PDA

Zobacz pełną wersję : REGULAMIN !!!!! :(



niezły
02-01-2009, 15:47
Witam
Po raz drugi admin usunął link do mojej strony (takie ma prawo) ale chciałbym wiedzieć czy strona ta daje więcej szkody czy pożytku ludziom budującym . Głównym jej zadaniem jest pokazanie moich różnych prac i w sposób najprostszy pokazanie i wytłumaczenie tematów instalacyjnych Jak ktoś napisał jedno zdjęcie to więcej niż tysiąc słów
Komentarze mile widziane

Link do strony

www.mendrycki.pl

Nefer
02-01-2009, 15:49
Fajne Cafe :)
Zdjęcia też fajne.

listek
02-01-2009, 17:21
Dopóki nie zobaczyłem Twojej podłogówki to myślałem, że to jest prostsze :oops:

jacekp71
02-01-2009, 20:59
mysle, ze stronka jest pomocna ;-)
ale Regulamin to Regulamin i link powinienes usunac ;-)

q-bis
07-01-2009, 13:34
Może zrób jakąś stronę ze zdjęciami a tam dla chętnych przekierowanie do twojej strony...
Pytania w ankiecie tendencyjne, niestety... :wink:
W obecnej sytuacji to jednak reklama bez względu na to czy komuś twoja oferta pomaga czy nie...

manieq82
10-01-2009, 19:39
Jak napisali inni regulamin to regulamin.
Akurat w przypadku twojej osoby nigdy nie zauważyłem "nadużywania" faktu iż jesteś wykonawcą, więcej twoje wypowiedzi są ogromnie pomocne dla wszystkich a fotki tym bardziej.
Ale niestety nie wszyscy tak postępują i niektórzy wykorzystywaliby lub wykorzystują taką możliwość aby zareklamować cokolwiek - a to nie zawsze by służyło.
Myślę że możesz jakoś zakodować typu
mendrycki dot pl

Albo samo mendrycki
każdy kumaty znajdzie - google działa.

Pozdrawiam

niezły
01-03-2009, 21:08
Temat ten nie ma na celu innej formy reklamy strony a tylko ma mi pomóc w podjęciu decyzji czy warto jest mimo pewnych przeciwności ( Regulamin) i kosztów utrzymania strony dalej ja utrzymywać
Strona ta ma dwa zadania wyjaśnić budującym jak może wyglądać jeden że sposobów wykonania pewnych prac i drugie to satysfakcja z odwiedzin strony innych korzyści nie widzę W związku z bardzo małym zainteresowaniem ankieta ( chociaż wynik jest na Tak) nie widzę ważnych powodów by dalej ciągnąc ta stronę ale że serwer jest opłacony do końca roku to jeszcze sporo nowych fotek w najbliższym czasie się pojawi
Dodam tylko że z zawodem hydraulika na jakiś czas się rozstaje