PDA

Zobacz pełną wersję : Help!!! Co zrobić ???



Gregreg
30-10-2003, 10:49
Mam świeżo postawioną ścianę fundamentową z bloczków, kierownik doradza żeby posmarować ją Dysperbitem tylko wewnątrz fundamentów żeby odparowała z niej wilgoć (bloczki były faktycznie świeże i dość wilgotne) na zewnątrz ściany mają zostać nie zabezpieczone tylko potem z obu stron zasypać je ziemią do poziomu gruntu. Boję się czy brak choćby izolacji pionowej na zewnętrznych powierzchniach nie spowoduje rozsadzania ścian ? Proszę o pomoc (szybką!!! zima idzie!!!)

Gregreg
03-11-2003, 12:39
Niech ktoś pomoże!!!!!!!! Czy nikt nie wie co robić???!!!!

Wowka
03-11-2003, 12:51
Gregreg - ślesz rozpaczliwy post z prośbą o pomoc która niestety nie nadchodzi. Ale dlaczego? Bo tytuł Twojego postu jest co prawda dramatyczny ale nic nikomu nie mówi. Może inaczej byłoby gdybyś już w tytule sprecyzował o co tobie chodzi. Większość forumowiczów nie jest w stanie śledzić wszystkich nadsyłanych postów i przegląda (a w związku z tym i wypowiada się) tylko tematy co do których rzeczywiście mają coś do powiedzenia.

Twój post otworzyłem raczej z przypadku i niestety merytorycznie niewiele mogę pomóc. Fundament miałem lany w szałunku, smarowany z dwóch stron.

Gregreg
03-11-2003, 13:11
Wowka!!!
Tytuł mojego posta oryginalnie nosił tytuł "Co z izolacją pionową?". Pod takim tytułem był zamieszczony na forum przez kilka dni - zero reakcji- Jak widać temat ściśle sprecyzowany nie pomógł.
Dzisiaj zmieniłem więc tytuł na bardziej dramatyczny, aby zwiększyć zainteresowanie postem. Ot i cała prawda!!!