PDA

Zobacz pełną wersję : Stelaż Koło ... rozterka inwestora



sailor_ro
09-12-2008, 08:37
Witam

Pisze z takim pytaniem,bo tak,zakupiłem stelaż firmy Koło (dlaczego taki,bo tanszy od Geberita czy Grohe,a jednak firmowy,z firmy znanej i uznanej).
No i teraz,stelaz zamontowany,muszla też,nie montowałem przycisku,bo szkoda by go budowlancy poniszczyli.Co sie dzieje,zdarzylo sie juz pare razy ze sie plywak przywieszal,zdarzylo sie to mi,mojej zonie,a ostatnio budowlancowi i woda leciala przez 2 godziny,bo fachowcy nie mogly sobie poradzic z tym (wystarczylo zakrecic zawor ...)ale to nieistotne,zastanawiam sie czy nie odzalowac kasy i zainstalowac jednak Geberit-a.No bo w momencie gdy zabuduje ten stelaz,wykafelkuje i bede mial z nim jakies problemy,to bedzie lipa.Z drugiej strony zastanawiam sie czy po prostu problemem nie jest ewentualna regulacja i zamontowanie płytki.
Jak myslicie,odzalowac kase i zapewnic sobie spokoj na lata,czy powalczyć z Kołem ??
pozdrawiam

listek
09-12-2008, 10:36
Nie próbowałes sie doradzić w serwisie/sklepie co może byc z tym kołem?
Może jakaś wada fabryczna?

Ja w moim przypadku odżałuje chyba kasy i zakupie 2 geberity. Mimo wszystko bedzie to zabudowane.

To w przyszłym roku mam nadzieję :oops:

zbigmor
09-12-2008, 10:38
Witam

Pisze z takim pytaniem,bo tak,zakupiłem stelaż firmy Koło (dlaczego taki,bo tanszy od Geberita czy Grohe,a jednak firmowy,z firmy znanej i uznanej).
No i teraz,stelaz zamontowany,muszla też,nie montowałem przycisku,bo szkoda by go budowlancy poniszczyli.Co sie dzieje,zdarzylo sie juz pare razy ze sie plywak przywieszal,zdarzylo sie to mi,mojej zonie,a ostatnio budowlancowi i woda leciala przez 2 godziny,bo fachowcy nie mogly sobie poradzic z tym (wystarczylo zakrecic zawor ...)ale to nieistotne,zastanawiam sie czy nie odzalowac kasy i zainstalowac jednak Geberit-a.No bo w momencie gdy zabuduje ten stelaz,wykafelkuje i bede mial z nim jakies problemy,to bedzie lipa.Z drugiej strony zastanawiam sie czy po prostu problemem nie jest ewentualna regulacja i zamontowanie płytki.
Jak myslicie,odzalowac kase i zapewnic sobie spokoj na lata,czy powalczyć z Kołem ??
pozdrawiam

Ja bym się nie łudził, że inne firmy (bardziej uznane) niż Koło to jedna lub kilka klas wyżej w technologii. To i to będzie dobre jesli będzie bez usterek i właściwie wyregulowane.

akte
09-12-2008, 11:20
Pisze z takim pytaniem,bo tak,zakupiłem stelaż firmy Koło ...

Czy ten zestaw to Panda?

sailor_ro
09-12-2008, 11:58
Czy to jest Panda,nie wiem,sprawdze dzisiaj co jest napisane na kartonie,a stelaż zakupiony w Castoramie.
Powiem szczerze,bacznie go poobserwuje w najblizszym czasie i podejme jakas decyzje ...

Pozdrawiam

Grisza78
14-01-2009, 11:15
Witam. Napisz proszę co dalej z ty Twoim stelażem właśnie miałem zamówić stelaż Panda ale teraz się zastanawiam.

sailor_ro
14-01-2009, 14:25
Wita
Wiec tak,wpadli hydraulicy,zajrzeli do środka,zbluzgali tych co grzebali w środku,,wyregulowali i hula,aż miło.
Od tamtego czasu,uzywany przez różne osoby,ale bez żadnych problemów.

sylvo
14-01-2009, 17:53
Miałem podobny problem, pływak po spuszczeniu wody nie zawsze opadał. Pod dokładnej obserwacji okazało się że w prowadnicy wystawał kawałek plastiku po składaniu formy na wtryskarce. Usunąłem ten drobiazg i jest ok.

Grisza78
15-01-2009, 15:48
Do sailor_ro
masz stelaż firmy Koło czy Panda?
Chciałbym poznać opinie na temat Pandy.

sailor_ro
15-01-2009, 17:07
Tak jak w temacie Koło.