PDA

Zobacz pełną wersję : jaka wiertarka?



mww
12-12-2008, 11:48
Mąż zażyczył sobie w prezencie gwiazdkowym nową wiertarkę. Ma być z bosha albo black&deckera (jakkolwiek się to pisze), na co trzeba zwrócić uwagę kupując wiertarkę? jaka byłaby najlepsza? Czymś się one w ogóle różnią?

agnieszkakusi
12-12-2008, 12:27
a może po prostu zabierz męża na zakupy? :D

1950
12-12-2008, 14:50
lup boscha

JANK
12-12-2008, 15:00
Jeśli masz do wyboru Boscha lub Black&Deckera to wybierz Makitę :lol:

P.S. Żona to mi kupuje bieliznę lub koszule - wiertarki kupuję sam

magpie101
12-12-2008, 19:27
Kup metabo - ma rozszerzona gwarancje xxl. Moj maz ma duzo sprzetu tej firmy i uzywa intensywnie dzien w dzien i jest bardzo zadowolony. Ceny porownywalne z boschem.

ullerowa
12-12-2008, 19:42
Jeśli masz do wyboru Boscha lub Black&Deckera to wybierz Makitę :lol:

P.S. Żona to mi kupuje bieliznę lub koszule - wiertarki kupuję sam

Mój mąż to samo by powiedział, zreszta ja tez polecam........niezawodną Makitę :lol:

zielony_listek
14-12-2008, 20:25
Mąż zażyczył sobie w prezencie gwiazdkowym nową wiertarkę. Ma być z bosha albo black&deckera (jakkolwiek się to pisze), na co trzeba zwrócić uwagę kupując wiertarkę? jaka byłaby najlepsza? Czymś się one w ogóle różnią?

A czy mąż woli element niespodzianki czy gwarancję spelnienia oczekiwań?
Bo to zależy do czego potrezbuje, czy np. dużej mocy, czy lekką?
Może niech zerknie w internecie jaka konkretnie chce, bo nie ma nic gorszego niz rozminąć sie z oczekiwaniami :-( Poznałam jak to jest jak dostałam sliczną bieliznę... w złym rozmiarze :-(
Ja się do wiertarki przymierzałam kilka tygodni, porównywałam modele, ceny. Wybrałam Boscha PSB 1000 RPE, coś takiego:
http://www.nokaut.pl/oferta/wiertarka-udarowa-bosch-psb-1000-rpe.html
Jestem z niej bardzo zadowolona (jak ukradli to zaraz sobie kupiłam ten sam model).

Ale wszystko zależy od oczekiwań. Ta jako wkretarka to tylko doraźnie, bo cięzka jest. Jako wiertarka sprawdza się świetnie. Ale może wcale nie potrezbujecie az takiej dużej mocy?
To taka "na budowę" ma być? U mojej mamy jest jakis Topex małej mocy i do robienia dziur pod kolki i czasem wymieszania troche gipsu wystarcza.
Podpytaj lepiej :wink:

mww
17-12-2008, 09:25
Kupiłam bosha 650. Do tej pory miał 500 i twierdził, że moc mu w zasadzie wystarcza, czyli te 650 powinno być dobrze. Bardzo dziękuję za wszystkie rady:)