK szarego?

mdzalewscy
02-12-2008, 23:04
bu ha ha ha :D :D :D

przepraszam


ale to już było, i nie wróci więcej, choć już tyle się przeżyło.................

bu ha ha ha :D :D :D

ifka13
02-12-2008, 23:19
jakaś podpowiedź?

Barbossa
03-12-2008, 08:17
tak
opcja "szukaj" na forum i google

q-bis
03-12-2008, 08:44
Witam,
szanowni przedmówcy sugerują nieśmiało, że wzmiankowana przez Ciebie ifka13 rozterka była poruszana na forum po wielokroć i należy przed próbą rozpoczęcia tej dyskusji na nowo przejrzeć archiwum forum i ewentualnie "podnieść" któryś wątków jeśliby zawarte tam informacje i opinie nie były wystarczające.
Archiwum można przeglądać za pomocą opcji "Szukaj" w górnej części strony (najlepiej zaznacz tam opcję "posty") lub używając wyszukiwarki google poprzez taki myk <szukana fraza> site:forum.muratordom.pl. Aby zawęzić poszukiwania można po pl. dodać np: /grupa-szczecińska.
Owocnych poszukiwań :D
Pozdrawiam

matabane
24-08-2012, 10:39
Chce w grudniu zakupic pustaki na sciany 24cm-pierwotnie myslalem o ceramice, ale rozmyśliłem sie zeby brac P+W, następnie zastanawiałem sie nad maxem, ale on ma 29cm i obecnie poważnie zastanawiam sie nad BK 24cm (brak odpadów, łatwość budowy i formowania, lekkie, mniej robocizny) tylko ilość firm oferujących te pustaki ich rodzaje jest bardzo duza i gubię sie w tym. Najlepiej jakby byl to jednak pustak biały bez popiołów, czytałem gdzies ze oprócz Ytonga jest jeszcze solbet oferujący białe pustaki- wolałbym gładkie (bez P+W) do murowania na zaprawę tradycyjną.
Ci co mieli z tymi bloczkami do czynienia, opiszcie je, jak z ich ceną w stosunku do szarego i Ytonga oraz dostępnością- u mnie w okolicy nie widzialem nigdzie tych pustaków na składzie, może tylko na zamówienie?
Kurde, wywołam burze pewnie: jak z tą promieniotwórczością BK szarego?

Ja zbudowałem dom z bloczków Termalica - nie jest tak dokładny jak Ytong ale troche tańszy

DariaIMichu
24-08-2012, 16:11
Ja zbudowałem dom z bloczków Termalica - nie jest tak dokładny jak Ytong ale troche tańszy

BRAWO!!! prawie 4 lata!
Kolejna złota łopata za odkop miesiąca.

Naprawdę uważasz, że autor wątku w dalszym ciągu zastanawia się czego budować swój dom?

Xerses
27-08-2012, 12:30
brawo!!! Prawie 4 lata!
Kolejna złota łopata za odkop miesiąca.

naprawdę uważasz, że autor wątku w dalszym ciągu zastanawia się czego budować swój dom?

:d:d:d:d:d