PDA

Zobacz pełną wersję : docieplenie poddasza



wojto1050
08-12-2008, 14:33
chcę zrobić dociepleniepoddasza i nie wiem czy dawać pierwsze folie wełne czy wełne folie i płyty gk ,na dachu jest blacha i deski na dostaw

Trociu
08-12-2008, 15:07
zajrzyj do archiwum
jak masz deski to dajesz przerwe, welne, folie, plyty - w miedzyczasie stelaz

wingerman
08-12-2008, 16:14
Juz spiesze z pomoca :) nieco innego rodzaju ale jednak.

Przepraszam ze nie odpowiem na Twoje pytanie ale pisze poniewaz tytul tego tematu nic zupelnie nie mowi gdy przeglada sie tematy.
Tak sie sklada ze tytul tematu powinien wyraznie sygnalizowac co w nim znajdziemy. Wielu forumowiczy laczy sie przez polaczenie zrealizowane przez tel komorkowy (w koncu ogromna liczba osob tu zagladajaca mieszka na przedmiesciach gdzie nie zawsze maja inna mozliwosc surfowania po internecie), zaczynaja oczywiscie od czytania tematow i co... i klikaja na watki ktorych tytuly nic nie mowia poniewaz maja nadzieje ze moga pomoc i co?
I nic... traca swoj czas ( strona przez kom. otwiera sie czasem nawet i kilka minut) i szlak ich trafia, ze kolejny temat w ktorym nie maja nic do powiedzenia ani do czytania.
Ze nie wspomne o korzystaniu z funkcji Szukaj (http://forum.muratordom.pl/search.php) po ktorej uzyciu znow mamy tytuly watkow mowiace o niczym.
Wiecej zlego ze zle tytulowanych watkow niz dobrego.
Jesli zechcialbys byc ok i zmienic tytul na adekwatny do tego co tu znajdziemuy, to tak ja, jak i zdecydowana wiekszosc forumowiczow bedzie Ci wdzieczna.

Jak to zrobic? Klikasz w swoim pierwszym poscie na http://forum.muratordom.pl/templates/subMurator/images/lang_polish/icon_edit.gif i zmieniasz tytul.
Nie wiem na chocby "Docieplenie poddasza - kolejnosc warstw"

Z gory dziekuje.


[edit] 8 Grudzień 2008 18:29
Dziekuje za zmiane.

Trociu
08-12-2008, 16:20
wingerman - hej
widzę, że prowadzisz akcje doszkalającą. Tak trzymaj ;)

Depi
08-12-2008, 17:22
Dzięki wingerman. Może wniosek do Redakcji, aby do każdego nowego wysyłali maila z podstawami netykiety?

staffbud
08-12-2008, 22:59
Welna z dylatacja ok 2cm od deskowania, stelaz, druga warstwa welny pod stelaz, folia na stelaz, plyty.

Opcja "szukaj" sie klania :)