PDA

Zobacz pełną wersję : Podłoga- nie za zimno na wylewanie ?



cchannelii
27-10-2003, 08:05
Czy powinienem obawiać się wylewania podłogi. (ta warstwa ostateczna nz styropian i rury) Temteratura nie jest zachęcająca !!! Bez zalania tego nie dam rady robić poddasz . Co robic ?

Lukins
27-10-2003, 21:12
Gdyby mi bardzo zależało, ale tak bardzo, to postawiłbym kozę (100 zł w Castorama) i już. Aha, pod warunkiem, że są okna, lub można je czymś przysłonić. Z tego co wiem, najważniejsze są pierwsze dwa, trzy dni. Może nawet szybciej.










No i w kozie, rzecz jasna, bym napalił, a nie tylko postawił. Gdyby miał kto wątpliwości. :lol:

Roose
28-10-2003, 08:56
do -3 nic złego sie nie stanie

agnikkrol
28-10-2003, 09:36
Qurczę ja bym nie ryzykowała :-? W ubiegłym roku mój ojciec przy podobnych temperaturach zalał podjazd, wszystko na noc obłożył foliami a rano popękało i musiał skuwać. :evil:

super gacek
28-10-2003, 09:46
Ja robiłem wylewki jakos w marcu , tyle że pilnowałem żeby temperatura w pomieszczeniu nie spadła poniżej 5 C . Dobrze Ci radzą , jeśli temperatura w pomieszczeniu jest ryzykowna to podłącz koze albo grzej konwektorem , radzę utrzymac temperature min. przez tydzień . Są też specjalne dodatki do betonu wylewanego prz nskich temperaturach.

Kiebo
28-10-2003, 11:26
Specjalne dodatki do betonu rozwiążą problem. Nic złego nie powinno się stać.