PDA

Zobacz pełną wersję : działka w okolicach Wrocławia - gdzie szukać?



coulignon
31-12-2008, 11:03
Witam
W zasadzie to pytanie do Dolnoślązaków.
Myślę o kupnie działki w okolicach Wrocławia - kiedyś (za 5 -10 lat) chciałbym się tam przenieść. I teraz w jakiej okolicy szukać? Patrząc w ogłoszenia nie mogę wiele wywnioskować - niezbyt dobrze znama tamte tereny.
Warunki:
-odległość - do 30 km od Wrocławia
- generalnie bardziej wioska niż zurbanizowany teren.
- cicho.
- działka niezbyt duża - 1000-1500m

Coś pomorzecie? Wybiorę się tam niebawem na rekonensans i wszelkie wskazówki co do okolicy ułatwią zadanie. Bo nawet nie wiem jak zacząć. Znam tylko Smolec a tam jest nizbyt fajnie.
Dzięki!

Trociu
31-12-2008, 12:30
hej
Jest gdzieś tutaj na forum wątek poświęcony działkom w okolicy Wrocławia. Tam pewnie będzie wiele ciekawych informacji dla Ciebie.
Ja osobiście buduję się w Chrząstawie Wielkiej - teren w zasadzie pasuje do opisu. Ty typowa wioska z nowymi zabudowaniami.

AnnaP.
03-01-2009, 18:46
Zapraszam na północ Wrocławia, gmina Wisznia Mała, wieś Piotrkowiczki - niewielka, ale ze sklepami, kościołem, placem zabaw i łatwym dojazdem zarówno do Wrocławia, jak i do 12-tysięcznej Trzebnicy. Wiś dopiero zaczyna się rozbudowywać i zaludniać nowymi mieszkańcami.
A ceny na północy znacznie niższe niz na pd Wrocławia - działki na płaskim terenie, z mediami na sąsiedniej działce po 120/m2.
http://images27.fotosik.pl/309/05fdcf6d7dce92cc.jpg

coulignon
04-01-2009, 05:47
hej
Jest gdzieś tutaj na forum wątek poświęcony działkom w okolicy Wrocławia. Tam pewnie będzie wiele ciekawych informacji dla Ciebie.
Ja osobiście buduję się w Chrząstawie Wielkiej - teren w zasadzie pasuje do opisu. Ty typowa wioska z nowymi zabudowaniami.

Dzięki Trociu!

MRS.CONSTR.
08-01-2009, 08:24
Witam
Na zachodzie Wroclawia jest miejscowosc Lisowice.Jest to bardzo cicha okolica ,dobry dojazd do Wroclawia -trzema roznymi drogami ,niedaleko bedzie przebiegala tam obwodnica autostradowa A4.Powstaje tam nowe osiedle domkow jednorodzinnych.Osiedle nazywa sie ''OSIEDLE ZDROJOWE''.Mamy tam dzialke i naprawde polecam. :wink:

teco
08-01-2009, 09:42
Witam
Na zachodzie Wroclawia jest miejscowosc Lisowice.Jest to bardzo cicha okolica ,dobry dojazd do Wroclawia -trzema roznymi drogami ,niedaleko bedzie przebiegala tam obwodnica autostradowa A4.Powstaje tam nowe osiedle domkow jednorodzinnych.Osiedle nazywa sie ''OSIEDLE ZDROJOWE''.Mamy tam dzialke i naprawde polecam. :wink:

A8, a nie A4.

MRS.CONSTR.
08-01-2009, 16:06
Witam
Na zachodzie Wroclawia jest miejscowosc Lisowice.Jest to bardzo cicha okolica ,dobry dojazd do Wroclawia -trzema roznymi drogami ,niedaleko bedzie przebiegala tam obwodnica autostradowa A4.Powstaje tam nowe osiedle domkow jednorodzinnych.Osiedle nazywa sie ''OSIEDLE ZDROJOWE''.Mamy tam dzialke i naprawde polecam. :wink:

A8, a nie A4.

Pomylilo ci sie z S8, na polnocy Wroclawia(droga na Poznan)-na zachodzie bedzie obwodnica autostradowa A4

Grandzia13
08-01-2009, 18:09
POLECAM TRZEBNICĘ:)

wroro
25-03-2009, 12:30
Witaj,jest dużo atrakcyjnych miejsc miejsc,bo Dolny Sląsk to ciekawy region,ale działka to już wyższa szkoła jazdy.Ja popieram Lisowice chociaż osobiście wolałabym np.Sadowice,czyli wschodnią stronę Doliny Bystrzycy..i bliżej Wrocławia.W każdym razie te rejony sa godne polecenia.Pozdrawiam.