PDA

Zobacz pełną wersję : no, to mieszkamy już w nowym domku.



VIP Jacek
17-12-2008, 20:50
Wreszcie się przeprowadziliśmy. :D
Miszkamy już od 1,5 miesiąca.
Dopiero teraz o tym piszę, bo właśnie zainstalowałem sobie dzisiaj internet.
Mamy też odbiór budynku w PINB. Na kontroli nikt nie był.
Cały czas trwa układanie rzeczy i ogólna organizacja życia w nowym domu.
Trochę więcej czasu zajmują nam dojazdy do pracy i szkoły, ale trzeba się przestawić i przyzwyczaić.
Trzeba też przeinstalować stare nawyki i przyzwyczajenia, ale w sumie jest super. :D

dragasia
17-12-2008, 20:51
No to gratulacje!! :D

Leszko
17-12-2008, 20:54
Gratulacje
nie ma to jak na swoim :D

pati25
17-12-2008, 21:19
Gratuluje :D :D

Aaaniaaa
17-12-2008, 21:34
Gratuluję (i zazdroszczę...). Ja dopiero będę na swoim za dobre parę miesięcy...

malgosia0023
18-12-2008, 08:42
Gratuluję :wink: ja przeprowadzam sie na wiosnę.Zorganizować życie "na nowo" nie jest łatwe ale pewnie miła to praca :lol: Nie brakuje ci troszkę miasta? :-? My trochę się nad tym zastanawiamy.My mieszczuchy na wieś...hm ciekawe jak to będzie :oops: Niby do wszystkiego można się przyzwyczaić :wink:
Jeszcze raz gratuluję 8)

krzycha16a
18-12-2008, 09:11
Gratuluję! My planujemy przeprowadzkę w przyszłym roku, strasznie boję się tej przeprowadzki :oops: Nowe miejsce, nowa szkoła dla dzieci, nowi sąsiedzi, inna droga do pracy, inna poczta, inny sklep, inny bank... :roll: :wink: Kurczę z moją słabą orientacją to chyba długo będę poznawała te nowe drogi :oops: :lol: :wink:

ZŁoty Róg
18-12-2008, 10:59
Gratulacje. Super sprawa. Pierwsze święta w nowym domu :-). Do dojazdów sie przywyczaicie, a prawdziwe zalety mieszkania poza miastem odczujecie dopiero późną wiosną i latem . Ja od 3 lata na swoim . Pozdrawiam.

cieszynianka
18-12-2008, 14:15
Gratuluję i życzę, żeby domek spełnił wszystkie Wasze oczekiwania :D

ZW
18-12-2008, 14:30
gratulacje :)

pozdr

VIP Jacek
18-12-2008, 16:29
dziekuję wszystkim za miłe słowa i gratulacje.

Przeprowadziliśmy się w sumie niedaleko stargo miejsca zamieszkania, bo w odległości coś ok. 4 km. Jest to jeszcze Radom, ale żona i dzieci muszą teraz dojeżdżać autobusem. Wypadało by kupić żonie samochód, ale z kasą ciężko.
Domek mamy w lesie, także w porównaniu z blokiem nie ma o czym gadać.
Już niedługo wiosna, także będzie fajnie. :D
Mamy jeszcze do opylenia mieszkanie w bloku, ale zainteresowanie zerowe.
Pozdrawiam wszystkich.

18-12-2008, 18:17
...Miszkamy już od 1,5 miesiąca.
Dopiero teraz o tym piszę, bo właśnie zainstalowałem sobie dzisiaj internet ...
gratulacje VIP JAcek !
na internet czekałem znacznie krócej /tepsa/ a i tak myslałem ze jajo zniose ...

VIP Jacek
18-12-2008, 18:52
brzoza, ja ze starego mieszkania przeniosłem nr telefonu oraz neostradę.
Kilka lat temu, jak tylko kupiłem działkę i postawiłem budynek gospod. to tepsa na swój koszt podciągnęła linię tel i w dodatku zwróciła mi za przekopanie działki i "zniszczenie roślin" których nie miałem. :lol:
Także nie kombinowałem z innym w tym operatorem radiowym, tylko też wziąłem tepsę.
Przeniesienie numeru i neostrady trwało króko, bo około 3 tygodni. Także z tepsy jestem puki co zadowolony.
Internet np. z Plusa mógłby nie hulać, bo dom w lesie.

18-12-2008, 20:09
brzoza, ja ze starego mieszkania przeniosłem nr telefonu oraz neostradę ...
dokładnie miałem to samo :)
do rozwiązania z TPSA umowy /rocznej/ brakowało mi jeden miesiąc
wg lokalnych szefów tepsy nie miałem szans w nowym domu na neostrade /brak mozliwości technicznych/
jednak szefostwo w Krakowie zwolniło jakąś rezerwe o której lokalni nie wiedzieli nawet
i psim swędem w ciagu kilku dni od przeprowadzki miałem szybkie łacze
potem otworzyła sie inna /korzystniejsza finansowo/ opcja i przeszedłem na radiówke

życze Ci aby w nowym domu mieszkało Ci sie świetnie - conajmniej tak jak mi ... :wink:

VIP Jacek
18-12-2008, 20:41
dzięki, brzoza.