PDA

Zobacz pełną wersję : Grzejniki COSMONOVA



rafalryba
29-12-2008, 16:52
Witam czy potrzebuje rady na temat grzejnikow Cosmonova stalowych czy dobre itd. wielkosc 60/100cm instalacja bedzie w miedzi. POZDRAWIAM

akte
29-12-2008, 20:14
Witam czy potrzebuje rady na temat grzejnikow Cosmonova stalowych czy dobre itd. wielkosc 60/100cm instalacja bedzie w miedzi. POZDRAWIAM

Mam grzejniki Cosmonova na parterze od 6 lat, instalacja w miedzi otwarta. Grzejniki grzeją i jestem z nich zadowolony w przeciwieństwie do Stelradów, które mam na poddaszu, ale to inny wątek.

Arejaski
28-03-2010, 17:50
Witam czy potrzebuje rady na temat grzejnikow Cosmonova stalowych czy dobre itd. wielkosc 60/100cm instalacja bedzie w miedzi. POZDRAWIAM

Mam grzejniki Cosmonova na parterze od 6 lat, instalacja w miedzi otwarta. Grzejniki grzeją i jestem z nich zadowolony w przeciwieństwie do Stelradów, które mam na poddaszu, ale to inny wątek.

Cześć!
No i minęło trochę czasu od ostatniej opinii, więc może i lepiej, bo grzejniki miały szansę na wykazanie się ;-)

Właśnie szperam po forach i szukam opinii w sprawie tych grzejników. Możecie zachęcić lub zniechęcić?

Sebxyz
29-03-2010, 07:31
Witam.
Takie grzejniki mają rodzice w domu. Instalacja była wymieniana w 2004 roku, zamknięta, grzejniki sprawują się b.dobrze. Kolor biały, jak dotąd koloru nie zmieniły, nic się z nimi nie dzieje. Cenowo wychodzą podobnie jak u konkurencji. W tym roku u siebie zakładam centralne i celuję właśnie w takie grzejniki.
Pozdrawiam.