PDA

Zobacz pełną wersję : projekt DOM W LOBELIACH 3 pracownia ARCHON



karlos22
01-01-2009, 11:51
Witam mam pytanko czy ktos z was moze buduje domek w lobeliach 3 jesli tak prosze o fotki lub jakie kolwiek informacje [email protected] my zamierzamy na wiosne ruszyc z budowa

magdalobelia
06-01-2009, 13:40
Ten projekt jest nowy i na pewno nikt nie zdążył go jeszcze wybudować :D

karlos22
09-01-2009, 21:18
A CZY WOGOLE KUPIL KTOS MOZE TEN PROJEKT TEGO DOMU ?

Zeyo
19-01-2009, 16:40
A CZY WOGOLE KUPIL KTOS MOZE TEN PROJEKT TEGO DOMU ?
tak :) Od 3 tygodni mam ten projekt w wersji podstawowej. Obecnie jestem na etapie kompletowania dokumentacji do pozwolenia na budowę. Adaptacja projektu będzie obejmowła tylko pare kosmetycznych zmian bo moim zdaniem projekt jest niemal idealny 8) Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to przed wakacjami ruszę z budową. pozdrawiam.

karlos22
21-01-2009, 21:02
Hej witam ponownie a mam pytanie z czego zamierzasz budowac ?? i jakie zmiany kosmetyczne bedziesz robil ?? pozdrawiam bardzo prosze o zostawienie informacji na moj adres [email protected]

Zeyo
28-01-2009, 10:51
buduję z porothermu 25, dachówka ceramiczna, ściany fundamentowe lane z betonu. Ze zmian wizaualnych to chce zamiast okna w kotłowni mieć drzwi do ogrodu po to że jak będe chcial podlać trawe bądz ja kosić to nie bede musial zasuwać dookoła domu :) Do likwidacji idzie jedno z okien polaciowych w pralni bo 3 w takim pomieszczeniu to moim zdaniem przesada. reszta zostaje jak jest w projekcie.

magda2901
06-06-2009, 11:12
Witam,
my również przymierzamy się do kupna tego projektu. Naszym zdaniem jest super! Oczywiście mamy zamiar wprowadzić kilka zmian.
Zastanawiamy się jeszcze tylko nad kosztami budowy, bo trzeba przyznać, ze jest on dość drogi.
Pozdrawiam

Zeyo
14-10-2009, 01:58
odgrzewam temat :) Buduje ktoś ten projekt oprócz mnie ? chętnie podzieliłbym się doświadczeniami i opiniami na temat tego projektu. pozdrawiam

magda2901
14-10-2009, 09:29
Witam Zeyo!
Ja prawdopodobnie będę budować ten dom. Jeszcze się zastanawiam czy wybrać lobelie czy lobelie 3.
Możesz napisać o zmianach, jakie wprowadziłeś? Na jakim etapie budowy jesteś?
Pozdrawiam

Zeyo
14-10-2009, 17:25
U mnie zmiany są tylko kosmetyczne.

-Zamiast okna w kotłowni są drzwi
-w pralni będzie tylko 1 okno dachowe
-schody na piętro mają 17 stopni a nie 16 jak w projekcie.
-ściany zewnętrzne mam z porothermu a nie silki

Obecnie mam zalany strop nad parterem i czekam na ekipe do ścianek kolankowych oraz dachu.

szuwar444
21-11-2009, 07:43
Witam Zeyo
W przyszłym roku zamierzam rozpocząć budowę. Mam już projekt i myślę nad zmianami. Chcemy zlikfidować spiżarkę, zmienić okno w gabinecie na mniejsze, poszerzyć garaż na dwa stanowiska, przejście do pokoju nad garażem zrobić z holu kosztem przesunięcia ścianki w łazience. Wiem, że schody w tym projekcie nie należą do wygodnych więc zastanawiamy się nad dodaniem jednego schodka na dole i jedenego na górze przesuwając ściankę działową pokoju nad kuchnią.