PDA

Zobacz pełną wersję : mamy dzia?k? !



majki
29-10-2003, 08:55
Witam
Muszę wszem i wobec się pochwalić, że nabyliśmy działkę budowlanę ! :D
Fioł na pukcie budowy już obecny ( na tym forum jest on myślę wręcz wymagany :wink: )
Działka ma 1408 m2, jest około 10 km od Łodzi w Ksawerowie. Na działce rośnie piękna duża stara brzoza 8)
Od przyszłego roku zaczynamy tą wielką przygodę zwaną budowaniem.
Pozdrawiam Wszystkich !
Majki

pwm
29-10-2003, 09:49
No to gratulacje! "Bakcyl budowania" jak widzę połknięty więc wyrwałości i powodzenia w realizacji marzeń życzę.

Ciechanka
29-10-2003, 10:49
Cześć Majki - miło , że kupiliście działkę tylko szkoda, ze tak daleko ode mnie. My budujemy w północnej części Łodzi.
Czy coś jeszcze będziecie działać w tym roku??? Zapraszam do gupy łodzkiej bo tam ostatnio po prostu nic się nie dzieje. :D

majki
30-10-2003, 07:45
Witam !
Jak fajnie, że się ktoś lokalny odezwał :D
W tym roku to już nic nie robimy, ale od przyszłego roku zaczynamy usuwać chwasty, takie tam porządki. Jeśli finansowo damy radę to na lato/jesień planujemy zacząć fundamenty.
Ciechanka - a Ty na jakim jesteś etapie ? Czy jakbym potrzebował jakiejś rady to mogę się odzywać ?

Pozdrawiam gorąco. Majki

Ciechanka
30-10-2003, 10:11
Oczywiście!!!
My właśnie skończyliśmy dach i zamknęliśmy dom- tj. wstawiliśmy okna i drzwi. Teraz robi się "środek" i ocieplenie.

rokas
30-10-2003, 11:58
Powodzenia Majki.
Jeśli w przyszłym roku planujesz rozpoczęcie prac, to natychmiast musisz rozpocząć starania o pozwolenie na budowę. Wg mojego doświadczenia może to zająć więcej czasu niż budowanie.

kasieńka
12-11-2003, 20:38
Rokas, nie strasz tak. Ja, podobnie jak Majki, właśnie nabyłam "hektary szczęścia" i planuje w przyszłym roku wylewać fundamenty, ale przyznam się że jestem dopiero na etapie szukania projektu (nie wspominając jeszcze o pozwoleniu).
Nie myślałam że będzie to aż tak zajmująca czynność...? -a jednak. Zmagamy się z tym już ze dwa m-ce i... nic!
Życzę, Majki, powodzenia - a może masz juz projekcik??

ori_noko
07-01-2004, 16:10
My też już mamy "fioła" i działke 1967m2 , :D z projektem zmagaliśmy się od około roku.Kiedy w końcu wybraliśmy i mieliśmy kupić to okazało isę ,ze ze względu na ukształtowanie terenu musi byc piwnica. :x Zaczynamy od nowa liczenie finansów, metrów i myślimy nad zmianą wyboru. Życie przyszłego inwestora nie jest usłane różami, :roll: .